Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsza postać ocena: 8,75 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Najładniejsza jest Baba Gula.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Krzysztex Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztex
Wiek: 31
Dni na forum: 5.276
Posty: 19
Kamzo napisał(a):
W DB jest pare fajnych lasek ,ale mi najbardziej podoba się Bulma. Jest ładna, w paru fryzurach wygląda bardzo dobrze no i ma sexi ciałko
Zgodzę się. Bulma zawsze wyglądała wspaniale .
Ale pozostałe postaci żeńskie w DB też były niczego sobie. Myślę, że po prostu Akira za dużo fantazjował i dlatego z wszystkich kobiet robił takie laski...
Bulma90 Kobieta
Cargo
Cargo
Bulma90
Wiek: 33
Dni na forum: 5.242
Posty: 29
Skąd: Kraków
Bulma jest najładniejsza ! i koniec Jak Vegeta na nia poleciał.. to juz musi być cos ^^ a poza tym ma chrakter ;]
pozdrawiam

[ Dodano: 20.11.2009, 21:28 (po 1 godzinie 31 minutach) ]
Nie podrywam Cie chłopcze ... nie musisz sie niczego obawiać.
Bulma jest ładna. Nie tylko ,ze sie tak wyraże ..cycki sie liczą ale także charakter a nie odbijajace sie echo w głowie
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Heh, mi się nie wiedzieć czemu podoba Goku ssj4 ma to "coś", a przy tym ma wiele sprzeczności w swoim wyglądzie, które uwielbiam xd z jednej strony groźny wyraz twarzy, mięśnie ze stali, a oprócz tego... różowe futro, różowy ogonek i świetne włosy! A poza Goku ssj4 to na pewno c18, Videl i Goku, jako ten mały chłopiec z GT, śliczny tam jest

[ Dodano: 20.12.2009, 1:20 (po 2 minutach) ]
No i Trunks oczywiście! Ktoś wspomniał, że dziwi się, że Trunks nigdy nie miał panienki. W moim opowiadaniu ma i to nie byle jaką
P@chu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.202
Posty: 1
Videl wymiata. Te śliczne oczy, mmmmmm...no i charakter wspaniały. Włosy nie grają roli, mogą być krótkie albo te kucyki.
Cal Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cal
Wiek: 26
Dni na forum: 5.321
Posty: 31
Skąd: Kraków
Bulma, najładniejasza, Chi-Chi, ale za młodu.

[img][imghttp://img.userbars.pl/135/26913.gif[/img]
Obraz

Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.187
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
1. Bulma (w normalnym DB (pierwsza seria))
2. C18 (ahh te jej blond włosy)
3. Pan (na necie są zdięcia jak niby się zamieniła w Saiyana i miała normalne swoje włosy tylko ,że blond ,to była dupa)
4. Córka Bulmy (zapomniałem jak ma na imię)
5. Marlena (dobra dupa)
6. Videl (w tym odcinku jak się poznała z Gohanem)
O to moja szóstka.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Ja uważam że to Brayla jest najładniejsza. Ma fajne włosy I super się ubiera

True Saiyans fight alone
Nighit
Wojownik
Wojownik
Nighit
Wiek: 25
Dni na forum: 4.856
Posty: 30
Skąd: Okolice Suwałk
Dla mnie najładniejszą dziewczyną z DB była Videl. Gdy obcieła włoski była ładniejsza z długimi nie było jej do twarzy.

Moje życie to Dragon Ball.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Gohan był całkiem ładny, ale zgadzam się, że Videl była śliczna. Bulma jakaś taka zbyt przebojowa (a poza tym, choć lubię kolor niebieski, jakoś w wersji włosów nie bardzo mnie przekonuje), Chichi... no, może pomińmy Chichi. Videl natomiast prezentuje moje ulubione połączenie kolorystyczne: ciemne włosy i jasne oczy - w dodatku w najlepszej wersji (czarne + niebieskie) Ale jak tak o tym myślę, to C18 też była bardzo ładna!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kreon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kreon
Wiek: 32
Dni na forum: 4.837
Posty: 12
U mnie na pierwszym miejscu jest oczywiście Videl , chociaż wolę ją bardziej w długich włosach, Gohan (ten to ma naprawdę szczęście, jest najmądrzejszy z Saiyan, bo ciągle się uczy, ma największą moc i jest po prostu najlepszy (walka z Cell) i ma do tego najlepszą (moim oczywiście zdaniem) dziewczynę w DB) też ją chyba wolał w długich, ponieważ jak ostatnio oglądałem ten odcinek, co Videl scieła włosy, gdy wychodziła z samolotu Gohan z niesamowitą miną (identyczną miał Goten) powiedział: "Videl, coś ty zrobiła"
W ogóle ta dziewczyna oprócz pięknego wyglądu ma coś w sobie, takiego przyciągającego, jest mądra, bardzo odważna i silna (jak oczywiście na ziemiankę), bardzo pasuję do Gohana (ech chciałbym być na jego miejscu).
Na drugim miejscu jest Bulma, szczególnie w Saiyan Sadze i na Nameck, gdzie jest jej chyba najwięcej w całym DBZ.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kreon napisał(a):
gdy wychodziła z samolotu Gohan z niesamowitą miną (identyczną miał Goten) powiedział: "Videl, coś ty zrobiła"
Z tego co pamiętam to miał on namyśli, że właśnie lepiej wygląd, zresztą dla większości chyba w krótkich jest ładniejsza

Obraz
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
goldmouth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
goldmouth
Wiek: 33
Dni na forum: 4.792
Posty: 5
z kobiet to oczywiście Bulma nie tylko za "dobre" ciało ale i uzupełniający je umysł. Była inteligentna co robiło z niej niezłą sztukę. No i temperament miała babka oj miała...

A co się tyczy płci męskiej oj tego to dużo dużo więcej...

C17 niezłe ciacho chociaż trochę z wyglądu jak taki chłopczyk co uciekł z lekcji wygląda..
Nieziemski Vegeta, poza zakolami na czole, wszystko na TAK!

Trunks , też. Ale wiadome jest że na pogląd atrakcyjności ma wpływ to jak mocny jest dany osobnik. Z tego względu wolałabym, żeby Tronks używał raczej swoich umiejętności a mniej mieczyka:D
Choć może to właśnie jego urok:D

Może to zboczenie jakieś ale coś ( dokładnie nie wiem co ) kręci mnie w Szatanie Serduszko

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez goldmouth: 14.02.2011, 15:36
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Mi sie zawsze z kobiet podobala ChChi i Bulma,z plci przeciewnej oczywiscie Songo,Vegeta ITD:
AdrianC
Ziemianin
Ziemianin
AdrianC
Wiek: 36
Dni na forum: 4.783
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Jako, że jestem facetem, to wypowiem się jedynie o płci pięknej.

Ciężko jest wybrać tą najładniejszą.

Chi Chi
Jako dziecko, wyglądała jak kluska ubrana w przyciasny strój striptizerki . Podczas ostatniego turnieju kończącego serię DB była bardzo ładna, a później - w DB Z - niestety, bardzo się postarzała i rzeczywiście, jak to powiedziała Bulma lub Maron, wygląda jak babcia. W DB Z momenty, w których wyglądała ładnie mogę policzyć na palcach jednej ręki. Swoją drogą, moim zdaniem, Chi Chi była młodsza od Bulmy w DB, natomiast w DB Z wygląda na dużo starszą.

Bulma
Początki w DB działają zdecydowanie na jej niekorzyść. Nie była zbyt atrakcyjna. Dopiero pod koniec DB "się wyrobiło". Natomiast najładniejsza jest w długich włosach podczas odwiedzin u Songa w szpitalu, przed wylotem na Namek. Bulma zdecydowanie ładniej się postarzała(patrz. Future Bulma) niż Chi Chi.

C 18
Biorąc pod uwagę fakt, że jest po części cyborgiem, nigdy się nie zestarzeje, będzie więc wiecznie ładna. No i te oczy i włosy. "Cud, miód i orzeszki" . Mogłaby się tylko uśmiechać, tak delikatnie.

Videl
Hmmm, ciężko mi ją oceniać, bo jest nieletnia, a w naszym kraju może to zostać różnie odebrane .*
Zdecydowanie lepiej było jej... hm... osobiście wolę jak kobiety mają długie włosy, więc raczej obstaję przy jej początkowej fryzurze. Jedyne co mnie u niej mocno razi, to jej oczy. Miała ładne, duże, ale przez tego zbieżnego zeza(swoją drogą, nie wiem co to za mania, z tym rysowaniem zezów , wszystkie postacie go mają, w większym lub mniejszym stopniu) momentami wyglądała bardzo źle... Najbardziej podoba mi się w scenie, gdy rezygnuje z dalszego pościgu za wysłannikami Babidiego, Songohan odlatuje z Kibito, a ona patrzy w jego stronę i mówi, żeby wrócił, bo całe życie przed nimi. Wówczas ten błysk w jej oczach i uśmiech, to było coś, nawet te jej krótkie włosy w tym ujęciu dodawały jej uroku. W DB GT, niestety, postarzała się podobnie jak Chi Chi(obie, wydaje mi się, zostały zbyt mocno posunięte w latach, jeśli chodzi o wygląd), ale miała długie włosy, więc za to plus.

Reasumując, moim zdaniem najładniejsza jest C18, a zaraz za nią Videl.
Krilan, choć nie ukrywajmy, nie był zbyt urodziwy, trafił najlepiej.
Chi Chi niestety ani jako dziecko, ani jako dorosła kobieta nie "powala". Gdybym miał oceniać wyłącznie, na podstawie najładniejszego momentu danej postaci, to Chi Chi byłaby ex equo na drugim miejscu z Videl.
Bulma miałaby szanse, gdyby nie to, że zaczęła palić. Stała się zbyt poważna. No i te ciągłe zmienianie fryzury...

Końcowa klasyfikacja:
1. C 18
2. Videl
3. Chi Chi i Bulma

*Chociaż z drugiej strony rodzi się pytanie ile lat mieli Gohan i Videl gdy się poznali. Gohan walcząc z Komórczakiem miał 11 lat. Gdy szedł pierwszy raz do szkoły minęło 7 lat od walki z Komórczakiem. Goten mial 7 lat, Trunk 8, a Gohan, według polskiego lektora... 16, a powinien mieć 18... chyba, że się przesłyszałem albo to błąd w tłumaczeniu(nie wsłuchiwałem się w to co mówił francuski lektor, ale chyba powiedział dix-sept, czyli 17). Podczas pierwszej akcji Gohana w mieście, gdy został "Latającym Wymiarem Sprawiedliwości" jeden z miejscowych powiedział Videl, że Gohan jest w jej wieku. Na końcu odcinka 223 DB Z, francuski jak i polski lektor mówią, że Gohan ma 15 lat. Powstaje więc pytanie ile lat mieli Gohan i Videl, gdy się poznali?

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez AdrianC: 23.02.2011, 17:24
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Moim zdaniem najbardziej seksowną, a zarazem najładniejszą kobietą w Dragon Ballu jest Lunch. Zwłaszcza, gdy była w formie tej złej ^^ Ładne blond włosy, zgrabne nuszki, a przy okazji nie głupia i potrafi się bronić

Drugą taką osobą jest Bulma zwłaszcza, gdy miała długie włosy (http://100megsfree4.com/abcsofdbz/gallery/bulma11.jpg). Po za tym widać że ma ciekawy kształt piersi, a po za tym jest trochę zboczona i wie jak swoje atuty wykorzystać, nawet przesadnie ^^
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Vegeta w różowej koszulce to dopiero ciacho w ogóle [ ort! ] o jest super . Ma to co jest najlepsze swój charakter , urodę , mięśnie i czarne włosy to jest super . Ale też SonGohan jak był mały i jak miał 11 lat był ekstra ciacho a najlepsze w nim to że dopóki nie nauczył się panować nad złością to jak jego bliscy ginęli to ta jego złość przyprawia mnie o gęsią skórkę . A co do złych to c!7 był bardzo przystojny i zarbon ale przed zmianą w potwora . A co do dziewczyn to videl jest nawet ładna przed obcięciem włosów .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.718
Posty: 18
SonGoten123 jestem zmuszona przyznać ci racje mi też się podoba ale ogólnie vegeta ma w sobie to coś co przyciąga dziewczyny . Raditz jest też bardzo przystojny . Trunk też jest ekstra , a vegeta jr jest podobny do vegety więc jest cudowny , gothenks też jest fajny .
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Bulma125 napisał(a):
Raditz jest też bardzo przystojny .
I szkoda, że na tym się kończą jego zalety... O_O

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Najładniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook