Forum Dragon Ball Nao

» [Kreskówka] SpongeBob SquarePants

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Znacie tę kreskówkę o sympatycznej gąbce o imieniu SpongeBob? To kreskówka, którą ogladałem przez cały czas mojego emigracyjnego pobytu w UK i nigdy mi się nie znudziła. Opowiada o przygodach SpongeBoba i jego przyjaciół wiewiórki Sandy, rozgwiazdy Patricka i zrzędliwego Squidwarda. Na co dzień SpongeBob pracuje w restauracji pazernego Mr Krabsa. Polecam, bo jest naprawdę fajna. Leci na Nickelodeonie, nie wiem, czy macie na swoich kablówkach, ale zawsze jest internet. Ja jednak wolę kreskówki oglądać w telewizji.

Macie tu urywek po polsku: http://www.youtube.com/watch?v=oH6WHaZoTJc

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dawno temu u mnie w kablówce leciał Spongebob. Jak na kreskówkę dla dzieci bardzo przyjemnie się to oglądało, gdyż jest pełna humoru i czasami ciut psychodeliczna Ostatnio jak miałem promocję w TV i doszły nowe kanały, to właśnie leciał na nickelodeon.

Grupa Mirai
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Joe, Ty widzę nic nie robisz, tylko kreskówki oglądasz ;p
Co do samej kreskówki- cudo, tak abstrakcyjny humor jak najbardziej mi odpowiada. Moim ulubionym odcinkiem są pierwsze odwiedziny u Sandy. "Woda jest dla leszczy, woda jest dla leszczy.... Jesteeem leeeszcz" dodatkowo, bardzo podoba mi się projekt artystyczny SpongeBoba. Dla mniej kumatych: jest śliczny.
Cóż by tu więcej powiedzieć, coby się nie pogrążyć... chyba nic.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Uwielbiam SpongeBoba. Ta bajka jest pełna durnego humoru, który ja po prostu kocham. Postacie są świetne, śmiechowe, jak nie wiem. Moja ulubiona kreskówka na Nickelodeon, nigdy się nie nudzi

Anime na zawsze !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Spongebob?
No cóż by tu powiedzieć. Nie trawię tej kreskówki. Próbowałam wielokrotnie oglądać to(oglądałam rzecz jasna) i za każdym razem po obejrzeniu robiło mi się niedobrze. A czemu?
Humor. Wcale mnie nie przekonuje. Nie żebym nie miała w zupełności poczucia humoru, ale on jest tu NA SIŁĘ.
Postacie... żadnego nie lubię jedynie oprócz Sandy która jako tako mi do gustu przypadła.
Skalmar... dla mnie on jest po prostu nudziarzem.
Główny bohater- to on mnie strasznie wkurza swym zachowaniem(tym byciem śmiesznym na siłę). BEZ URAZY ale dla mnie to on zachowuje się jakby wyszedł z psychiatryka.
Patryk- wkurza mnie tak jak główny bohater.
Fabuła- zbyt przewidywalna , zaraz i trak wiedziałam co się stanie(no i w 9 na 10 przypadków się nie myliłam).
Tyle.
Pozdrawiam.
Byczka.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Kreskówka] SpongeBob SquarePants
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook