Forum Dragon Ball Nao

» Need for Speed: Most Wanted

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! Musiałem poruszyć ten temat, ponieważ wczoraj do nocy ścigałem demko NFS : MOST WANTED. I wiecie co? Jest mega turbo odjazdowe. A najbardziej zaskakując jest to, że poszło na moim sprzęcie na średnich detalach!!!

Podaje konfiguracje mojego złoma:

Athlon (2000+) 1250 Mhz
256 MB RAM
GeForce MX 4, 64 MB
Dysk (w sumie nie gra roli) 80 GB

Śmigało na średnich detalach!!!

teraz słów kilka o wrażeniach: dosłownie czuć prędkość, nie to co w Undergroundzie 2, co do tunigu się nie wypowiadam bo w demku nie ma takiej możliwości. Fury są świetne, a jeszcze lepszy model jazdy. Opłacało się ściągać demko, które zajmuje około 570 MB.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Heh nio ja mam
Celeron 1700 Mhz
512 DDR
Radeon 9550 128/128
iciekawi mnie jak mi bedzie chodził


Co do gry to tylko widziałem zapowiedzi i screeny lecz juz nie mogę się doczekać kiedy to mi w łapy wpadnie zasadniczo nie mam czasu i ochoty grac wGry, ale dla tej jednej Zrobię Wyjątek.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
mam gre od dwoch dni, lecz ja nie grywam w wyscigowki, tylko moj starszy brat, tak wiec dla mnie to normalna gra...
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
dobra teraz quest za 100 punktów. Czy na moim sprzęcie zadziała? (czywiście full detale)

[b]Celeron 800
TNT 2 32 bm
265 mb ram[b]

Już słyszę ten śmiech...wiem, mam niezłego gruchota. Ale wracając do gry to wolę sportowe lub tatkyczne (commandos rządzi). No i nie ma jak DBZ LEGEND.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja ci nic nie powiem, czy pojdzie, bo ja mam ta gre na ps2

ps. commandosi rzadza
NFSite
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.703
Posty: 1
Ja posiadam stronke o MW: * zaloguj się, aby zobaczyć link * (najlepiej oglądać w IE)
A co do MW to już jest pełna wersja i bede ją mial w ten Wtorek... Demko też jest fajne... Moj komputer:

Samperon 1,6 GHz 2800+
GeForce 5500 FX 256mb
384mb DDR

I pojdzie na pewno1
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Powiem tylko tyle:gra jest bajeczna. Jak zwykle szkoda ze nie widac zniszczen ale jak wiadomo - nacisk firm samochodowych

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Grałem, przeszedłem 58% gry,
uważam że gra się nadaje, aczkolwiek czasami gliny potrafią wkurzyć

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Widze że jak sie wszyscy chwalą swoimi kompami to ja sie swoim pochwalę:
Procesor 2,8gh
Karta graficzna: radeon 9600
512 ram
i dysk 80giga

Też jestem ciekaw jak będzie śmigało?
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja juz mam 89% gry i walczę zaraz o 1 miejsce hehehe
"We're chasing Green Lamborghini (murcielago)"... co chwilę słysze te texciki policyjne w głośnikach

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bucyk ussj2 napisał(a):
Widze że jak sie wszyscy chwalą swoimi kompami to ja sie swoim pochwalę:
Procesor 2,8gh
Karta graficzna: radeon 9600
512 ram
i dysk 80giga

Też jestem ciekaw jak będzie śmigało?
Raczej dobrze

Mam owiele słabszy komp od twego, a jednak na niskich detalach mi jeździ ta gra.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
srednia gra, prawie nic sie nie zmienila od poprzedniej, ciagle te same zajawki, tuningi tez podobne, choc oczywiscie widac poprawki, ale dla mnie to zwykla gra.

ja polecam bardziej od tej gry: bornout 3, midnight dub3 <--- tez oczywiscie samochodowki a nie polecam L.A. Rush

ps. polecam jeszcze stuntmant, stara gra, gdzie za zadanie mamy wykonywanie akcji motoryzacyjcnyh do filmow. oczywiscie wszystkie sceny to kaskaderstwo, mistrzowska gra!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.01.2006, 20:10
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Słyszałem o Midnight Club 3, ale niestety nie wyszła bodajże na kompa A szkoda, pewnością byłaby przytłaczająca dla naszych kart graficznych i portfeli
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W sumie zaczepista tylko szkoda że nie można dodawać takich pierdół jak np. neony, lusterka itp.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Gra bardzo latwa ^^ przeszedlem po 12 h i dla mnie zalatwa

pulkarecordzz.phorum.pl
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
moim zdniem nfsu2 byl lepszy wiecej bajerów .Most wanted nudzil mi sie przy koncu robienie tych samych wyscigów kilka razy bo na wyscigu jest np.6 okrazen i i na ostatnim jeses pierwszy walniesz w chodnik i koniec jestes ostatni
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Cześ....

Czy graliście w NFS Most Wanted? he głupie pytanie każdy w to grał, co o tej grze myślicie, ile raz ją przeszliście, jaim samochodem ,który z preciwników sprawiał wam najwięcej problemów...
Ja przeszedłem 2 razy samochodem Aston Martin DB9 (cudowny samochód [ ort! ]) a najtrudniejszym przeciwnikem był dla mnie Ronnie... Ta gra jest po prostu świetna(śliczna grafika fajna fabuła, spore miasto i dużo tras,), a co wy o niej myślicie...piszcie...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kilka dni temu ponownie zainstalowałem Most Wanted, aby w końcu nacieszyć się grą na pełnych detalach. Co tu dużo mówić - wygląda pięknie. Ulubiona fura - Porsche Carrera GT. Na unikalnym sprzęcie lekką ręką wyciąga ponad 400 km/h. Najtrudniejszy rywal? #9, czarnuch z Lancerem. IMO najlepszy NFS. Carbon ani Pro Street nie mają podlotu. O fabule wypowiadać się nie ma sensu ;p
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Grałem niedawno u kolegi , bo mni i jeszcze innego kumpla zaprosił zebyśmy mu to przeszli ^^' . Więcgralismy wyścig po wyścigu i...udało się . Ale co do gry to u mnie jest raczej nisko jeżeli chodzi o Samochodówki...nawet w NFS 1 miałem większą radośc z wygranie wyścigu , ale co tam . Pierwsza niespodobała mi sie grafika która momentami wg. mnie była zbyt "nachodząca" na siebie , więc czasem miałem problem i uderzałem prosto w ścianę bo źle odczytałem znak ^^ . Przeciwnicy są tacy sobie , raczej z żadnym nie maiłem większego problemu . Moje ulubione auto ? Porsche Cayman - chociaż nie było najlepsze to i tak mi się bardzo podobało . Wracając do grafiki nie podobała mi się ta cała szarośc grafiki , tak dziko się czułem , sądze że twórcy przesadzili z tym dopasowaniem sie w klimat . Ogólnie oeniam 6 może 7 /10 bo mnie nie zachwyciła .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
To najlepsza ściganka.
Jestem jednym z najlepszych kierowców w tej grze.
Najlepsze samochodt to Aston Martin DB9 i Mercedes SL500.
Grafika jest super i muzyka odjazdowa.
Fabuła trochę dziwna ponieważ Razor uważany jest za najlepszego kierowcę w tej grzę a są od niego lepszi np: Bull, Ronnie czy Webster. Dziwne. Ale i tak fajny jest. A wRważenia są super.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Need for Speed: Most Wanted
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook