Forum Dragon Ball Nao

» Siła Cell Juniors

Strony:   1, 2
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Z pewnością były słabsze a doskonałym dowodem na to jest fakt, że Tenshinhan i Yamucha powalili ich na ziemię, a wystarczy sobie przypomniec walke C18 z Cellem w drugiej formie, a przecież była ona silniejsza od nich.

Wiesz, nie bralbym tego tak doslownie...Bo na pewno [ ort! ] Cell jr. nie byl tak slaby jak chociaz C18 albo nawet C16...To, ze Yamcha i Ten Shinhan je powalil wynikac moze z tegi iz te male potworki zlekcewarzyly naszych bohaterow i nie wiedzialy na co ich stac, tym wlasnie sposobem przez chwile, przegrywaly...Mysle tez, ze byly nawet silniejsze od Cella w formie 2...moze nie tyle co silniejsze co szybsze ;p i to o wiele...W kazdym badz razie cos pomiedzy Cell 2 a Perfect Cell

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.022
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
wg mnie maja moc rowna cellowi w formie 2
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.165
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Shounen napisał(a):
czy posiadaly moc tak wielka jak ich tata? Nie wydaje mi sie, bo Cell znacznie dluzej od nich wytrzymal z Gohanem.
Tylko dlatego, bo Gohan specjalnie sie z nim bawił a Cell Juniory zabił natychmiast, bo zagrażały jego przyjaciołom.
angar napisał(a):
wg mnie maja moc rowna cellowi w formie 2
Bzdura. Gdyby tak było, Vegeta, Trunks i Goku nie mieliby najmniejszego problemu z pojedynczym delikwentem.
Jak dla mnie sprawa jest prosta, jeśli mamy porównywać siłę pojedynczego Cell Jr. do Seru, to są na pewno silniejsi niż jego druga forma i trochę słabsi od doskonałej. Tyle.
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.022
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
zauwaz ze ich było 7
a tak w ogóle [ ort! ] to byli ssj a z cellem 2 walczyli jako ussj
ale przyznaje racje mogly miec nieznacznie wieksza moc od tworcy w formie 2
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 4.972
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
po pierwsze posiadały moc równa stwórcy nawet w Anime jest powiedziane, a po drugie to Gohan pokonał ich wszystkich
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Siła Cell Juniors
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook