Forum Dragon Ball Nao

» Manga Cup

Strony:   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jiraiya.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ichigo, by miał chociaż jeden głos.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Tytul "Zabi Pustelnik" to tylko jego przykrywka,
Czlowiek który nie ma przeciwników na pólnocy, poludniu, wschodzie i zachodzie...
Nawet nie ma ich w niebie! Jest jednym z Sannin... Bialowlosy treser zab...
Nawet placzace dziecko przestanie plakac i zacznie sie bac... Wielkiego Jiraiya!


(drugie przywitanie Jiraiyi przed Naruto)

szczecin
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ichigo, bo, tak jak Focus, chcę by fajny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jiraiya
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Jiraiya 5-2 Ichigo

1.Jiraiya
2.Ichigo Kurosaki
3. Vegeta
4.Uchiha Itachi


Oto ranking mang:

(Jak rozdzielałem pkt: Punkty za 3 miejsce w grupie 1pkt, za ćwierćfinał pkt, za 4 miejsce 15pkt, za 3 miejsce 20 pkt, za2 miejsce 25pkt i za 1 30.)

Kolejno manga z której byli bohaterowie (punkty bohaterów się sumują, np. Itachi, Jiraiya i Pein to reprezentanci mango Naruto.) punkty i głosy

1. Naruto 50 100
2.Dragon Ball 30 75
3.Bleach 26 44
4. Rycerze Zodiaku 5 18
5.Kapitan Tsubasa 2 20
6.One Piece 1 20
7.Beyblede 0 9



Teraz możecie dawać swoje propozycje co można zmienić w II Edycji Manga Cup. Rozpocznie się ona za tydzień lub dwa.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Rozległy temat to i podium się należy

Obraz

Co do propozycji własnej to polecam dodać postacie z Death Note tj Ryuk, Raito czy N. No i naturalnie nie wyskakiwać z Beyblade'm

szczecin
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Proponuję, żeby każdy napisał jakie mangi czyta(ł) i wybrać z tej listy najbardziej polarne.
A przynajmniej kilka osób, szczególnie te które brały regularny udział w głosowaniu.

Moja lista:
Bakuman, Deth Note, Battle Royale, Berserk, Darker than BLACK, Naruto, One Piece, Alive!, Confession, Double Arts, Higurashi no Naku Koro ni Onikakushi-hen, Trigun, Bleach, Dragon Ball.

Edit:
Proponuję uzasadniać

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 14.11.2009, 22:41
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Zettai Daikoku napisał(a):
Proponuję, żeby każdy napisał jakie mangi czyta(ł) i wybrać z tej listy najbardziej polarne.
A przynajmniej kilka osób, szczególnie te które brały regularny udział w głosowaniu.
Popieram.

Moja lista:
Naruto, Death Note, One Piece, Dragon Ball, X, Great Teacher Onizuka, Bad Company, Shonan Junai Gumi, Pokemon ( xD ), Zero No Tsukaima, Battle Royale

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 14.11.2009, 23:54
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mała uwaga: jeśli chcesz założyć kolejny temat w tym dziale, to posty wyglądające, tak jak w tym temacie, tj. samo imię bohatera, będą kasowane, Ustęp jest do takich tematów. Albo napiszesz w regulaminie, że trzeba każdorazowo uzasadniać swój wybór, albo temat tam wyląduje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Nie chcę zakładać następnego tematu (chcę kontynuować drugą edycję w tym temacie) a co do uzasadniania to zmiana jest już w regulaminie punkt 7 (przed chwilą dodałem) Ale można by było zorganizować osobne ligi np. byłaby liga dla postaci z DB, czy Naruto osobno plus jeszcze Manga Cup, co wy na to?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Taki temat już istniał dla postaci z Dragon Balla, oraz dla Naruto (surviwory)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Naoista napisał(a):
trzeba każdorazowo uzasadniać swój wybór
No dobra, ale moim zdaniem uzasadnienie takiego wyboru jest bez sensu. Jak to ma niby wyglądać? "Vegeta- bo jest fajny, albo przykładowo Tsubasa, bo bardziej go lubię" moim zdaniem to śmieszne, myślę, że nie trzeba uzasadniać, napisanie imienia postaci mówi samo za siebie.

Anime , które oglądałem to: Dragon Ball, Naruto, Captaint Tsubasa, Saint Seyia, Pokemon , Slayers, Death Note.
Z tego można wybierać.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zapewne jak Dark większość ludzi nie czytało mang, lecz oglądało anime. Więc albo zrób tak, że tylko te osoby mogły głosować co znają mangi (strasznie mało osób), albo żeby wszyscy mogli brać udział w zabawie. Tylko, że wtedy trzeba by zmienić tytuł tematu na Manga&anime Cup, czy cuś.


^Dark napisał(a):
"Vegeta- bo jest fajny, albo przykładowo Tsubasa, bo bardziej go lubię" moim zdaniem to śmieszne, myślę, że nie trzeba uzasadniać, napisanie imienia postaci mówi samo za siebie.
Przykład: Sanji vs Vegeta
Głos oddaję na Sanjjego, ponieważ ma bardzo fajny charakter, jest pozytywnie nastawiony do świata, ma piękne marzenie i pali papierosy.
I jeśli potrzebna jest wg Gota druga część, która miałby pokazać Vegete z gorszej strony to:
Vegeta jest zadufanym w sobie dupkiem, nie ma poczucia humoru, ma zbyt wielki honor, który wkurza oraz gardzi słabszymi, dlatego właśnie nie oddaje na niego głosu.

Myślę, że coś takiego było by dosyć dobre. Nie wydaje mi się, żeby uzasadnienie musiało być dłuższe od tego co podałem. Ale to Gociak ustali.

Aczkolwiek, ja tylko proponuję.

Edit:
Oski71 napisał(a):
Komisja jest zbędna.
Naoista napisał(a):
Ja będę komisją

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 18.11.2009, 18:05
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Tytułu nie trzeba zmieniać, bo kto czytał wszystkie Mangi? Ja sam czytałem tlyko Saint Seiye, Naruto i DB. Przecież wg. nazwy Liga Mistrzów powinni grać tam tylko sami mistrzowie danego kraju a są tam przecież po 4 kluby z Anglii. Nazwa dobra, co najmniej wg. mnie. Co wy o tym sądzicie?

I mam pytanie np. co jest gdy nie znamy jakiejś postaci? np. Vegeta - Ichigo : Głosuję na Vegete bo nie znam Ichigo, a Vegeta jest dumny i silny. Tak?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
^Dark napisał(a):
Naoista napisał(a):
trzeba każdorazowo uzasadniać swój wybór
No dobra, ale moim zdaniem uzasadnienie takiego wyboru jest bez sensu. Jak to ma niby wyglądać?
A moim skromnym zdaniem to co piszesz jest bez sensu. Ciężko jest uzasadnić swój wybór nawet w 1-2 zdaniach? Zawsze jest jakiś powód wyboru. Jeżeli nie potrafisz napisać dlaczego akurat tą postać wybrałeś, a nie inna, to po co brać w ogóle udział w tej zabawie forumowej(uzasadnienie jest proste, nabijanie postów). Jeżeli jednak przy wyborze kierujesz się sympatią do danej postaci, a nie chęcią powiększenia liczby postów, to uważam, że warto byłoby napisać te parę słów dlaczego taki, a nie inny wybór.

^Dark napisał(a):
"Vegeta- bo jest fajny, albo przykładowo Tsubasa, bo bardziej go lubię" moim zdaniem to śmieszne, myślę, że nie trzeba uzasadniać, napisanie imienia postaci mówi samo za siebie.
Wcale nie... Równie dobrze możesz brać udział w tej zabawie forumowej z czystej chęci nabicia sobie postów, a żeby brać udział w tej zabawie musisz wpisać imię bohatera Mangi/Anime, więc wpisujesz byle którą postać ze świadomością 1 posta więcej na koncie.

Btw. Śmieszne to jest twoje podejście. Wracaj lepiej do Ustępu.

Oski71 napisał(a):
Tytułu nie trzeba zmieniać, bo kto czytał wszystkie Mangi?
Tak, ale większa ilość Mang/Anime, a tym samym nowe postacie na pewno urozmaiciłyby zabawę. Bo tak szczerze to komu chciałoby się w kółko głosować na bohaterów tych samych Mang/Anime?
Oski71 napisał(a):
Przecież wg. nazwy Liga Mistrzów powinni grać tam tylko sami mistrzowie danego kraju a są tam przecież po 4 kluby z Anglii.
Nie opieraj się sztywno na zasadach LM i na tym, ile drużyn z danej ligi występuje w LM, bo doprowadzisz do tego, że ta zabawa straci na zainteresowaniu.

Chodź nie brałem udziału w tej zabawie forumowej, to w kolejnej edycji proponowałbym rozważyć kandydaturę takich Mang/Anime jak Cowboy Bebop, Trigun, Great Teacher Onizuka, Slayers, Aoki Densetsu Shoot!, Vampire Princess Miyu, Dr. Slump. Więcej mi do głowy nie przychodzi

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Shiro to co ty piszesz to jest bezsensowna paplanina. Ja napisałem, że nie trzeba zmieniać nazwy Manga Cup, a ty mi piszesz żeby urozmaicić wybór? Ja też nie wymieniam kolejno drużyn z poszczególnych lig, które występują w L.M. tylko mówię, że mi chodzi o to: SKORO JEST NAZWA LIGA MISTRZÓW TO POWINNI TAM GRAĆ TYLKO MISTRZOWIE!!! A SKORO TAK NIE JEST, TO TEN PUCHAR NIE MUSI ZMIENIAĆ NAZWY NA ANIME CUP. Shiro najpierw dobrze poczytaj, a dopiero później się udzielaj, byłbym ci za to bardzo wdzięczny.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Napisałem w tym temacie parę postów, ale potem temat zwyczajnie stał się nabijanką postów, dlatego sobie odpuściłem. Nie dojść, że działa to na zasadzie X czy Y to organizator ma jeszcze problemy z ortografią. A tak serio to proponowałbym, aby grono uczestników poszerzyć do 32, i wybór uzasadniać w 2 zdaniach, a komisja od turnieju rozpatrzy czy uznać głos. I nie systemem każdy z każdym, tylko pucharowym.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
Komisja jest zbędna. Co do rozszerzenia uczestników (z16 do 32) to jestem za. To jest system jaki obowiązuje w L.M. (czyli nie każdy z każdym)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  

Forum DB Nao » » » Manga Cup
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook