Forum Dragon Ball Nao

» Odwołanie od ostrzeżenia

Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
A gdzie w regulaminie zabrania się mieć własne zdanieNawet jak jest odmienne od innych? Chcę znaleźć fragment mówiący o zakazie "pseudochrześcijańskiego bełkotu". Pamiętajmy że wypowiedzi te mopga byc oryginalne, inne, zachecaja do rozmowy i wspolnej kontemplacji nad sensem istnienia. Az chce sie czasem odpisac. Ktos tutaj ogranicza sie i kłamie w żywe oczy.
Proszę o rozsądną odpowiedź.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
§3 Prowadzenie dyskusji, II. Pisanie postów, punkt 8. napisał(a):
Zabronione jest pisanie postów niewnoszących nic do dyskusji. Ważne jest, aby poprzeć swoje zdanie, a nie ograniczyć się do pojedynczego słowa czy emotikony.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Posty niewnoszące nic do dyskusji nie są równoznaczne z offtopem. Offtop nie jest równoznaczny ze spamem. Niektórzy w zarządzie mają problem z tym rozróżnieniem.

shiro: Gdy post nie wnosi nic do dyskusji to tak jakby go tam nie było, a jednak jest, więc po co ma istnieć w danym temacie? Ale to tylko moje zdanie.

[ Dodano: 29.09.2010, 11:54 (po 2 godzinach 32 minutach) ]
A, i jak się odpowiada konkretnie na post, to dobrze to robić we własnym poście, a nie edytować czyjeś, bo gdyby nie to, że ktoś mi wkleił link, to nawet bym nie zajrzał.
Dalej nie rozumiesz. Post może wnosić coś do dyskusji, przy czym nie wcale nie musi wnosić nic do konkretnego tematu. Te dwie rzeczy też trzeba rozróżniać i nie tłamsić rozwijającej się dyskusji, bo to zabija całe forum. A ty nie dość, że chciałbyś, aby każdy sztywno trzymał się tematu, to jeszcze często apelujesz, żeby ludzie wymieniający kontrargumenty w danym temacie się "nie kłócili". Way to go, sir.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Endzik napisał(a):
[ Dodano: 29.09.2010, 11:54 (po 2 godzinach 32 minutach) ]
A, i jak się odpowiada konkretnie na post, to dobrze to robić we własnym poście, a nie edytować czyjeś, bo gdyby nie to, że ktoś mi wkleił link, to nawet bym nie zajrzał.
Nie miałem na to ochoty. A prędzej czy później sam byś i tak to zobaczył(tak mi się wydaje).
Endzik napisał(a):
często apelujesz, żeby ludzie wymieniający kontrargumenty w danym temacie się "nie kłócili".
Bo tego wymaga kultura rozmowy?
Endzik napisał(a):
Post może wnosić coś do dyskusji, przy czym nie wcale nie musi wnosić nic do konkretnego tematu. Te dwie rzeczy też trzeba rozróżniać i nie tłamsić rozwijającej się dyskusji, bo to zabija całe forum.
Zgadzam się, dlatego nie usuwam wszystkich postów, tylko te, które ewidentnie łamią Regulamin.

Najciekawsze jest to, że jako jedyny odezwałem się w tym temacie gdyż chciałem podać powód dlaczego ja czy inny mod/admin przenieśliśmy posty Bożydara, a cała wina za to najwyraźniej spadła na mnie. I to ja wyszedłem na tego sztywno trzymającego się tematu, gdzie na forum oprócz mnie jest paru innych modów i admin, którzy równie dobrze mogli maczać w tym palce. Wychodzi na to, że jestem zły do szpiku kości

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shiro napisał(a):
Bo tego wymaga kultura roze mowy?
A kłótnia nie jest dyskusją? Ostra dyskusja to nadal dyskusja. Nie masz prawa w imię politycznej poprawności wymagać od ludzi, by się "nie kłócili". No bo czym jest kultura rozmowy? Tym, że każdy będzie 'moderate' i na forum będzie wtedy spokój? O kant moszny można sobie taką poprawność rozbić.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Popieram zdanie broniących mię druhów: Endzika oraz AlEDUpKa. będę sie modlił za wasze zdrowie.
Shiro napisał(a):
Zabronione jest pisanie postów niewnoszących nic do dyskusji.
Ale na różne tematy wypowiadamy sie przez pryzmat własnych przemyśleń i każde zdanie może być inne, nie pisałem całkowicie od rzeczy w jakiś sposób nawiązałem do głównych wątków. To ze jeden moderator uznaje dana wypowiedź za tępą nie oznacza ze powinien stanowic kryterium wlasciwej granicy. Przeciez jego decyzja to opinia. Z góry nieobiektywna bo ludzie bywaja tolerancyjni mniej i bardziej to po I. W takim przypadku granice 'poprawności'' stanowi moderator który zareaguje najszybciej, bo kogos obcego opinia czy zadanie wydaje sie mu osobiście głupia, bezwartościowa "bo niezgodna z jego mottem zyciowym".
Shiro napisał(a):
Ważne jest, aby poprzeć swoje zdanie
II)Poparłem swoje zdanie wielorakimi cytatami, rozgałęzieniami.
Shiro napisał(a):
a nie ograniczyć się do pojedynczego słowa czy emotikony.
3)Przeciez wypowiedzi były wielozdaniowe; nie żadne uśmiechnięte twarzyczki, znaczki czy obrazeczki. Mocne słowa i opinie. To za to się każe? dziwne forum. Pierwszyraz sie spotykam.
Shiro napisał(a):
Wychodzi na to, że jestem zły do szpiku kości
Jeżeli za takiego się uważasz to zawsze można przyjąć dary Dycha swiętego i czytać słowo boże. To pomaga. Wielka role w formacji sumienia odgrywa modlitwa. Rachunek sumienia. Ja już ci wybaczyłem. Dobry początek prawda?.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Ostra dyskusja to nadal dyskusja. Nie masz prawa w imię politycznej poprawności wymagać od ludzi, by się "nie kłócili".

Szkoda tylko,że w przypadku twoim i Endu,jest to zazwyczaj po prostu zwykłe chamstwo... Zatem popieram zdanie Shiro.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Hayato napisał(a):
Szkoda tylko,że w przypadku twoim i Endu,jest to zazwyczaj po prostu zwykłe chamstwo...
To co dla jednego jest brzydkie dla drugiego jest cenne oraz może ciekawe. Zawsze im więcej informacji tym lepiej. A zdania są podzielone, ludzie są różni. Chamstwo dla jednego jest dla drugiego być może zachętą do riposty, wzmorzonej dyskusji. Dlaczego uważasz ze istnieje tylko jedna prawda, twoja prawda? Zyj i daj zyc innym.Opinie są różne. W oczach Boga i tak jesteśmy równi. 'Wszyscy posiadamy te same fundamentalne prawa, ponieważ jesteśmy stworzeni na obraz jedynego Boga'. Chyba nie wiesz co to oznacza kierować się zasadą pomocniczości. . .
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Bożydar napisał(a):
Chamstwo dla jednego jest dla drugiego być może zachętą do riposty, wzmorzonej dyskusji.
To ja proponuję zezwolić na obrażanie, poniżanie i zastraszanie. W końcu dla kogoś to może być zachęta do "wzmorzonej" dyskusji.

Według mnie każdy może wyrażać swoje poglądy, ale nie może obrażać poglądów innych osób, może co najwyżej przekonywać że jest to złe.

Pozdrawiam.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Pff...chamstwo zawsze pozostanie chamstwem,niezależnie od tego,jak je nazwiesz i usprawiedliwisz.Tak samo,jak zło zawsze będzie złem.A prawda,moja czy nie,nie ma tu znaczenia,bo nie o niej mowa.Wszak nie mówię o treści,a o formie wypowiedzi.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Czytaj ze zrozumieniem i patrz co wcześniej cytowałem.
Kathlar napisał(a):
Bożydar napisał(a):
Chamstwo dla jednego jest dla drugiego być może zachętą do riposty, wzmorzonej dyskusji.
Kathlar napisał(a):
To ja proponuję zezwolić na obrażanie, poniżanie i zastraszanie. W końcu dla kogoś to może być zachęta do "wzmorzonej" dyskusji.
Ale chamstwo do którego się odnosiłem to zjawisko opisane wcześniej. Hayato nazwał "ostrą dyskusję" dwóch powyższych chamstwem.
Hayato napisał(a):
Szkoda tylko,że w przypadku twoim i Endu,jest to zazwyczaj po prostu zwykłe chamstwo...
Jest to chamstwem według niego. I być może tylko jego, gdyż powyżsi NIE mają ostrzeżeń na koncie. Poza tym są chyba cenieni (zieloni i żółci). Dla jednego słowa 'głupoty pleciesz' będą tak ostre jak obrzucanie się genitaliami
Hayato napisał(a):
Według mnie każdy może wyrażać swoje poglądy, ale nie może obrażać poglądów innych osób, może co najwyżej przekonywać że jest to złe.
Sprawiedliwości stało sie zadość... Panie czuwaj. Czyli popieraszz moje stanowisko bo nie obrażałem jednostkowo a wyrazalem opinie. Ja tez nie rozumiem bo:
Jak mój post zniknoł to pomyśłałem że to błąd systemu. Na wszelki wypadek dopisałem:
""//**''Zanim ktoś moją odpowiedź znowu usunie proszę o żetelną odpowiedź dlaczego. Przecież tak jak kolega u góry polecam nie rozpędzać się w stronę rękoczynów. Odpowiedź może być prywatna. Jeżeli jej nie będzie to rozumiem że ktoś poszedł po olej do głowy i zaznajomił się z tematem tutaj założonym pt 'Dyskryminacja, wolność słowa i myślozbrodnia'. ""
Gdy po raz drugi zniknął pomyślałem ze skoro nie dostalem inf. prywatnej ani uprzedzenia to musi być błąd systemu lub coś się komuś pomyliło. Pomyślałem, że może mnie sie zakręciło i nie wysłałem wcześniej.
I nagle znikąd ostrzeżenie z BŁACHYM powodem wyssanym z palca. Gdzie sprawiedliwość płynąca z konstytucji forum? Jak władze jej nie przestrzegają to co dopiero pospólstwo? Jestem zdegustowany.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bożydar napisał(a):
Jestem zdegustowany.
To ja jestem zdegustowany.Bawimy się BBCode? Temat jest króciutki,i jakoś nie przypominam sobie,bym w nim pisał;


Bożydar napisał(a):
Hayato napisał(a):
Według mnie każdy może wyrażać swoje poglądy, ale nie może obrażać poglądów innych osób, może co najwyżej przekonywać że jest to złe.
Cytowany fragmęt powinien brzmieć:

"Pff...chamstwo zawsze pozostanie chamstwem,niezależnie od tego,jak je nazwiesz i usprawiedliwisz.Tak samo,jak zło zawsze będzie złem.A prawda,moja czy nie,nie ma tu znaczenia,bo nie o niej mowa.Wszak nie mówię o treści,a o formie wypowiedzi."

Tyle w temacie... Poza tym:

Hayato napisał(a):
Zatem popieram zdanie Shiro.
A nie twoje

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 29.09.2010, 20:17
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zwróć uwagę na swoją interpunkcję w przedostatniej linijce, bo wychodzi, że motasz się w zeznaniach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Zaśmiecasz tematy pisząc posty zawierające pseudochrześcijański bełkot typu "paraliż senny to kara za grzechy" albo "dinozaury nie istniały, bo Ziemia ma 6 tysięcy lat", a na "bezsenność polecasz modlitwę". Co innego, gdybyś rzeczywiście miał nie po kolei w głowie i wierzył w to co piszesz, wtedy bym nad sensem ostrzeżenia się zastanowił, ale wiem doskonale, że tak nie jest i piszesz to wszystko dla jaj najprawdopodobniej, bo wątpliwe byś zdrowy rozsądek utracił. Druga rzecz, w tych tematach nikt nie prosił o porady, czy też wyjaśnienia czy coś istniało czy nie, albo czym jest spowodowane, a tym bardziej o pisanie o Bogu nawiązując do tematu w jakimś 1%.

A co do dyskusji wyżej - jeśli macie z czymś problem, to załóżcie inny temat, bo ten dotyczy problemów Bożydara.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.955
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Hayato napisał(a):
Cytowany fragmęt powinien brzmieć:
Nie, nie. On brzmiał tak jak miał brzmieć bo riposta odnosi się do tekstu. Źle mi się zaznaczył autor. Chodziło o Kathlara nie o Ciebie. Wybacz błędy się zdarzają, nie był on celowy a nie znam was jeszcze dobrze.
Shounen napisał(a):
Zaśmiecasz tematy
Ale to nie było stwierdzeniem ani tezą, prawda? To opinia. A skoro to (twoja) opinia to nie może być ona obiektywna. Ale dziękuję za poradę. Czuję leczącą moc Chrystusa mówiącą, że nie chciałeś źle, ale inaczej nie mogłeś.
Shounen napisał(a):
pseudochrześcijański bełkot typu "paraliż senny to kara za grzechy"
Napisałem tam 'MOŻE'to kara za grzechy. A wienc Przeinaczasz. I to admin takie rzeczy robi? Powinien się dystansować i na sucho, bez emocji oceniać.
Shounen napisał(a):
bym nad sensem ostrzeżenia się zastanowił, ale wiem doskonale, że
Widzę, że kolejny czytelnik E.P. z cyklu Struktury Teorii Psychologicznych.
Shounen napisał(a):
Druga rzecz, w tych tematach nikt nie prosił o porady
Dlatego ja podaję tylko spojrzenie [ ort! ] przez jakiś pryzmat. Moją opinię. Przecież 'może jest to wina grzechów', 'może Ziemia ma tyle lat a nie tyle' to nie porady.
Shounen napisał(a):
A co do dyskusji wyżej - jeśli macie z czymś problem, to załóżcie inny temat, bo ten dotyczy problemów Bożydara.
Z TYM SIĘ ZGODZĘ. Chociaż nadal jestem zniesmaczony opinią sędziego z forum.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Odwołanie od ostrzeżenia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook