Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Drakan napisał(a):
Komentarze do dyskusji już rozpoczętej też nie są wiele warte. Patrząc na to w jakim jest wieku oraz jak pisze w porównaniu do innych gdzież młodszych użytkowników, w moim odczuciu powinien to powód do dosyć znacznego zażenowania jak nie wstydu.
Napraw się

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan już oceniałem, ale ocenię raz jeszcze, bo się w końcu spotkaliśmy osobiście.

Nick: Ok, ale seji bardziej mi się podobał.
Avatar: Sama idea mi się podoba, ale jakoś nie widzę niczego nadzwyczaj intrygującego
Podpis:Jest dobry, zwłaszcza ten u góry.
Osoba: Bardzo ładna, bardzo błyskotliwa, inteligentna i bardzo zarozumiała, czego zresztą nie kryje i co podoba mi się. Często jak gadam z kobietami to mam ochotę zmienic kanał, z mężczyznami zresztą też. A koleżanka jest jedną z tych, których chce się słuchac. Sarkastyczna, z poczuciem humoru, którego byle jaki pajac raczej nie zrozumie. Nie będę powielał już tego, co mówiłem ja i inni wcześniej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Chyba już czas wskrzesić ten temat.

Al Ed Upek

Nick: nawet najdurniejszy będzie do niego pasował, pewnie kwestia przyzwyczajenia, ogólnie nie przeszkadza zbytnio, nie razi, neutralne odczucia rzecz biorąc.

Avatar: upolityczniony, ale specjalnie nie można się do niczego przyczepić, trochę sprawia wrażenie matowości.

Podpis/Sygna: Sygna pod względem techniczym bez zastrzeżeń. Niżej sieć cytatów, głównie o podłożu politycznym. Część jest humorystyczna, część skłania do większej lub mniejszej refleksji.

Osoba: Joe jest jedną z bardziej wartościowych osób na forum. Im dłużej z nim rozmawiam, tym bardziej zdaję sobie z tego sprawę. Podoba mi się, że ma ściśle określone stanowisko wobec każdego tematu/poglądu/opinii. Twardo trzyma się swojego zdania, potrafi krytycznie myśleć, wyciągać wnioski oraz rzetelnie, innowacyjnie i z pomysłem podchodzi do każdego tematu. Wierzy przede wszystkim własnym poglądom i liczy się przeważnie tylko ze swoim zdaniem. Poza posiada gamę wszelkich zainteresowań, z czego duża część pokrywa się z moimi. Można z nim pogadać dosłownie o wszystkim, a i czasem błyskotliwym dowcipem zarzuci.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Danevert

Nick: Spoko, podoba mi się, trochę może sztywny, ale stały.
Avatar: Też trochę sztywny, ale to do niego pasuje
Podpis: Pierwsze 3 linie wydają się sztampowe, czwarta jest konkretnym uzupełnieniem. Wyraża w zasadzie to co ja sam bym chciał robić. I podoba mi się, mimo że może nie bardzo bym chciał tak na codzień, ale nieważne.
Osoba: Kreatywna, zwinna w gadce, błyskotliwa, nonkonformistyczna i nie dająca karmić wszechobecnym gównem. Wysoki standard. Z mojej duża sympatia, satysfakcja ze znajomości i nadzieja na rzeczywiste spotkanie. Zazdroszczę wiedzy z nauk ścisłych, zwłaszcza biologii, która w jego przypadku jest nieporównywalnie większa od mojej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Al Ed Upek

Nick: Bez różnicy jaki ma, przywykłem do każdego po chwili.

Avatar: Do dupy, bo ja robiłem.

Podpis: Humorystyczny cytat kolegi najbardziej przypadł mi do gustu. Do reszty raczej nie mam się co przyczepić, całość daje radę, dosyć ładnie prezentuje się wizualnie.

Osoba: Przede wszystkim inteligentny z dobrym i pasującym mi poczuciem humoru. Ma konkretne poglądy na wiele spraw, szczególnie politycznych, w których jest swego rodzaju ekspertem. Czasami są one trochę kontrowersyjne, ale takie chyba są najciekawsze. Najwięcej możemy o nich porozmawiać. Tak jak powiedział Dan osoba, z którą można pogadać o wszystkim. O naprawdę największych pierdołach, a obok o poważnych rzeczach. Ma swoje zdanie, za wszelką cenę go broni, co powinno się podobać nie tylko mi. Do tego bardzo sexi. Kiedyś musimy napić się browara.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Hako

Nick: prosty, składny, bez udziwnień, łatwy w wymowie, jak najbardziej w porządku.

Avatar: Agnus i jego zabójcza mina. Ogólnie ciekawa kolorystyka, biel trochę daje po gałach, ale można to jakoś przeboleć.

Sygna/podpis: Komentarz do sygny taki jak w przypadku avka. Podpis zbyt banalny jak dla mnie, nie za dobrze komponuje się z moim tłem.

Osoba: Swego czasu nieuporządkowany, chaotyczny i wybuchowy, teraz nabrał trochę ogłady. Ma już swój punkt widzenia na wiele spraw, aczkolwiek Joe pewnie ma też na niego spory wpływ. Fajnie, że rozwija swe horyzonty muzyczne w dobrym kierunku. Po filmy także sięga odpowiednie. Poza tym Hako jest jedną z aktywniejszych osób na forum, nie wliczając tematyki japońskiej odwiedza prawie każdy dział. Jest również jednym z lepszych grafików. To chyba tyle.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Danevert

Nick: Zawsze mi przeszkadzało to "e" i wychodził mi "Danvert". I chyba mi tak do końca życia zostanie.

Avatar/podpis: Avatar niezmienny i w sumie dobrze, bo może i jest zwyczajny, ale ładny (bishounen ). Podpis w porządku.

Osoba: W tym przypadku mi ciężko coś powiedzieć/napisać. Nie znam człowieka osobiście. Co do aktywności na forum, to sprawa wygląda tak. Wiem, że Dan wypowiedział się w takim i takim temacie, jednak jego poglądy nie rzucają mi się jakoś w oczy. właściwie nie wiem, jak to ująć. Myślę, że jego posty giną czasem w tłumie innych. W sumie też tak czasem mam Sprawa wygląda inaczej w tematyce czysto muzycznej. W tym dziale jego wypowiedzi jakoś zapadają w pamięć. Słucha dobrej muzyki. Uch, nie wie wiem czy dobrze to ujęłam

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Laru

Avatar - pociesznie znudzona istotka, po której można się spodziewać celnych, cynicznych komentarzy. Ze strony graficznej zastrzeżeń brak.

Sign / podpis - o ile cytat Kinga prosty i konkretny tak z resztą pozwolę się nie zgodzić.

Nick - od długiego czasu ten sam i w przyszłości nie widzę większych powodów by go zmieniać. Za bardzo się tu zadomowił.

Osoba - ma w pokoju rysunki Slasha i inne insygnia ze świata rocka, więc jest zajebista. Serio zaś to pani, która się lekko nie docenia. Dla mnie nie wiedząc czemu będąc inną od reszty osób, w sensie mądrzejszą dojrzalszą, bardziej rozwiniętą stawia się niżej, tudzież bycie tzw. 'innym' utożsamia z rzeczami negatywnymi. Nie twierdzę, że stara się upodobnić do owych osób, bo to absolutnie nie ma miejsca, ale nie da się ukryć, że rzucane uwagi o owej inności właśnie przez istoty przeciętne odbiera bardzo osobiście, co może złe nie jest, ale dlaczego 'inny' ma być gorszy? Co ciekawe, bo z forumowymi przypałami radzi sobie bardzo dobrze a i stanowczo wyrazić swego zdania też się nie boi. Tyle z rzeczy obiektywnych. Z subiektywnych doceniam fakt słuchania muzyki bliskiej mojej. Warto byłoby zapoznać się bliżej, może nawet spotkać w rzeczywistości, choć to mało prawdopodobne by moja osoba zagościła w bliższym i dalszym czasie w Łukowie. Choć jak się trafi sensowny muzyczny festiwal to kto wie...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan ocenię jeszcze rz, bo lubię tę kobietę.

Nick: Spoko.
Avatar: Bardzo fajny, a byłby jeszcze lepszy, gdyby ten kieliszek i ten fajek towarzyszyłby właśnie tej pani.
Sygna: Nie wiem co ma oznaczać.
Podpis: Nao zmierza tam, gdzie świat - do nikąd.
Osoba: Bardzo lubię, ostatecznie spotkaliśmy się nawet w bibliotece seminaryjnej, gdzie nie obyło się bez ostrego seksu. A tak poważnie, to jest ot jasna postać, taka przy w której świetle blednie każdy szeregowiec. Cenię za błyuskotliwość, dobrą gadkę, dozę ironii, nieprzeciętną inteligencję, dobry dowcip, i w ogóle za wiele rzeczy. Chętnie eksponuje swoją "inność", bo w jej przypadku to nie tylko inność, ale i miażdząca "lepszość". A ja taką zarozumiałość bardzo sobie cenię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
O dziwo Laru chyba nie oceniałem tu

nick - bez kitajskiego *przyrostka* na końcu brzmi dużo lepiej
avek - mam podobne oczęta jak zachleję przez tydzień
podpisy - nie podobają mi się, ale do niej pasują, więc chyba spoko
osoba- ha, spoko laska. Czasami trochę zbyt świętojebliwa, i wydaje się przykładać zbyt dużą rolę do psychologicznych bzdetów o traumach, kompleksach etc., co sprawia że wydają się warunkować jej życie. Tym niemniej nabrała przez te kilka lat trochę dystansu, wybiła się trochę ponad jakiś naiwny idealizm który kiedyś prezentowała. Słowem łyknęła trochę antropologicznego gówna i to chyba postawiło ją nieco na nogi. Słucha w miarę sensownej muzyki, nie wydaje tak pochopnych osądów jak kiedyś i cycki jej urosły. Znaczy się cała dojrzała, bez utraty wydaje się pewnego elementu dzieciaka, który jest pożądany, a nawet poszukiwany. Żywy lub martwy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.004
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Czas na Ciebie franqey

nick : Sądzę, że nie najgorszy i nawet da się pofilozofować nad nim

avatar : Uważam że z połączeniem nicku nawet zgodnie i znośnie

podpis : No ciężko mi cokolwiek na ten temat cokolwiek mówić...

osoba : Można sie z nim pośmiać jak i pogadać na poważne tematy. Zdanie oczywięcie w każdej sprawie ma swoje i nie daje sobie łatwo wcisnąć jakiegoś kitu. ahh... Czasami wkłada trochę ironii do wypowiedzi. Jak się za coś bierze to ciągnie to do końca. Muzyka jest do wytrzymania, patrząc na ogólnokształt to jest to interesująca osoba, której nie potrafię nigdy rozgryźć do końca. Ten styl bycia, którego nie potrafię do końca sprecyzować czasem mnie intryguje...

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
GorHot

nick: trochę nijaki i bezpłciowy, mało odkrywczy.

avatar: jeden z setek związanych z DB, jak większość z nich nie prezentuje nic nadzwyczajnego.

podpis: pewnie kolejny wychwytany z jakiejś mangi/anime, podobnych było już pełno.

osoba: od niedawna na forum, specjalnie niczym się nie wyróżnia. Ma 14 lat, więc nieprzeciętnego poziomu pisania nie należy się spodziewać. Ale i tak nie jest tragicznie. Popisze trochę więcej, to szersze zdanie o nim wyrobię.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Danevert

Nick: Jak najbardziej w porządku. Pasuje do avatara.

Avatar: Zwykły, prosty. Bardzo często takie są najlepsze. Tak w ogóle, to miałeś kiedyś jakiś inny? Nie przypominam sobie.

Podpis: Przede wszystkim zajebista końcówka. Pierwsze trzy zwroty takie trochę monotonne, natomiast ten ostatni jest bardzo konkretny.

Osoba: Dosyć spokojna, ułożona osoba. Dobra w trudniejszej gadce. Potrafi dać cenne rady. Bystra, nie przypominam sobie, aby kiedyś dał gdzieś plamę. Widać, że pisze rzeczy przemyślane, co jest świetną cechą. Nie ubarwia swoich wypowiedzi jakimiś pierdołami, najważniejsze rzeczy są tam gdzie być powinny, bez zbędnego gadania. Szkoda, że nie mam z Tobą lepszego kontaktu. Wydaje mi się, że jesteś bardzo sprytny, nie wiem czy w życiu też tak o Tobie bym powiedział. Do tego zdecydowanie ponad przeciętne poczucie humoru. Wydaje mi się, że można by z nim pogadać na każdy temat. W wielu dziedzinach jest mocny, w innych trochę mniej, ale potrafi to nadrobić ciekawie napisanym zdaniem. Wówczas różnica zanika.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hako

Nick: Spoko
Avatar: Na początku nie wiedziałem kto to, bo cieżko dojrzeć jak na avie robi się komuś niebiesko białą bębę, a dla kontrastu jeszcze wszędzie dookoła widnieje czerń. Hako powiedział, że Angus Young, co czyni, że ten av jest jeszcze gorszy.
Sygna: To samo. W ogóle dla obydwu obrazków jest *zła* kolorystyka.
Osoba: Polepszył się z czasem, nawet dużo. Jest trochę spokojniejszy, mądrzejszy, choć nadal narwany i na siłę usiłuje być sarkastyczny, co mu raczej nie służy. Dla przykładu ostatnio witał morderczynię w swoim stylu. Ale wierzę, że będzie się rozwijał. Jest sympatyczny i w ogóle. Nie słucha jakiegoś totalnego gówna jak większość i już chyba dał sobie spokój z Prawem i Sprawiedliwością, bo kiedyś tam krążył.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
LoveKiller Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 4.944
Posty: 38
Skąd: z Tatooine, wiesz gdzie to?
Al Ed Upek

Nick: Nie za bardzo wiem co oznacza, dla tego uważam, że fajny ;d

Avatar: też za bardzo nie wiem o co chodzi, ale chyba coś o USA. Kolorowy, więc fajny ^^

Podpis: Padłam już po pierwszym zdaniu ;D

Osoba: za dobrze cię nie znam, ale chyba jesteś ok. I mądrzysz się czasem ;p

"Mógłbym cię połaskotać,wyszarpać za ucho albo rozbić ci głowę o tę skałę."

"We're WARRIORS, Kakarott... not BALERINAS"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
LoveKiller
Nick - pozerski, i w dodatku nie w ten fajny, sposób
avek - niewyraźny
podpis -w zasadzie nijekie to
osoba - na razie w zasadzie nie wypowiedziała się w żadnym z istotniejszych tematów chyba, więc trudno wyrobić sobie zdanie. Choć jak na razie wypada dość słabo przy swoich 19 wiosnach. Tak jakby chciała być twarda, wyrazista, mroczna, zadziorna, wyszczekana, lecz kompleksy ściągały ją do poziomu miałka. Zobrazuję to przykładem. Siedzimy sobie z kumplami na piwie. Ten kulturalny zamiast bekać wypuszcza powietrze nosem. Ten prostak beka głośno jak tylko może. A trzeci stara się zdobyć sympatię zarówno jednego hjak i drugiego, więc zaczyna głośno, potem się się opamiętuje, i maskując resztę beknięcia rzyga se na spodnie. Choć oczywiście zachęcam do głośnego bekania, to jak nie potrafisz, to się nie wysilaj.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
LoveKiller
nick: mi się nie podoba. Tani taki.
avatar: Technicznie trochę nieciekawy, wygląda jak zdjęcie cyknięte telewizorowi, ale Vegetę bardzo lubię.
Podpis: Niczym szczególnym się jeszcze nie wyróżniła. Jako osoba wydaje się być w gruncie sympatyczna, choć nick miałby wskazywać raczej na coś innego. Chyba mu nie wychodzi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Al Ed Upek

nick: W sumie do w cipny
awatar: Choć oryginalny, to nie wywołuje ekstazy.
podpis: ekhm... bla bla bla... ekhm
osoba: To jedna z niewielu osób, które pozostały na forum i które wciąż stanowią o jego klimacie. W moim odczuciu jest OK.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dai Kaiosama

Nick: Stary jak świat xD Kwestia przyzwyczajenia.

Avatar: również stary, ale jako, że jestem z Takedy, nie mam do niego zastrzeżeń.

Podpis: Idealny opis człowieka.

Osoba: Hmm... nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy ostatnio gadaliśmy. A szkoda, bo Michał to jedna z tych osób, z którymi warto porozmawiać. Stanął teraz w odpowiedzialnej roli męża i ojca i wiadomo, że forum teraz schodzi poważnie na bok. Życzę Ci dużo szczęścia Michał Gdybyś był przelotem, to wpadnij na ptysie

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie przypominam sobie żebym Dana oceniał
nick - zgrabny, choć bez rewelacji
avek - nie podoba mi się. Nie żeby był zły, po prostu nie moja estetyka
podpis - ma w sobie coś przemawiającego do człowieka, choć jest nieprawdziwy jak powiedzonka Hemingwaya, czy propaganda nazistowska.
osoba - Dan ma cóś tam pod kopułą. Jeśli nie stara się pokazać jaki to on jest hardkorowy ( co na szczęście już mu się nie zdarza), to mówi do rzeczy. Bo to w zasadzie wydaje się dość grzeczny chłopina, i nie ma w tym nic złego. Nie koniecznie zgadzam się z jego argumentacją, ale stara się na czymś opierać swoje zdanie, i myśleć samodzielnie. Słowem człowiek z którym można by strzelić te 4-5 piwek, porozmawiać etc. Potem pewnie polazłbym do pijaków, a on na uczelnie, czy do pracy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook