Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Sherlock Holmes

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


No więc ostatnio byłem w kinie na filmie Sherlock Holmes. Wybierając się na ten film liczyłem że będzie dużo akcji, efektów, łamigłówek, ale słaba fabuła. Myliłem się. Na szczęście. Film tak jak przypuszczałem miał dużo akcji etc. ale fabuła była bardzo ciekawa, dobrze złożona. Co prawda kilka rzeczy było naciągniętych, ale i tak bardzo spodobał mi się film. Dałbym mu 9,5/10 bo jest to najlepszy film akcji ostatnich dwóch lat. Na wielki plus zasługuje też muzyka Hansa Zimmera (inne: Mroczny Rycerz) która po prostu tak wpadła mi w ucho jak mało który Soundtrak (tak samo było z jego dziełami do The Dark Knight). Szczerze i z chęcią polecam i odsyłam do traileru:
http://www.youtube.com/watch?v=QUQbmFAE5WI
Nie mogę przestać go oglądać
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obejrzałem w autokarze. Nie przesadzałbym z tą fabułą, bo wg mnie była taka sobie, a motywy czarnego charakteru ciut głupie. Ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, trzyma w napięciu, a to tu najważniejsze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Film na prawdę mi się podobał. Jak wspomniał Gotronk - całość trzyma w napięciu, jednak chwilami bywa nudno. Całe szczęście, że chwile te są krótkie, a zaraz po nich z monotonii wyrywa nas jakaś dobra akcja, bądź nieprzeciętna seria tekstów wykonana przez Holmesa lub/i Watsona.
Dzieło z pewnością doczeka się części drugiej, na którą czekam z niecierpliwością.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Avensus napisał(a):
Dzieło z pewnością doczeka się części drugiej, na którą czekam z niecierpliwością.
Twórcy zapowiedzieli trylogię. Nie sprawdziłem tej informacji, ale podobno ma być w drugiej części przeciwnikiem Moriarty (ten, którego nie widzieliśmy twarzy), a w trzeciej Kuba Rozpruwacz.
Shounen napisał(a):
Nie przesadzałbym z tą fabułą, bo wg mnie była taka sobie, a motywy czarnego charakteru ciut głupie.
Trochę przesadziłem, bo byłem od razu po filmie niemniej jest to jeden z lepszych filmów tamtego roku.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Akcja] Sherlock Holmes
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook