Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Gohan czy Goten?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Witam wszystkich nowych starych i ogólnie .

To tak do tematu. Moimz zdaniem ciekawszą postacią jest Gohan. Miał dość trudne dzieciństwo - Szalona mtka ganiała od małego do nauki. Śmierć ojca ( a potem wskrzeszenie go nawet kilkakrotne), szklenie przez Piccolo. Wielki talent wjownika i pociąg u dziewczyn .

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Kamil3k
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.952
Posty: 7
Pax napisał(a):
Łażąc po stronkach zwiazanych z DB i przeglądając własne zbiory Bragon Balla, znalazłem dobry obrazek :Obraz
Ciekawie zrobiony, i do niego dołączony text coś w stylu (nie powiem dokładnie bo nie znam tamtego języka ) : Goten Będący silniejszy do swojego brata, wygrałby z Buu.

Czytając to prawie nie spadłem z krzesła " Goten silniejszy od Gohana". Otóż nie było nawet takiej mozliwości oby przerastał Gohana, bo Gohan będący uczestnikiem wielu walk miał więcej doświadczeń i protafił lepiej przewidywać przebieg walki, siłe równierz posiadał wiekszą od Gotena, jedynie jej nie ujawniał (mam na myśli SSJ2).
Goten będący nawet podczas fuzji na poziomie SSJ3 nie dorównywał siłą Mistic Gohanowi, było to bardzo widoczne.
Wiec stwierdzenie "Goten bedący silniejszy od Brata...." bardzo mnie rozbawiło i zaciekawiło jednocześnie.
Powiedzmy że Goten osiągnął SSJ2 i walczy z Buu, gGohan równierz na SSJ2. Jak myslicie, kto ma większe szanse?? Mały, niedoświadczony Goten, myślący że walka to zabawa; czy Gohan, Dorosły wojownik, wprawiony w walce, posiadający wiele informacji i technik ?? Odpowiedzcie sobie sami
Ja się nie zgadzam nie zapominaj,że Goten,żeby nie zaczął latać za dziewczynami byłby bardzo silny ,bo już w wieku 7 lat osiągnął stopień Super Sajanina.Na każdej stronie to znajdziesz.
UltimateGohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
UltimateGohan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.908
Posty: 4
Skąd: Rawa Mazowiecka woj. łódzkie
ja jestem pewny tego ze Gohan byl lepszym wojownikiem niz Goten...Gohan byl pracowity mial tez znakomity wzor - Goku... Natomiast Goten?...Straszny len...Nie mial zamiaru byc jakims specjalnym wojownikiem...Stopien SSJ osiagnal z takiej lekkiej dziececej glupoty przypomnijcie sobie to...Sytuacja z Chibi Trunksem a gdy byl starszy jeden jedyny raz pokazany byl jak trenowal...z Goku w gorach...i do tego treningu tez zmusil go ojciec...
Gohan niepodwarzalnie byl i moglbyc (jak wiemy wszyscy obydwaj zaniedbali trening) lepszym wojownikiem niz Goten
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Gohan i Goten? Co to za porównanie!!!
Ciągle jest (i było) mówione, że nie wiadomo, czy silniejszy jest Goku, Gohan czy Vegeta.
Goten interesował się tylko zabawą i lenistwem. Nie wiem, jakim cudem został on Super Saiyaninem.

Obraz
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Fajniejszy jest Goten,bo z Gohana zrobił się straszny sztywniak
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Goten byl traktowany bardzo po macoszemu... Goku przyjaznil sie z Gohanem, na pewno [ ort! ] wielu z nas by duzo dalo by miec takie relacje z ojcem jak mial maly Gohan... A Goten wychowywal sie przez te 7 lat bez ojca, potem ojciec wrocil na 24 godziny i znowu odszedl. Mimo ze potem wrocil i byl z nim przez 10 lat, tego nie ujeli juz w anime wiec mozemy sie tylko domyslac jak wygladaly ich wznajemne relacje...
No coz, Gohan na pewno [ ort! ] mial o wiele bardziej traumatyczne przezycia, a sam Goten byl o wiele zabawniejsza postacia.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Chyba Gohan Pewnie dlatego że dłużej występował i przyzwyczaiłam sie do niego Ale Goten tez był świetny

Nedi
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Raczej Gohana. Miał większą siłę, ze 3,4 razyratował świat. To mój ulubieniec.I jako dziecko był fajniejszy od Gotena.
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Gohan, bo był silniejszy i inteligentny.
Cal Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cal
Wiek: 26
Dni na forum: 5.321
Posty: 31
Skąd: Kraków
Shiro napisał(a):
eMate napisał(a):
gohan, moja ulubiona postac w DB
Przychyle się do wypowiedzi kolegi

Gohan jest fajniejsz z 4 ważnych powodów:
- siła
- wygląd
- rozsądny chłopak
- dużo odcinków mieliśmy z tym bohaterem
Hohan to moja ulubiona postać, oraz sądze to samo co wyżej
Xoni Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 24
Dni na forum: 5.190
Posty: 5
Skąd: Rutka-Tartak
Hmm... Gohan pokonał jako jedyny Cell'a z pomocą ojca
A Goten jako Kid Goten gdy Gohan był międzogalaktycznym Wojo był rozkoszny. No i jako Goten, z fuzją Gotenksa zrobili drudzy SSJ3 !!
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Prawdę mówiąc Gohan był główną postacią w DBZ.
Oczywiście! Goku i Goten też byli.... Ale nawet w oppeningu jest mnóstwo Gohana a 0 Goku.
>Saiyan saga - Gohan pokonuje Vegete używając Genki Damy Goku i przemiany w Ozzaru.
>Frezzer saga - Gohan walczy z wszystkimi kolesiami Frezzera i z Frezzerem prawie wygrał.
>Cell saga - Gohan pokonuje Cella (ta saga to już kompletnie należy do Gohana).
>Buu saga - dzięki Gohanowi Buu osiągnął przed ostatnią przemiane.
Jak widać we wszystkich sagach jest coś o Gohanie ,a o Gotenie tylko i wyłącznie w Buu sadze.
Ostatecznie stawiam na Gohana

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ja wole (uwielbiam) Gotena. Może i był słabszy od brata, ale czy tu liszy się tylko siła?
Gohana też lubię. Heh, obydwu lubię, ale jest coś takiego w Gotenie za co go po prostu ubóstwiam No czyż on nie był słodki
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Ja wolę Gohana przez całe dbz z nim kroczyliśmy

Moje życie to Dragon Ball.
Vegeta. Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.854
Posty: 7
Moim ulubionym odcinkiem jest jak vegeta walczył z kid buu i nie bał się tego że już zniknie jak umrze i już nie będzie jego duszy i dalej walczył i bronił goku żeby ten przemienił się w SSJ 4 co w ogóle [ ort! ] nie miał szans bo był o wiele za słaby dopiero z oazaurem by dał rade ale to nic ten odcinek jest najlepszy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » [Postać] Gohan czy Goten?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook