Forum Dragon Ball Nao

» X JAPAN ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No to może byc juz po ''ptokach'' i koncert w paryżu może się nie odbyć, przecież pisze ze na rekonwalescencje będzie potrzebował kilka tygodni a mamy juz prawie sierpień noi miesiąc na wg mnie cząstkową rehabilitację. Nie chce mi sie wierzyć że zagra zaraz po operacji.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.441
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Mnie akurat teraz nie obchodzi czy koncert sie odbedzie czy nie. Wazne zeby Yoshiki wrocil do zrowia. My mozemy poczekac. Nic nam sie nie stanie jak koncert zostanie przelozony na inny termin. Chyba lepsze to niz zeby Yo w ogole przestal grac.
A jak w ogole w Europie nie zrobia, to trudno.. JA pragne zeby Yoshiki byl zdrowy, i dalej tworzyl najpiekniejsza muzyke na swiecie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak zapewne wiecie, operacja się udała, a YOSHIKI czuje się dobrze. Oczywiście teraz musi jakiś czas odpoczywać, a potem czeka go jeszcze rehabilitacja, ale mam nadzieję, że weźmie to na poważnie. Oby znalazła się przy nim osoba, która powie mu (i zrobi to tak, że Yo faktycznie weźmie sobie to do serca), że nie ma żadnego koncertowania etc., dopóki całkowicie nie powróci do zdrowia.

Pozdrawiam

PS. Z tym Paryżem to normalnie jakieś fatum Może powinni zmienić miejsce XD

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.369
Posty: 72
Dokładnie. Hm... Może Warszawa? Albo Poznań?
Ale serio, ciekawe czy kiedyś będą chcieli przyjechać do Polski?

Misuzu
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ech... Czlowiek wyjedzie na troche z Polski, odetnie sie nieco od neta, a juz takie newsy...

Wracaj do siebie Yosiek i dbaj o siebie. Smierc na scenie? Moze go to by cieszylo, ale na Boga! Niech pomysli o bliskich i fanach.

Przydaloby sie mu kark rozmasowac. Jestem chetna

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
vin-chan_2 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
vin-chan_2
Wiek: 29
Dni na forum: 5.364
Posty: 8
Skąd: najstraszniejsze zakamarki twojej wyobraźni
Przydaloby sie mu kark rozmasowac. Jestem chetna [/quote]

sama nie jesteś
ale faktycznie Yoshiki trochę przegiął zamiast od razu pójść do lekarza to czekał ale cóż zawsze dawał z siebie 100% cały on
mieli podobno w Niemczech grać nie tylko w Paryżu ale teraz nigdzie nie zagrają ważniejsze jest jego zdrowie
śmierć na scenie... ciekawe faktycznie on by się z tego cieszył ale fanie jak mówiono nie
on lepiej niech teraz nie umiera bo się całkowicie załamie wcześniej Jasmine You a teraz miałby być on nie to przesada
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
"W moim obecnym stanie nie mogę grać na perkusji. Po blisko 50 latach muszę odstawić ten instrument" - powiedział Phil Collins w rozmowie z "Daily Mirror".

"Oczywiście jest mi bardzo przykro z tego powodu. Jednak kręgi miażdżą mój rdzeń, gdy siedzę w pozycji, w jakiej gra się na perkusji. To pamiątka po tych wszystkich latach spędzonych za zestawem perkusyjnym" - żalił się artysta.
To o Philu Collinsie. Ta sama sytuacja. Doszedł do takiego stanu, że nawet nie może wziąć pałeczki do ręki.

Mam nadzieję, że Yoshiki czuje się dobrze i tak jak Phill będzie mógł odstawić swoje ulubione zajęcie dopiero po 50 latach gry

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pewnie większość z Was już to wie, ale na wszelki wypadek powtórzę to co wiadomo od 22 sierpnia. Podczas Suzuka no Yoru (film GIG X JAPAN, pojawili się Yo i Toshi) Yoshiki ogłosił, że w roku 2009 nie będzie już koncertów X JAPAN (z jakiego powodu wszyscy zainteresowani wiedzą). Oznacza to więc, że koncert w Paryżu został odwołany po raz trzeci. Rozwiało to również wszelki spekulacje na temat występu w Osace. Fani jednak tym razem nie mają pretensji. Wszyscy są zgodni co do tego, że zdrowie Yoshikiego powinno stać na pierwszym miejscu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Noi nasuwa mi się pytanie, zapewne Yoshi wiedział już jakiś czas przed, że idzie na operacje i że rehabilitacja może się znacznie przedłużyć to po jaką choinkę zapowiadał ten występ w Paryżu?? Przecież mógł powiedzieć, że zobaczy jak się ułoży zabieg i wtedy zapadną jakiekolwiek decyzje, a tak to cierpliwość fanów znów została wystawiona na próbę. Zapewne chciał dobrze i myslał że przezwycięży naturalne procesy, ale wyszło jak wyszło a wyszła nieodpowiedzialność i nie oszukujmy się - debilizm ściągnięcia niepotrzebnej biernej uwagi. Mam zaś nadzieje, że to ostatnie trudności w Zespole i w przyszłym roku wszystko się ułoży po myśli zespołu i fanów. Mam tez nadzieje, że uda im się wydać do końca roku ten best of.


Kamzo napisał(a):
Podczas Suzuka no Yoru
Ujawniono także studyjną wersje ''JADE'', miłego słuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=y9OMdznT74g&feature=related


a tak Btw. które Rusty Nail lepsze: oryginalne czy ten cover?
http://www.youtube.com/watch?v=wwvbPnC0HKo

Dodam, że to nie jest anime, a postacie sa odpowiednikami muzyków, więc czekam kto zgadnie i przypisze muzyków do postaci

wg mnie cover jest naprawdę dobry

Pozdrawiam.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.369
Posty: 72
Masz racje. Przecież operacje czy rehabilitacje sa umawiane duzo czasu przed i dobrze o tym wiedział. Jak mówisz, pewnie chciał zwrócić na siebie uwagę czego na pewno nie musiał robić hehe

Mmmm... Jade. Studyjna wersja? A takie gadania w tle słychać I tak jakby bez porządnego początku jakby urwane. Takie demo No ale z koncertu to rzeczywiście nie jest bo sam krzyk byłoby słychać. Mam nadzieje, ze zrobią jakiś fajny teledysk do tej piosenki Ale nie no fajne brzmienie... i na głosy jest zrobione.

Hm... co do coveru... fajny jest, gosciu dobrze spiewa tylko jakby w niższej tonacji, albo i nie tylko on ma inny głos... w każdym razi wykonanie Toshiego bardziej mi sie podoba jest takie głebsze. I ten podkład tez troche zmieniony i nie ma charakterystycznych... takich.... nie wiem... kombinacji...? No i brzmienie jest zmienione..., ale w końcu to cover, wiec sie nie czepiam Ale ogólnie to fajnie, fajnie
No i jesli chodzi o postacie to nie sposób nie zgadnąć JAk pierwszy raz zobaczyłam to śmiać mi sie chciało hehe W postaciach sa charakterystyczne do muzyków hm... szczegóły, więc jest łatwo odgadnąć, np. Toshi ma czarne okulary Hide ma rózowe włosy Yoshiki długie, blond włosy, Pata kręcone włosy, takie falowane, brązowe, a Heath ma czarne włosy z grzywką wszyscy maja długie kłaczyska xD hehe
Ale zrobili z nich bohaterów xD hm... ale kiedys juz widziałam te postacie jak szukałam w google obrazków to były własnie takie animowane i podpisane "rusty Nail"

Misuzu
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Noi nasuwa mi się pytanie, zapewne Yoshi wiedział już jakiś czas przed, że idzie na operacje i że rehabilitacja może się znacznie przedłużyć to po jaką choinkę zapowiadał ten występ w Paryżu??
Bo u Yoshikiego świetnie sprawdza się zasada "najpierw zrób/powiedz, a potem pomyśl" xD Mnie już do tego przyzwyczaił. Facet zawsze się emocjonuje i ma wiele planów, lecz nie wszystko z tego udaje się zrealizować (best album pierwotnie miał wyjść do końca roku 2008. Teraz do końca 2009. A pamiętacie ile koncertów zapowiedziano na rok obecny? Nie udało się zagrać nawet połowy z tego).

Katz napisał(a):
Ujawniono także studyjną wersje ''JADE'', miłego słuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=y9OMdznT74g&feature=related
Nagrywane dyktafonem podczas Suzuka no Yoru (dlatego Misuzu słychać ludzi ^^), w dodatku nie od początku. Traktuję to póki co jako ciekawostkę i czekam na pełną wersję prosto z CD (bo teraz perkusja brzmi jakbym słuchał jakiegoś pliku midi xD).

Katz napisał(a):
a tak Btw. które Rusty Nail lepsze: oryginalne czy ten cover?
http://www.youtube.com/watch?v=wwvbPnC0HKo
Zdecydowanie wolę oryginał, ale ten cover też jest niczego sobie. Do tego posiada ciekawe, alternatywne solo gitarowe.

Misuzu napisał(a):
Masz racje. Przecież operacje czy rehabilitacje sa umawiane duzo czasu przed i dobrze o tym wiedział.
Ba, problemy Yoshikiego z kręgosłupem zaczęły się jeszcze za pierwszego żywota X JAPAN (jak nazywam lata od 1997 w dół). Jednak bagatelizował problem aż nie pogorszyło mu się do tego stopnia, że nie był w stanie grać. Miejmy nadzieję, że operacja przyniesie zamierzony efekt (jednak w ciągu kolejnych trzech i tak będzie potrzebował następnej, poważniejszej!). Lekarze zalecili mu również, by podczas grania nie machał tak wysoko rękoma i przestał kręcić głową we wszystkie strony.

Misuzu napisał(a):
wszyscy maja długie kłaczyska xD
Ano. Zgodnie z tym jak nosili się gdy powstał teledysk (czyli w 1994).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.369
Posty: 72
Kamzo napisał(a):
Ano. Zgodnie z tym jak nosili się gdy powstał teledysk (czyli w 1994).
No wiadomo Mi tam to odpowiada

Misuzu
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ciężko w to uwierzyć, ale Yoshiki ma już 44 lata. Latka lecą, ale wciąż pełno w nim wewnętrznej siły. Szkoda, że zdrowia brakuje. I tego mu życzę. Zdrowia i sił

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Naturalnie, najlepszego YOSHIKI kasy zapewnie masz, więc pozycze ci szczęścia, zdrowia (to chyba najważniejsze), wybranki zycia noi wreszcie podejmowania racjonalnych decyzji, bo ostatnio zawodzisz niektórych ludzi zwłaszcza fanów we francji gdzie koncertu X'a doczekać się nie mogą xD

wracaj szybko do zdrowia

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
bo ostatnio zawodzisz niektórych ludzi zwłaszcza fanów we francji gdzie koncertu X'a doczekać się nie mogą xD
Właściwie to ostatnio zdarza mu się zawodzić ludzi na całym świecie, chociaż przyznaję, że wiele z tych sytuacji to nie do końca jego wina. W każdym bądź razie, Yoshiki wciąż ma spory ładunek zaufania u wiele fanów (również u mnie) i życzę mu aby go nie przekroczył. Mam nadzieję, że skończą się również jego problemy zdrowotne, które nękają go już od wielu lat. Oby X JAPAN wreszcie wyszli na prostą i uzyskali formę jak za dawnych, najlepszych lat.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.798
Posty: 514
Skąd: Pluton
Co do Yoshiego, to zapytałam się o Jego zdrowie jednego Japończyka, z którym niedawno nawiązałam kontakt - fan eXu, więc to dobrze wróży słowom. Takie mini info:

"Yees, to the best of my knowledge, he still rehabilitate himself but he went some events in Los Angeles. He went hallo kitty party.^^ "

No, po takim małym wstępie oczywiście i ja muszę Mu z całego serduszka życzyć pożegnania się ze kłopotami zdrowotnymi. Robi co robi, innych zawodzi, tamci kręcą nosem etc. Ja wiem jedno, mój szacunek, podziw i respekt do Jego osoby nie minie. Zarzuty komercji? Nic mi do Jego motywów, plotki niech się tworzą, ale Jego uczuć na scenie nie wykupi się za żadne pieniądze ^__^ Prawdziwe emocje wyrażane za pomocą dźwięku przemawiają do mnie w całości. Jego słowa w moim podpisie: powiem jedno: dziękuję !
Yoshi, trzymaj się i dbaj o siebie (: !

Pozdrawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Yoshiki i tak niemal cały czas siedzi w Los Angeles Owszem, był na party związanym z Hello Kitty (musiał bo pojawiły się pluszowe zabawki z tej serii, które mają sygnaturkę Yoshikiego i wygląd z lat visualowych X'a xD) czy premierze "Michael Jackson's This Is It". Widziałem też video gdzie pokazuje swoją bliznę na karku xD (chodzi teraz ciągle w specjalnym gorsecie, jak za dawnych lat na scenie).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.369
Posty: 72
oh Yoshiki, Yoshiki... co mam napisać? Jesteś wielki i jesteś super, bo jesteś jaki jesteś i wracaj do zdrowia a ja w tym czasie zmienię temat

Pytanie: czy macie może jakieś nuty do piosenek X-Japan? Ale uwaga: na gitarę? Szukałam już dużo w necie, ale znalazłam tylko na fortepian, a chciałabym nauczyć się jeszcze czegoś na gitarę, ale nie z tabów... muszę się trochę pomęczyć z nutami xD bo taby to taka łatwizna xD

Misuzu
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.798
Posty: 514
Skąd: Pluton

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.369
Posty: 72
Pięknie.... Piękni duszą po prostu...

Misuzu
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » X JAPAN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook