Forum Dragon Ball Nao

» Najstraszniejsza postać

Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Najstraszniejsza postać w DB

Najstraszniejsza postać w DB
Freeza 25,96% 27 25,96%
Cell 14,42% 15 14,42%
Buu 19,23% 20 19,23%
Vegeta 5,77% 6 5,77%
Piccolo Daimao 11,54% 12 11,54%
Pilaf 4,81% 5 4,81%
Ktoś inny... 18,27% 19 18,27%
Wszystkich głosów: 104
FixTer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.095
Ostrzeżenia: 1
Posty: 20
Skąd: z krzesła
dla mnie Freezer. Ta trzecia forma mnie przeraża.
BartTP Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 5.089
Posty: 5
Buu po rozdzieleniu na dobrego i złego, po zjedzeniu dobrego grubaska (ta forma zabiła wszystkich ludzi). Najbardziej nieludzki i okrutny, straszny wygląd.
Natomiast Kid Buu jest najbardziej szalony i nie mam na myśli "szaleństwa" panienek z Sympatia.pl, ale prawdziwe, czyste, puste szaleństwo.
Cała reszta z Freezerem i Cellem na czele to marne popłuczyny przy demonie Majin Buu.

Nawiasem pisząc, zupełnie nie rozumiem, dlaczego Akira zdecydował się na tę karykaturę, Baby Buu. Jest żenująca, brzydka i tak dalej - na dobrą sprawę zrypała napięcie oczekiwania na pojawienie się Buu. W ogóle, Akira ma jakieś ciągoty do kiczu - wiele postaci wygląda żenująco, np. Pilaf czy niektóre cyborgi.
konto usunięte
Nail
Nail


Zdecydowanie Cell 1 forma. To jego sposród wszystkich obserwowałem najbardziej. W dodatku ta jego przebiegłosc. Na takiego "owada" nie sposób nie zwrócic uwagi Drugi na mojej liście jest Super Buu. Tego też czasami obserwowałem z pewnym niepokojem.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja to żadnej postaci się nie bałam nigdy, w żadnych filmach,anime, kreskówkach,etc. Ale jeślibym już miała wybrać to Piccolo Daimao Jego wygląd wywoływał ciarki w plecach. I ten jego szatański uśmieszek. No i te jego czyny ile złego dokonał.
No i jeszcze Frezer. Zniszczył masę planet, raczej to on zajmuje u mnie pierwsze miejsce, on zniszczył tez wiele ras, miał sporo podwładnych, inni się go bali i przypuszczam że ze strachu mu służyli(ci podwładni). I ta jego 3 forma przeraża, czwarta też.
Pozdro.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zdecydowanie Furiza.Działający z rozmysłem okrutny tyran,któremu uczucie litoście jest zupełnie obce.Do tego piekielnie silny i mający pod sobą wielu całkiem silnych wojowników.Poza tym całkiem niezle zorganizowany.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.005
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale jak mam wybierać to chyba jako 1 by był freezer, jako 2 bubu a jako 3... nawet nie wiem xD ale chyba komórczak

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Najstraszniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook