Forum Dragon Ball Nao

» Wasze fobie i lęki

Strony:   1, 2, 3  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż. Kiedyś byłem miłym uśmiechniętym głąbem, któremu każdy dzień sprawiał radość, a jedynym celem było każdego dnia było to, by przeżyć go z uśmiechem na ryju. Łączyło się to z wieloma lękami, wysokością, głęboką wodą, arachnofobią i strachem przed śmiercią w jakiejkolwiek postaci.

Dzisiaj jest inaczej. Drastycznie się pod tym względem zmieniłem. Moimi jedynymi lękami są strach przed robactwem i śmiercią, ale tym razem śmiercią nagłą, taką, że nie zdążyłbym ostatni raz powiedzieć czegoś ważnego, co - zwykłem uważać - zabiorę do grobu. Ponadto boje się niemocy, podobnie jak wielu moich poprzedników wyżej ... człowiek myśli że jest silny, lecz tak naprawdę nigdy nie wie czy da sobie radę w ekstremalnych sytuacjach.

Pz.
konto usunięte
Nail
Nail


Moje lęki. Hmmm. Obawa przed życiowym niepowodzeniem i Armageddon, ale jeśli chodzi o to drugie, to dzisiaj ktoś zdołał mi wyjasnic niektóre rzeczy, więc już może to odejdzie. No i jeszcze szerszeni wolę bardziej unikac tak samo jak kleszczy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja sądzę, że jesteśmy właśnie świadkami Armageddonu i raczej nic mnie nie uspokaja.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
A ja sądzę, że jesteśmy właśnie świadkami Armageddonu
Tia...oboje na niego patrzymy, tylko każdy z innej perspektywy...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
konto usunięte
Nail
Nail


Dodam coś jeszcze od siebie. Boję się ufac ludziom, a dlaczego to nietrudno się domyślic. Podejrzewam, ze mimo wszystko występuje we mnie obawa dotycząca nienawiści, której jest we mnie dosyc dużo. Boję się miec jej za dużo, ale co ciekawe występuje we mnie też pewien paradoks. Boję się poszukiwac prawdziwej miłości, co zresztą spowodowane jest moją wielką porażką. Obawiam się też tego, ze jak kiedyś będę żył razem pod jednym dachem z kobietą, to uzna mnie bez wzgledu nanic za jakiegoś nedznego mięczaka, który bez niej nie może życ i wystawi mnie na mniej więcej wiadomo jaką próbę, co zaowocuje później moim diabelskim oporem skierowanym przeciwko moim pozytywnym uczuciom zwiazanych z naszym wspólnym życiem. Teraz sprawiam wrażenie kogoś niedostępnego i złego (nie kojarzyc ze zdenerwowaniem). Ja nie jestem ani głupkiem, ani kimś infantylnym kto bedzie się bawił w jakieś śmieszne końskie zaloty. Stawiam na dumę i honor, ale nie wiem czy coś przez to osiągnę
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Od pół roku urodziła się we mnie fobia przed lataniem. Wcześniej szczęśliwy wsiadałem na pokład, teraz tylko z niego wysiadam. Panicznie boję się latać samolotem mimo, że wiem iż jest to najbezpieczniejszy środek transportu, etc. bla bla bla. Po prostu boję się tego i tyle.

Druga rzecz, która wiąże się z pierwszą to śmierć. Strasznie się jej boję, jak pewnie większość osób.
Al Ed Upek napisał(a):
A ja sądzę, że jesteśmy właśnie świadkami Armageddonu i raczej nic mnie nie uspokaja.
Mam takie samo wrażenie, ale także nadzieję że się mylimy.
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Ja mam fobię, że nagle stracę wszystko co mam...

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
MaGnum napisał(a):
Ja mam fobię, że nagle stracę wszystko co mam...
Będę strzelał. Twój stary był ubolem?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Głupota mnie przeraża.

//
ed.
Kuwarsko boję się kurczaków, to od momentu, który wydarzył się jak bylem mały. Razem z innymi dziećmi zakradliśmy się na farmę pana Jerzego, zobaczył nas i pogonił. Uciekaliśmy i skakaliśmy z dachu przez kojec dla kurcząt. Wszystkie dzieci przeskoczyły, ale ja spadłem do kojca i kuraki mnie pogryzły. Do dzisiaj boję się kurczaków.
Mam jeszcze jakąś fobię względem dźwięku budzika. Jak nie śpię i ma dzwonić to czuję się, jakbym czekał na coś okropnego.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja boję się gazu. Nie widać go, nie słychać czasami nie czuć. Poza tym boję się odrzucenia dlatego z nikim nie wiąże się emocjonalnie. Na wszystkich patrze z góry, chociaż tego nie widać. Najgorsze jest być nie zrozumianym. Łatwiej coś odrzucić niż pojąć (stereotypy).
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gonardino napisał(a):
Na wszystkich patrze z góry, chociaż tego nie widać.
I pewnie dlatego nie możesz się tu z nikim dogadać. Napraw się.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Hayato napisał(a):
Gonardino napisał(a):
Na wszystkich patrze z góry, chociaż tego nie widać.
I pewnie dlatego nie możesz się tu z nikim dogadać. Napraw się.
Phi. W takim razie co mi polecasz. Co mam zrobić. Patrze z góry bo mogę.

[ Dodano: 13.01.2011, 18:26 (po 2 minutach) ]
Mam się podlizywać komuś... co ty. Żal pozostaje. Na konwentach to bywało inaczej.
Soren Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.582
Posty: 6
Skąd: Kraków
hmm.. pająków i cichej ciemności xD wiem że to dziwne ale jak jest ciemno to zawsze musze mieć coś włączone, a to dźwięk komputera,muzykę, czy cokolwiek
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Chyba się starzeję, bo zaczynam się bać samotności

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
East_Kaioshin napisał(a):
Chyba się starzeję, bo zaczynam się bać samotności
Czy ja wiem czy to od starości , też tak mam a stary to nie jestem

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Tylko widzisz, nigdy się tego nie obawiałam. Nikt mi do szczęścia nie był potrzebny, czułam się niezależna i wszelkich zalotników odprawiałam z kwitkiem Nagle się we mnie taka obawa zrodziła. Chyba kara Boska za te złamane serca:)

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
East_Kaioshin napisał(a):
Nikt mi do szczęścia nie był potrzebny, czułam się niezależna i wszelkich zalotników odprawiałam z kwitkiem
To może czas zacząć ich przyjmować ?

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
W porządku, jak za jakiś czas napiszę zaryczana, że mam złamane serce, to Ciebie opierniczę

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
East_Kaioshin napisał(a):
W porządku, jak za jakiś czas napiszę zaryczana, że mam złamane serce, to Ciebie opierniczę
I po co Ja to pisałem ? Człowiek bez złamanego serca to nie człowiek
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Żartowałam oczywiście;-)
a co to złamane serce wiem aż zanadto, ale to nie kącik samotnych serc, więc kończę OT

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wasze fobie i lęki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook