Forum Dragon Ball Nao

» SUGIZO

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przesłuchałem kilka albumów Sugiego, i utwóry który bardzo polubiłem to: ''Lucifer'' ''no more machineguns, play the guitar'' ''tell me why?'' szczególnie ten engrish (pleaaa ;p). co do Super Love to piosenka ujdzie, ale za to teledysk już nie, i nie chodzi o to, że te 3 babki które śpiewają w chórku wyglądają jak ufoludy ale ogólnie Sugizo tam nie pasuje... A jak dojdą do tego te śmieszne ruchy z naspisem "super Love'' to troche komicznie wygląda jak na kogoś kto zazwyczaj gra nieco mocniejsze brzmienia.


p.s widzieliscie to?
http://www.youtube.com/watch?v=7Nbw7D5hOWs&feature=fvw

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
mitsuyo Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
mitsuyo
Wiek: 33
Dni na forum: 5.240
Posty: 4
[quote="edhel"]
mitsuyo napisał(a):
ja tez na ten koncert mozliwe ze pojade, ale na ticketpro nie ma biletow do wa-wy, a ja właśnie tam się wybieram.. ktos mi moze powie gdzie mozna je zdobyć? czy może już wszystkie zeszły??
Nie, nie, ticketpro nie miał i nie będzie miał biletów Znaczy się do Wawy, bo do Wrocka owszem. Polecam stronkę Palladium, masz tam zaznaczone miejsca sprzedaży * zaloguj się, aby zobaczyć link * zobacz np. na Eventim^^

quote]

dziekuje!!!
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Tak Ale szczerze to znudziło mi się po paru sekundach, jakoś mnie nie porwało xD Robota mogłaby być lepiej wykonana ^^


Blanc侍KATZ napisał(a):
''no more machineguns, play the guitar'' ''tell me why?''
Wiesz co dobre, wymiatają oba tytuły - do niedawna faworyty jak nic
Ale ostatnio mocno zasmakowałam też w 'Ikari FUNK' - no to już wcześniej, 'EXORCISM' - od czasu ostatniej trasy, zrobiło to na mnie mega wrażenie (jeden i drugi utwór z singla SUPER LOVE). Do tego dorzućmy 'KAIRAI'. Przydają się takie inne rytmy w codziennym j-rock'u, którego się słucha (:


Blanc侍KATZ napisał(a):
co do Super Love to piosenka ujdzie, ale za to teledysk już nie, i nie chodzi o to, że te 3 babki które śpiewają w chórku wyglądają jak ufoludy ale ogólnie Sugizo tam nie pasuje... A jak dojdą do tego te śmieszne ruchy z naspisem "super Love'' to troche komicznie wygląda jak na kogoś kto zazwyczaj gra nieco mocniejsze brzmienia.
Ej no, no dobra Ja rozumiem, że są gusta i guściki, ale nie o to tu chodzi xD Jakoś ostatnio zauważyłam, że jak artysta zrobi coś dla jaj, na kompletnym luzie, pozytywnie głupio zakręconego, bądź nawet 'ukierunkowanie' kiczowatego to ludzie dziwnie na to reagują. Ale HELLO, przecież zawsze się krzyczy o nie przypinanie plakietek, dajmy też wytchnienie od jednej nuty muzykom, nieco luzu też się Im zda, szczególnie gdy nie jest to tzw. 'wypadek przy pracy' z cyklu 'ups, coś komuś nie wyszło -> żal.pl" Eeee, no ale tutaj włączyłam nieco prywaty w tym ogólnym apelu, rozumiem wszelkie inne głosy, ja wyraziłam swój - Pece & Love xD

mitsuyo napisał(a):
dziekuje!!!
Cała przyjemność po mojej stronie Madam

No a tak poza tym... To żem jeszcze nie wspomniała o jednej rzeczy, na którą się mega cieszę i nie mogę doczekać Ktoś tu będzie miał towarzystwo i już o tym na swoje nieszczęście wie :p Otóż i do mnie doszedł już bilet (po trudnościach przy rezerwowaniu^^') i nie wiem jak to wszystko wyjdzie, ale 10 grudnia (mimo wykładów od siódmej) po uczelni znajduję siły i gnam do Wawy <: a po wszystkim się głowię jak wrócić xD'

Pozdrawiam (:

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Szkoda tylko, że już zdarzało mi się słyszeć podobne barwy głosu Z SUGIZO mam chyba to samo z Rukim.
Ciężko żeby każdy miał niepowtarzalny głos xD Co by jednak tu dużo nie mówić, wokal SUGIZO i tak się pozytywnie wybija wśród wokalistów j-rockowych (gdzie połowa z nich brzmi niemal identycznie xD), co zresztą wspomniała wcześniej również edhel.

edhel napisał(a):
No a tak zmieniajac nieco kat rozmowy. Zastanawiam się czy to wszystkie Jego PV, czy może jakiś się schował przede mną Prosiłabym o rzucenie okiem:
Dobre pytanie. Jeśli chodzi o solo SUGIZO (po prostu jako SUGIZO. Żadne "feat." i inne xD) to będą to wspomniane "LUCIFER" i "A PRAYER".
Do "Synchronicity" PV niestety nie ma. Video dostępne na YouTube to tylko fragment filmu "Soundtrack".

Podczas trwania projektu SUGIZO & THE SPANK YOUR JUICE wydane zostały trzy klipy, które wcześniej wymieniłaś (czyli "SUPER LOVE", "Dear LIFE" i "NO MORE MACHINE GUNS PLAY THE GUITAR")

Jeśli chodzi o współpracę różnych muzyków z SUGIZO to będzie to wspomniany utwór "Rest in Peace & Fly Away" do którego zaśpiewała bice (wersja z singla), czy "TELL MY WHY?" z "Parallel Side of Soundtrack" gdzie słyszymy LORI FINE.
Ponad to jest jeszcze utwór "HANA-BIRA" z kompilacji "GLOBAL MUSIC" który Sugi stworzył w duecie z Ayą.
Nie zapominajmy także, że SUGIZO napisał utwór (i zagrał w nim) dla Vivian Hsu. Do tego także jest PV.
Kolejnym owocem współpracy jest PV do utworu nagranego z Miu Sakamoto - "Sleep Away".
Są także PV THE Flare xD Chociaż to już nieco inna bajka.
Aha, SUGIZO zagrał także w jednym utworze z Miyavim. Powstały do niego dwie wersje PV. W jednej pojawia się Sugi.
Heh, zmęczyło mnie nieco wypisywanie tego więc zaraz kończę wiadomość xD

Dodam na koniec jeszcze tylko, że po długiej przerwie, SUGIZO wyda coś zupełnie nowego z działki solo. 16 grudnia pojawią się dwa single - "MESSIAH" i "TELL MY WHY YOU HIDE THE TRUTH?".

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Pisząc poprzedniego posta, zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednym, nowym wydawnictwie, w jakie jest zaangażowany SUGIZO. Z okazji 30-lecia serii "Mobile Suit Gundam" Sony Music postanowiło wypuścić kompilacyjny album zawierający covery utworów z tej serii w wersji akustycznej. SUGIZO zagrał w utworze "Beginning". Na albumie będzie 16 utworów, a w jego tworzeniu wzięli udział również tacy muzycy jak Marty Friedman (swego czasu gitarzysta Megadeth), Daita (ex Siam Shade) czy Yamamoto Kyoji (BOWWOW). Płytka pojawi się lada dzień, bo już 9 grudnia.
Poza tym, oprócz od dawna zapowiadanego na 23 grudnia koncertu w Tokio, SUGIZO zagra w tym roku jeszcze dwa koncerty solo! 25 i 26 grudnia wystąpi w Tajpej na Tajwanie (obiecał to tamtejszym fanom gdy X JAPAN koncertowali na Tajwanie w maju).

Oprócz tego, dzisiaj wrzucam kolejny album Tym razem, na prośbę Hayato, jest to "C:LEAR", drugi studyjny album SUGIZO (taki prawdziwy album studyjny Nie soundtrack czy zbiór utworów instrumentalnych ^^). Jego nazwa wzięła się od tego, że SUGIZO w tym czasie zaczynał wszystko jakby od nowa, z czystym kontem. Po ciężkich przejściach w życiu prywatnym (Sugi nie mówił o nich dokładnie, jedynie ogólnikowo) i z tego co wiem, również drobnych kłopotach finansowych, wrócił na prostą. Efektem jest ta płyta, pełna bardzo osobistych kompozycji i tekstów.

SUGIZO - C:LEAR
data wydania: 01.10.2003
link: http://www.mediafire.com/?djmdrjf1ymy

Obraz
01. RISE
02. NO MORE MACHINEGUNS PLAY THE GUITAR
03. INITIATION
04. SWEET
05. 傀儡
06. Seek, and ye shall find
07. VOICE
08. 赤い海と黒の空の素粒子
09. PERFUME
10. Dear LIFE
11. REMIND
12. PLUTO

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
no fajnie, za 3 dni Sugizo wystąpi w polandii a mnie niestety nie będzie, bo uczelnia zorganizowała w piątek szkolenie bhp, bedzie to jednorazowa szansa zdobycia zaliczenia, a jak nie będzie zaliczenia to nie dopuszczą mnie do sesji.... więc za przeproszeniem "dupa" . Więc Kamzo baw się dobrze, licze na jakąs relacje i fotki .



Kamzo napisał(a):
Dodam na koniec jeszcze tylko, że po długiej przerwie, SUGIZO wyda coś zupełnie nowego z działki solo. 16 grudnia pojawią się dwa single - "MESSIAH" i "TELL MY WHY YOU HIDE THE TRUTH?".
to fajno zwłaszcza ciekawi mnie drugi tytuł, tylko czemu nie ukazały się nigdzie jeszcze oferty zamówienia? ani na CD JAPAN czy tez YesAsia?


Kamzo napisał(a):
Oprócz tego, dzisiaj wrzucam kolejny album Tym razem, na prośbę Hayato, jest to "C:LEAR", drugi studyjny album SUGIZO (taki prawdziwy album studyjny Nie soundtrack czy zbiór utworów instrumentalnych ^^). Jego nazwa wzięła się od tego, że SUGIZO w tym czasie zaczynał wszystko jakby od nowa, z czystym kontem. Po ciężkich przejściach w życiu prywatnym (Sugi nie mówił o nich dokładnie, jedynie ogólnikowo) i z tego co wiem, również drobnych kłopotach finansowych, wrócił na prostą. Efektem jest ta płyta, pełna bardzo osobistych kompozycji i tekstów.
Polecam utwór "REMIND"


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Pierwszeństwo wrażeń i opisu pozostawię Kamzo - który zapewne odsypiać będzie to długo , mnie trudniej zedrzeć :p więc powiem i podpowiem tylko tyle:

Awwwrrr... Po uprzednio nieprzespanych nocach: 12h na nogach*, 2h snu i długi powrót.
Fuck! Aleeee... było zajebiście! Normalnie brak słów po tym co mam teraz w głowie po koncercie z SUGIZO!

*(połowa w zimnie, bom inteligentnie za cienko się ubrała na łażenie po dworze xD Pozostaje modlitwa aby choroba nie chwyciła)

Na wzmocnienie smaczku fota poniżej (nie, to nie moje ręce, ale ten gest idealnie mi pasował na 'dobry początek' xD)

Obraz

P.S. A oto podpowiedzi do opisu: kto wypatrzył zakamuflowane gitary Sugiego ? Kto wypatrzył ten pierwszy 'obraz' na balkonie ? Kto zebrał 'ulotne wrażenia' ? Tak! Czekam na publiczne podziękowanie xD

Pozdrawiam przeserdecznie,
Jam przeszcześliwa, ale i odpocząć pewno zaraz będę szła^^

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
a zostałałaś z godzine po koncercie bo:

Sugizo natomiast... warto bylo postac po koncercie na holu klubu gdzie byl wystep. ano Sugizo wyszedl do nas tak normalnie by pogadac sobie. smile.gif fakt, ze z godzinke sie naczekalismy ale nie zaluje. mam autograf w jednym z fotobookow Luna Sea z 1996 roku (Sugizo byl milo zaskoczony gdy go zobaczyl) i wspolna fotke. co fajne to trzeba przyznac, iz w ogole nie gwiazdorowal. zachowywal sie normalnie, zadnego ą i ę z jego strony nie bylo. gwiazda tego formatu a przesympatyczny i przemily. super. smile.gif
tak napisała jedna z uzytkowniczek AMP , ponadto jedna fanka chciała mu wreczyc upominek podczas wystepu, ten powiedział ,że póxniej i ona myslała ze da sobie spokój a po wystepie podszedł do niej, waziął gifta i wypytawał sie o imie kolezanki jej towarzyszącej xD


EDIT:

foty z wrocławia:

Obraz
Obraz

I tylko żal dupe sciska, że uczelnia przeszkodziła mi w uczestniczeniu....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Więc Kamzo baw się dobrze, licze na jakąs relacje i fotki .
Relacja będzie, ale moich własnych fotek nie ' Miałem takie "szczęście", że siostrze w ciągu tych dni był potrzebny aparat (studiuje na wydziale sztuki, musiała jakieś tam foty pstrykać). Pstrykałem z komórki, ale ta którą miałem, ma zdecydowanie za słabe możliwości.
Co do relacji, to zacznę od pogody xD Warszawa przywitała nas plusową temperaturą. Małą, bo małą, ale to zawsze coś. Deszczu ani śniegu do czasu koncertu nie było. Samo wejście do klubu miało być możliwe już o godzinie 19:00. Pojawiłem się tam z edhel ok. 18:30 i była tam już mała grupka ludzi, a kolejni zaczęli ustawiać się w kolejce za nami. Zaczęto nas wpuszczać z opóźnieniem bo o 19:20.
W środku nie było jeszcze za wiele osób, więc spokojnie oddaliśmy kurtki/bluzy/torby do szatni i zerknęliśmy na stoisko z gadżetami Laibach oraz Juno Reactor (standardowo, płyty, koszulki etc.). Nieco niżej, już bliżej wejścia na salę, można było skorzystać z WC lub zaopatrzyć się w jakiś napój (nie tylko alkohol, ale większość sięgała po % xD).
Koncert miał się zacząć o 20:00, ale jak to zwykle z koncertami bywa, tak się nie stało xD Tłum gęstniał, a wraz z nim również dym papierosowy xD Wreszcie otwarto drzwi na salę. Wpadliśmy do środka nie wiedząc czy uplasować się po prawej czy po lewej (SUGIZO w JR występował po obydwu stronach sceny). Wybraliśmy prawą, chociaż po lewej stanęła grupka fanów SUGIZO (tak, wypatrzyłem ich już przed koncertem ^^). Dopiero w trakcie gdy grał Laibach, edhel dostrzegła, że po lewej, pod oświetlniem, coś stoi. Zauważyłem, że to był czarny model Eclipse SUGIZO (dokładnie to S-VIII, najnowszy). Ustawiony bokiem do nas, więc z początku ciężki do dostrzeżenia xD
Jednak to było potem, najpierw na scenę wszedł Laibach. Jak ktoś chce wiedzieć jak grają, to niech zajrzy na YouTube czy coś xD W każdym bądź razie, mnie nie porwali, a i publika rozruszała się dopiero w połowie ich występu (albo i później). To był raczej występ, gdzie mamy raczej patrzeć i chłonąć przekaz, a nie szaleć i skakać (paru durni zaczęło jednak skakać i odwalać jakieś pogo). Podobały mi się (a i tak średnio) może ze dwa-trzy utwory. Wędrowałem wzrokiem po całej scenie, ale głównie skupiałem się na wokaliście i pannie od chórków xD
W każdym bądź razie, dobrze, że początkowo stanęliśmy po prawej, bo edhel (która pewnie często spoglądała na ściany i sufit xD) zauważyła, że na bocznym balkonie, nieco za sceną ktoś stoi (nie było tego widać stojąc po lewej stronie sali). Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to sam SUGIZO! To był pierwszy raz, gdy zobaczyłem go na żywo, więc wspomnienie mocno wryło się w mej pamięci i do teraz czuję ten elektryzujący wstrząs uciechy Natychmiast wystrzeliłem rękę do góry w charakterystycznym znaku jaki wykonuje SUGIZO i być może ją zauważył, bo wokół mnie większość ludzi stała jak kołki xD Sugi w chwilę po tym nieco wychylił się z balkonu. Do teraz nie wiem, czy dlatego, że zauważył to, czy może dlatego, że chciał zobaczyć jak tam frekwencja. Jednak duże wrażenie i tak we mnie pozostało xD Na chwilę zupełnie zapomniałem o Laibach, lecz po chwili Sugi zniknął z balkonu więc moje myśli z powrotem powędrowały do aktualnie grającego zespołu. Jednak co jakiś czas i tak tęsknie zerkałem w stronę gdzie pojawił się Sugihara i co raz częściej zerkałem na zegarek niecierpliwiąc się mocniej z każdym kolejnym utworem Laibach. Doczekałem się jeszcze jednego powrotu SUGIZO na wspomniany balkon i nawet trochę mu pomachałem. Wreszcie Laibach zszedł ze sceny, a ja i edhel przemieściliśmy się szybko na lewą stronę (wciąż byliśmy bardzo blisko sceny). Fani Laibacha dali o sobie znać wzywając swoich idoli do powrotu i Słoweńcy (ku mej małej rozpaczy xD) znowu pojawili się na scenie. Jednak po dwóch utworach, znowu ją opuścili, tym razem na dobre.
Na scenie zaczęli pojawiać się technicy rozstawiający i sprawdzający sprzęt, a sala się przerzedziła. Na wspomnianym balkonie jeszcze raz pojawił się Sugi Dostrzegliśmy go i z tej strony, bo wychylił się i pokazywał coś do ekipy technicznej.
Po krótkiej przerwie, Juno zaczęli wchodzić na scenę i sprawdzać ostatni raz sprzęt (nie było więc jakiegoś oficjalnego wejścia). Pojawił się rozebrany do pasa perkusista (którego nie znam, kojarzę Grega, ale jego na tej trasie chyba nie ma), afrykański bębniarz, lider JR, czyli Ben Watkins (jak ktoś fajnie na last.fm wspomniał, wyglądał jak brat Jokera z najnowszego Batmana xD) oraz SUGIZO (sprawdzał jeszcze swoją gitarę akustyczną). Wdziałem go z takiego bliska (ubrany był w czarny strój a la kimono, jaki często nosi na występach Juno) i nie mogłem się nadziwić, że prezentuje się tak dobrze jak na video czy zdjęciach ^_^ Miałem ochotę coś krzyknąć, ale ograniczyłem się, tak jak reszta, do braw i krzyków w stylu "łuuu" xD Sala znowu zaczęła się zapełniać, a Juno z krótkiej wczutki przeszli do grania utworów. Na scenę wkroczył drugi z Afrykańczyków (bębniarz-tancerz) i wokalista z Jamajki, Ghetto Priest (później również wkroczyła wokalistka. Nie pamiętam jej imienia, ale charakterystyczna Lekko puszysta i z bujną szopą na głowie ).
Skupiłem się niemal całkowicie na SUGIZO tylko czasem zerkając na resztę zespołu. Juno Reactor porwali do tańca całą salę i również sam szybko wpadłem w ten trans podsycany radością z oglądania SUGIZO Sugi jak to Sugi, świetnie grał, wczuwał się w muzykę i bawił razem z publicznością. Wykonywał swe charakterystyczne gesty (m. in. jego słynny znak Peace), pokazał język, a czasem podśpiewywał z refrenem i krzyczał głośne "łuuu" czy "łooo" Było je słychać nawet mimo tego, że nie miał mikrofonu Chociaż z drugiej strony, przecież stałem tak blisko ^_^ W pewnym momencie cmoknął nawet w kierunku jakiejś panny, która żywo reagowała od początku koncertu Zrobił też swój "strzał z pistoletu" Jedną ręką, bo drugą miał zajętą, ale byłem pewien, że zrobił to prosto we mnie (jak zapewne wszyscy co stali obok xD). Rzucił też kostkę, która spadła niedaleko przede mną (chociaż i tak za daleko bym zdążył ją chwycić) i odkręconą butelkę z wodą xD (gdzieś na środek sali) Pstryknął też fotkę swoim fanom, czyli wszystkim stojącym blisko sceny po lewej stronie Po krótkiej przerwie, gdy zeszli ze sceny, wszyscy domagali się głośno powrotu zespołu. I wrócili Ostatni wszedł (ostatni też zawsze schodził xD) SUGIZO i dostał moim zdaniem zdecydowanie największe owacje. Widziałem, że nie mógł powstrzymać uśmiechu, którym nas obdarzył Juno zagrali jeszcze ze trzy utwory, SUGIZO zrobił jeszcze kilka zdjęć i na koniec rzucił kolejną kostkę (do złapania tej brakowało mi tak mało Z ziemi zgarnęła mi ją szybciej jakaś dziewczyna) po czym zszedł ze sceny (ostatni jak wspomniałem xD). Mimo, że fani wciąż ich wołali, to już nie wrócili (była 23:30, a mój ostatni bus odjechał o 23:15 xD). Po pożegnaniu z edhel, kręciłem się pod klubem jeszcze z pół godziny, ale nie mogłem dłużej, bo mama załatwiła mi nocleg u pewnej cioci (której swoją drogą wiele lat nie widziałem). Nie chcąc kazać jej dłużej czekać (wpadłem tam o 1 w nocy xD) wziąłem taryfę i pojechałem. Tak, nie załapałem się na spotkanie z SUGIZO xD Tak, żałuję tego jak cholera xD Ale nie mam do nikogo pretensji, bo bawiłem się świetnie i osiągnąłem to co chciałem - zobaczyłem SUGIZO na żywo ^^ A po tym jak gorąco JR zostali przyjęci, jest duża nadzieja, że przyjadą znowu

Pozdrawia człowiek, który spełnił jedno ze swoich marzeń

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Okej, mam jeszcze parę chwil do wyjazdu, a że mega chce mi się odpisać,to to uczynię szybko, choćby trochę Potem będe leciała jak zwykle z opóźnieniem na pociag xD

Co do pogody, to faktycznie mieliśmy fuksa, bo na drugi dzień jak wstałam śnieg za oknem miałam (i mam do tej pory :p). Co nie zmienia faktu, że wszystko co ciepłe zostawiłam w Katach i z Krk pojechałam niezbyt ciepło ubrana^^' No ale never mind xD
Taak, widzę, że Kamzo pominął najciekawszą część spotkania i poszukiwania 'celu X' przed skierowaniem się do klubu Także i ja zamilknę xD


Kamzo napisał(a):
Dopiero w trakcie gdy grał Laibach, edhel dostrzegła, że po lewej, pod oświetlniem, coś stoi. Zauważyłem, że to był czarny model Eclipse SUGIZO (dokładnie to S-VIII, najnowszy).
^^ i tu była pierwsza duża niespodzianka, nie powiem - Kamilowi bardzo ten fakt się spodobał, wszak to Jego ulubiony model gitary^^ Zawędrowalśmy na prawo, bo były tam ustawione dwie gitary, jednak szybko można się było zorientować, że nie SUGIZO. Cóż z bólem spoglądaliśmy na lewą stronę, gdzie było dość tłoczno, jednak w determinacji i tak byśmy się przepchali xD Tak czy siak tłum wyszedł na przerwę. Skorzystaliśmy z okazji i żeśmy się już nie ruszyli z zajętego nowego miejsca

Kamzo napisał(a):
Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to sam SUGIZO! To był pierwszy raz, gdy zobaczyłem go na żywo, więc wspomnienie mocno wryło się w mej pamięci i do teraz czuję ten elektryzujący wstrząs uciechy Natychmiast wystrzeliłem rękę do góry w charakterystycznym znaku jaki wykonuje SUGIZO i być może ją zauważył, bo wokół mnie większość ludzi stała jak kołki xD Sugi w chwilę po tym nieco wychylił się z balkonu. Do teraz nie wiem, czy dlatego, że zauważył to, czy może dlatego, że chciał zobaczyć jak tam frekwencja. Jednak duże wrażenie i tak we mnie pozostało xD Na chwilę zupełnie zapomniałem o Laibach, lecz po chwili Sugi zniknął z balkonu więc moje myśli z powrotem powędrowały do aktualnie grającego zespołu. Jednak co jakiś czas i tak tęsknie zerkałem w stronę gdzie pojawił się Sugihara i co raz częściej zerkałem na zegarek niecierpliwiąc się mocniej z każdym kolejnym utworem Laibach. Doczekałem się jeszcze jednego powrotu SUGIZO na wspomniany balkon i nawet trochę mu pomachałem.
Ooooojjj taaaak! Ja nawet nieco wcześniej spostrzegłam SUGIZO na tym balkonie, ale przyznam się, że totalnie zgłupiałam "Hej... , to nie możliwe <parę chwil później>, nie wierzę, ale chyba to prawda" - było ciemno, a Sugi w ciemnych włosach i kimonie niezbyt się wybijał. Od razu wiedziałam i poczułam, że to On, ale nie mogłam tego przyjąć do wiadomości^^ Jednakże jego tatuaże na rękach mnie przekonały w 200%,że jednak ten obraz jest prawdziwy i poinformowałam z radością Kamzo aby spojrzał na balkon. Sugi wtedy patrzył się w naszą stronę, więc jestem niemal pewna,że zauważył, że ktoś z tłumu (który stał drętwo) pokazuje w Jego stronę (bo Kamil na początku nie wiedział co chcę Mu pokazać i gdzie dokładnie ma patrzeć xD). Oboje podnieśliśmy ręce w znanym geście i Sugi momentalnie się przypatrzył, wychylił z balkonu - jestem 100% pewna, że zauważył, bo się dokładnie przypatrzył w to miejsce Schował się po tym na chwilkę, wyglądało to jakby nie chciał wzbudzać sensacji xD
idealnie - elektryzująca radość również mnie ogarnęła, tak samo jak Kamil pamiętam to wydarzenie najmocniej, wryło się w moją pamięć xD To uczucie zobaczenia pierwszy raz na własne oczy SUGIZO było niesamowite!!!
Zapamiętałam jedno - Jego wyraz twarzy, znalazłam nawet zdjęcie,które najbardziej wg mnie oddaje rzeczywisty wyglad, ale zamieszczę je niżej.NIEZIEMSKIE wspomnienia, tamten moment rozpoczął moją bajkę ^^
Aha, Kamzo może później faktycznie powróciłeś do widoku sceny Myślałam, że cały czas spoglądasz w tamtą stronę, więc nic już nie mówiłam, ale SUGIZO pojawiał się tam jeszcze parokrotnie Chociaż ja stałam bardzziej z boku, więc więcej widziałam. Jednak gdy zaczął rozgrzewać nadgarstki wiedzieliśmy już, że za chwilę zacznie się urzeczywistniać nasz sen ^__^

Kamzo napisał(a):
Fani Laibacha dali o sobie znać wzywając swoich idoli do powrotu i Słoweńcy (ku mej małej rozpaczy xD) znowu pojawili się na scenie. Jednak po dwóch utworach, znowu ją opuścili, tym razem na dobre.
Z tego co czytałam zagrali uwór bez którego koncert nie mógłby się odbyć, więc był to bardziej zaplanowany bis. Zreszta publika wielce nie nalegała, w porównaniu do JR ^___^

Kamzo napisał(a):
Podobały mi się (a i tak średnio) może ze dwa-trzy utwory. Wędrowałem wzrokiem po całej scenie, ale głównie skupiałem się na wokaliście i pannie od chórków xD
Ojj tak, może to dziwnie zabrzmi, ale też sięskupiałam na babce od chórków i megafonu Śliczna była, trzeba przyznać^^

Kamzo napisał(a):
oraz SUGIZO (sprawdzał jeszcze swoją gitarę akustyczną).
Wcześniej sprawdzał ja facet, który najwidoczniej nie wiedział jak tego się używa

Kamzo napisał(a):
i nie mogłem się nadziwić, że prezentuje się tak dobrze jak na video czy zdjęciach ^_^
Otóż to Wg mnie to zdjęcie jest idealne ^__^ Dodać tylko długie włosy teraz, ale ten wyraz twarzy mam w głowie (moment od balkonu)
Obraz

Kamzo napisał(a):
Skupiłem się niemal całkowicie na SUGIZO tylko czasem zerkając na resztę zespołu. Juno Reactor porwali do tańca całą salę i również sam szybko wpadłem w ten trans podsycany radością z oglądania SUGIZO Ja też Sugi jak to Sugi, świetnie grał, wczuwał się w muzykę i bawił razem z publicznością. Wykonywał swe charakterystyczne gesty (m. in. jego słynny znak Peace) a tłum razem z Nim^^, pokazał język, a czasem podśpiewywał z refrenem i krzyczał głośne "łuuu" czy "łooo" Było je słychać nawet mimo tego, że nie miał mikrofonu Chociaż z drugiej strony, przecież stałem tak blisko ^_^ W pewnym momencie cmoknął nawet w kierunku jakiejś panny cmoknął w publikę, ale i tak jakaś panna żywo na to zareagowała odwracajac się z radością i niedowierzaniem do faceta, z którym była , która żywo reagowała od początku koncertu Zrobił też swój "strzał z pistoletu" Jedną ręką, bo drugą miał zajętą, ale byłem pewien, że zrobił to prosto we mnie (jak zapewne wszyscy co stali obok xD).Owy strzał z pistoletu załapał się idealnie na filmik jaki nagrywałam (((((:
Pogrubiony tekst jest mój

Kamzo napisał(a):
SUGIZO zrobił jeszcze kilka zdjęć i na koniec rzucił kolejną kostkę
Jestem pewna, że załapałam się na 2^^ Muszę je jakoś uzyskać xD!! Najbardziej podobało mi się ostatnie, niestety sfotografował prawą stronę. W każdym razie uniósł do twarzy zaciśniętą rękę i w geście 'jestem bos' i zrobił fajną minkę Publika przyjęła to ze śmiechem, no i w ten sposób sfotografował siebie z ludźmi

Kamzo napisał(a):
Po pożegnaniu z edhel, kręciłem się pod klubem jeszcze z pół godziny, ale nie mogłem dłużej, bo mama załatwiła mi nocleg u pewnej cioci (której swoją drogą wiele lat nie widziałem). Nie chcąc kazać jej dłużej czekać (wpadłem tam o 1 w nocy xD) wziąłem taryfę i pojechałem. Tak, nie załapałem się na spotkanie z SUGIZO xD Tak, żałuję tego jak cholera xD Ale nie mam do nikogo pretensji, bo bawiłem się świetnie i osiągnąłem to co chciałem - zobaczyłem SUGIZO na żywo ^^ A po tym jak gorąco JR zostali przyjęci, jest duża nadzieja, że przyjadą znowu
Ech miałam mocne przeczucie, że powinniśmy zostać, no ale los chciał swoje. Na mnie czekał kuzyn(napiałam żeby był o 22:30, a wyszłam o północy xD). Myślałam, że mnie prześwięci, a okazało się, że jedynym jego zmartwieniem było to czy mi się nic nie stało - zabawa tak mnie porwała, że nie odpowiadałam na sms'y xD
Gdyby nie to,że musiał coś załatwić to bym czekała v__v Również, żałuję jak cholera, że to mnie ominęło. Ale widok SUGIZO wynagrodził mi wszystko, wszak nie co dzień spełniają się marzenia tak nagle. Kto by pomyślał, że zobaczę on live taką legendę muzycznej sceny, do tego którą niezmiernie szanuję i podziwiam, która jest tym samym jednym z moich idoli^^ (a nie jest ich dużo).
Liczę na to, że SUGIZO się spodobało w Polsce, osoby co spotkały JR we Wrocku ponoć dowiedzieli się od nich, że są plany przyjechania do Polski ponownie latem, tym razem nad morze... Także jeśli okaże się to prawdą i będzie z Nimi SUGIZO, to bez wahania wsiadam w pociąg i jadę!(tylko aby nie było sesji wtedy xD'). Nie było piszczących i mdlejacych fanek, SUGIZO został przywitany z entuzjazmem i na poziomie, więc liczę, że polscy fani pozostaną w Jego pamięci z pozytywnym nastawieniem Heh, pamiętam jak jeden koleś z zespołu w trakcie koncertu podbiegł na lewą stronę aby złapać kontakt z publiką, jednak widział jak SUGIZO na ta stronę działa - uśmiechnał się sympatycznie do siebie i do Sugiego, zrobił gest w stylu 'wiem o co chodzi, mnie tu nie potrzebuja xD' i powędrował na środek. Ja też się skupiałam tylko na Sugim, więc w sumie nie pamiętam co działo się na reszcie sceny

No a na koniec, wrzuciłam wszytko co mialam na swój kanał, także zapraszam, na n-k dałam też zdj. Później może zarzucę czymś jeszcze

http://www.youtube.com/user/4edhel

AHA! Kamilku drogi i najukochańszy.... gdzie te PODZIĘKOWANIA publiczne, co xD!!!??

Lol, będę leciała na pociag po śniegu, chyba się zabiję ale co tam xD Musiałam podzielić się wrażeniami^^

Pozdróweczka;)

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale ubarwiliście mi wczoraj wieczór ta lekturą z najmniejszymi szczegółami

rozumiem, że zadowoleni byliście a to najwazniejsze, zwłaszcza Kamzo, który jak nigdy napisał lekko chaotycznie, i z przeplotem emotów i "xD", co w sytuacji rozumiem^^


Mam nadzieje, że dzięki wam i innym ludziom którzy cieszyli się z jego przyjazdu, Sugi jeszcze kiedyś do nas zawita, może własnie w przyszłe lato z juno, albo spróbuje swoich solowych sił za granica i zechce wystąpic u nas, ale już jako gwiazda wieczoru . Z relacji szczęśliwców, którym udało sie zamienić kilka słów z legendą LUNA SEA wynika, że to wspaniały i przesympatyczny człowiek, który lubi fotografowac siebie i innych (tam Edhel też cos wspominała o zdjęciach podczas występu) czyli jak na taka gwiazde artysta w zupełności na dwa plusy ++


Pozdrawiam

P>S jak ktoś chce, to tu jest galeria Juna w Warszawie
http://www.rockmetal.pl/galeria/juno.reactor ... wa.09.html

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
hane
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.216
Posty: 2
To teraz sprostowanie. Sugizo dostał prezent od 5 dziewczyn stojących w pierwszym rzędzie. W podziękowaniu zrobił potem im jako pierwszym zdjęcie i posłał buziaka, ale nie wypytywał nikogo o imiona owych panien, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ^^'''' A co dostał? Tajemnica Daaaalej... Info od przyszłym koncercie JR jest prawdziwe, prosto od Bena złapanego wraz z Sugizo na wrocławskim dworcu

[ Dodano: 17.12.2009, 1:16 (po 1 minucie) ]
I nie wiem po jaką cholerę się tu zapisałam?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
hane napisał(a):
To teraz sprostowanie. Sugizo dostał prezent od 5 dziewczyn stojących w pierwszym rzędzie. W podziękowaniu zrobił potem im jako pierwszym zdjęcie i posłał buziaka, ale nie wypytywał nikogo o imiona owych panien, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ^^''''
Napisałem tyle co wiedziałem z AMP ale mniejsza z tym, wazne że czuł obecność swoich fanów w Polsce.

dobra a teraz czas na nowości, podam linki do dwóch najnowszych singli SUGIZO, które swoja premiere miały wczoraj w dystrybucji cyfrowej na Itunes.

Obraz

link: http://www.mediafire.com/?ehzelirmg5z

Obraz

link: http://www.mediafire.com/?5mymzq0uytz

Ocenę i recenzje zostawiam Kamzo lub wam, bo musze na wykład lecieć


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
edhel napisał(a):
Aha, Kamzo może później faktycznie powróciłeś do widoku sceny Myślałam, że cały czas spoglądasz w tamtą stronę, więc nic już nie mówiłam, ale SUGIZO pojawiał się tam jeszcze parokrotnie Chociaż ja stałam bardzziej z boku, więc więcej widziałam.
Wiem Może nie zerkałem tam cały czas, ale dosyć często xD

edhel napisał(a):
Wcześniej sprawdzał ja facet, który najwidoczniej nie wiedział jak tego się używa
To raczej przy elektryku Sugiego (czyli wspominanej w mojej poprzedniej wiadomości Eclipse S-VIII) wyglądał jakby bał się jej dotknąć xD Sprawdził tylko czy ze strun dobywają się jakieś dźwięki i natychmiast odłożył ją na miejsce xD Koleś nie wiedział nawet jaki spotkał go zaszczyt!!

edhel napisał(a):
Heh, pamiętam jak jeden koleś z zespołu w trakcie koncertu podbiegł na lewą stronę aby złapać kontakt z publiką, jednak widział jak SUGIZO na ta stronę działa - uśmiechnał się sympatycznie do siebie i do Sugiego, zrobił gest w stylu 'wiem o co chodzi, mnie tu nie potrzebuja xD'
Pisząc "jeden koleś" zapewne masz na myśli lidera Juno Reactor czyli Bena Watkinsa xD (jego pozycja to m. in. drugi gitarzysta)

edhel napisał(a):
AHA! Kamilku drogi i najukochańszy.... gdzie te PODZIĘKOWANIA publiczne, co xD!!!??
Moim zdaniem wystarczy, że wspomniałem w mojej wiadomości, iż to faktycznie Ty zauważyłaś SUGIZO na balkonie i jego gitarę pod oświetleniem xD Cóż, może ja bardziej skupiłem się na tym co dzieje się na scenie podczas występu Laibach

hane napisał(a):
ale nie wypytywał nikogo o imiona owych panien, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ^^''
No właśnie to też mi nie pasowało, bo po kiego byłoby mu to potrzebne xD Co innego gdyby np. dawał komuś autograf

hane napisał(a):
Daaaalej... Info od przyszłym koncercie JR jest prawdziwe, prosto od Bena złapanego wraz z Sugizo na wrocławskim dworcu
Bez zbytniego podniecania się dopóki nie zostanie to potwierdzone i opatrzone jakąś konkretną datą

hane napisał(a):
I nie wiem po jaką cholerę się tu zapisałam?
Ask yourself

Katz napisał(a):
dobra a teraz czas na nowości, podam linki do dwóch najnowszych singli SUGIZO, które swoja premiere miały wczoraj w dystrybucji cyfrowej na Itunes.
Nawet ja skorzystałem z owych linków (nie było czasu poszukać samemu ), thX Katz.
Zgodnie ze słowami SUGIZO, wszystkie (albo większość) single będzie wydawał tylko w wersji multimedialnej (czyli m. in. na iTunes), gdyż uważa, że single nie są aż tak ważne, by wydawać je na płycie. Natomiast albumy mają pojawiać się w wersji namacalnej, czyli po prostu na CD (Sugi wspomniał, że album to jednak coś co warto mieć w jakieś rzeczywistej postaci).
Poza tym zgodnie z jego słowami, możemy się spodziewać czegoś nowego nawet co miesiąc ! Co mnie w sumie nie dziwi bo Sugi dawno nie wydał nic z działki solo, więc przez ten czas na pewno uzbierało się trochę gotowego materiału.

Katz napisał(a):
Ocenę i recenzje zostawiam Kamzo lub wam, bo musze na wykład lecieć
Coś tam napiszę
Jeśli chodzi o zupełnie nowy utwór, czyli "MESSIAH", to muszę zgodzić się z tym co napisał sam SUGIZO. Ten utwór można opisać jako "SUGIZO-style electro dub funk heavy metal" xD Naprawdę daje niezłego kopa, a przy podkręconych głośnikach zdaje się wypełniać całe pomieszczenie (włącznie z przebywającymi tam osobami xD). Fani twórczości Sugiego powinni być zachwyceni.
Jeśli chodzi o "TELL MY WHY YOU HIDE THE TRUTH?" to jest to nagrany na nowo utwór "TELL MY WHY?" (czego się spodziewałem patrząc na tytuł ) Nic na tym nie stracił ze swojej jakości, a nawet zyskał nieco świeżości.
Czekam z niecierpliwością na więcej

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.341
Posty: 72
"Doczekałem się jeszcze jednego powrotu SUGIZO na wspomniany balkon i nawet trochę mu pomachałem."
hahaha dobre xD

Miło się czyta wasze wrażenia. Fajnie, ze mogliście iść na jego koncert. Może i nas kiedyś spotka takie niesamowite szczęście

Misuzu
hane
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.216
Posty: 2
Ben podał dokładną datę, nie pamiętał tylko nazwy miasta. Mniej więcej powiedział gdzie Ale próby pozyskania jakiegoś info na necie na chwilę obecną graniczy z cudem
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Kamzo napisał(a):
To raczej przy elektryku Sugiego
Akustyka też 'tykał' (:


Kamzo napisał(a):
Pisząc "jeden koleś" zapewne masz na myśli lidera Juno Reactor czyli Bena Watkinsa xD (jego pozycja to m. in. drugi gitarzysta)
Hej, Bena to ja umiem jeszcze rozpoznać i właściwie nazwać xD Chodziło o tego z pilotką i goglami na głowie


Kamzo napisał(a):
Cóż, może ja bardziej skupiłem się na tym co dzieje się na scenie podczas występu Laibach
Niektórym czasem udaje się wydobyć z zakamarków siebie resztki umiejętności tzw. 'podzielności uwagi' Aczkolwiek na JR już się wyczerpały, bo w większości miałam jeden obraz przed oczyma, ale za to jaki faaajny


Kamzo napisał(a):
Poza tym zgodnie z jego słowami, możemy się spodziewać czegoś nowego nawet co miesiąc ! Co mnie w sumie nie dziwi bo Sugi dawno nie wydał nic z działki solo, więc przez ten czas na pewno uzbierało się trochę gotowego materiału.
Oby, byłoby niezmierni miło^^


Kamzo napisał(a):
Jeśli chodzi o zupełnie nowy utwór, czyli "MESSIAH", to muszę zgodzić się z tym co napisał sam SUGIZO. Ten utwór można opisać jako "SUGIZO-style electro dub funk heavy metal" xD Naprawdę daje niezłego kopa, a przy podkręconych głośnikach zdaje się wypełniać całe pomieszczenie (włącznie z przebywającymi tam osobami xD). Fani twórczości Sugiego powinni być zachwyceni.
Hmm, zachwyceni. Sam utwór jak najbardziej mi pasuje, lubię takie rytmy^^, chociaż póki co nie wybił się w działce 'number uno' (może gdyby było więcej tej części 'heavy' xD), z czasem zapewne ulokuje się na jakiejś konkretnej pozycji u mnie (: Jednakże mały niedosyt mam, gdyż czekam na coś ze śpiewem (; Ale się doczekam ;]


Kamzo napisał(a):
Jeśli chodzi o "TELL MY WHY YOU HIDE THE TRUTH?" to jest to nagrany na nowo utwór "TELL MY WHY?" (czego się spodziewałem patrząc na tytuł ) Nic na tym nie stracił ze swojej jakości, a nawet zyskał nieco świeżości.
Czekam z niecierpliwością na więcej
Moja świętość xD! SUGIZO, TELL MY WHY wyciąłeś swoją głosową partię ? Co nie zmienia faktu, że jak lubiłam, tak nadal miłuję ten utwór w każdej wersji^^ Aczkolwiek wolę prototyp^^


hane napisał(a):
Ben podał dokładną datę, nie pamiętał tylko nazwy miasta. Mniej więcej powiedział gdzie Ale próby pozyskania jakiegoś info na necie na chwilę obecną graniczy z cudem
Ja tam nie wątpię, że mogą ponownie tu zawitać, why not^^? Dlatego aż tak sceptycznie Kamzo bym do tego nie podchodziła Racja, na spokojnie, (ale mega nakręcania się jeszcze nie widzę xD) bo wszystko będzie wiadome w 100% gdy zaczną pojawiać się jakieś info, jednak jeszcze na to zbyt wcześnie, dopiero co wyjechali z Polski (:


A teraz wybaczcie, ale muszę do wc
Także:
Pozdrawiam

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
edhel napisał(a):
Hej, Bena to ja umiem jeszcze rozpoznać i właściwie nazwać xD Chodziło o tego z pilotką i goglami na głowie
W takim razie miałaś na myśli wokalistę. Zwie się Ghetto Priest.

Dodam od siebie, że SUGIZO w tym roku czekają jeszcze cztery koncerty solo. Oprócz wspomnianych w poprzednich postach występów w Tokio i Tajpej (dwa), jutro zagra tylko dla członków swojego fan clubu.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dla tych, którzy trzymali kciuki za powodzenie nowych singli od SUGIZO, mam dobre wieści W zeszłym tygdoniu były to najlepiej sprzedające się utworu na japońskim iTunes

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » SUGIZO
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook