Forum Dragon Ball Nao

» [Szukam] Odcinki DB Kai

Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Witam

A ja mam takie pytanie. Czy macie może namiary na odcinki DB Kai w wersji RAW? To znaczy bez wtopionych napisów polskich?

Oraz:

bez tego wklejonego zegarka ... no i najlepiej żeby odcinek zajmował ze 150MB


Z góry dzięki
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Nie muszą być w HD. Nie zależy mi na oglądaniu openingu w HD, bo z reeztą nie ma prawie różnicy pomiędzy HD a SD
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jest różnica i to wielka HD nie oznacza że film jest "błyszczący" i ma ładną kreskę tak jak w czołówce db KAI, ale jest to zwrot stosowany do określenia filmu/gry w wysokiej rozdzielczości czyli nie rozmazuje się podczas oglądania na olbrzymim sprzęcie tak jak SD. No mniejsza, bo to już podchodzi pod spam, jak chcesz żeby mało zajmowało i było w w jakości LD to ściągnij sobie w formacie 3GP pozdro.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niestety. DBKaiem zajmują się amatorzy, więc w internecie są jedynie słabe wersje odcinków. Mimo iż wyszło już kilka odcinków na Blu-ray, żadna grupa nie raczyła ich zripować. Najlepsze są odcinki od Mujiwara, jedyny ich problem to to, że zajmują 500-800 MB -.- Inne zajmują mniej, ale mają zegar i jeszcze znaczek stacji.

Posty wydzieliłem w odpowiednie miejsce.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ja nie mówię o jakoś 3GP;) bez przesady. A;e udało mi się znaleźć odc 29 w świetnej jakości zajmujący 130MB. Na mój 17calowy monitor HD nie jest potrzebne.
A odcinki Mujawiras są super tylko że zajmują ok 600MB a to za dużo. Ja będę chcial to później nagrać na plytki to sporo mi to zajmie.

Moze pościągam wersje Majawiras i sam pobawię sie z kompresja .... będzie szybciej
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Szukam] Odcinki DB Kai
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook