Forum Dragon Ball Nao

» Uwagi dot. cenzury

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widzę Adasiu, że bardzo ci imponuje GW i pragniesz z Nao uczynić GW-bis. A mentalność chyba nadal ci tkwi w jakimś 1984 roku, bo średniowiecze chyba do końca życia będzie dla ciebie nieosiągalnym poziomem.

Chodzi o te 2 posty:
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=165926#165926
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=166018#166018

Zaakceptowałem już to, że wszędzie wejdziesz z cenzurą, ale przez wzgląd na szacunek dla mnie, czy samej idei prowadzenia forum internetowego, nie ingeruj w samą treść. Bluzgi są częścią moich wypowiedzi, sam oświadczałeś dawno temu, że od tego jest cenzura, by bluzgi były ocenzurowane, chyba że odnoszą się do rozmówcy i w dodatku mają na celu ubliżenie mu. Może to nie jest nigdzie zapisane, ale jako dżentelmen, i w końcu 22-letni facet, mógłbyś chociaż niepisanej umowy dotrzymać. To tyle z uwag wygłaszanych przeze mnie w tym tonie, dalej będzie inaczej, nie chcę by to bowiem wyglądało na gorzkie żale Wazona czy Ujio, w końcu mam 21 lat i jestem poważnym człowiekiem.
Napisałem bluzga, bo w pierwszym chciałem przekazać co miał mi do powiedzenia nowy kolega z Hiszpanii, a w drugim wyrazić nastrój. A teraz nie wiadomo co się z tym Zapatero działo, ani jak się czułem po koncercie. Innymi słowy obciąłeś moją wypowiedź do tego stopnia, że już nie słowo jest ukryte, ale go nie ma, więc jest niepełna. Ja będę teraz stawiał zawsze gwiazdki przed bluzgami w postach i byłoby naturalnie przyzwoite (przecież nie miłe, bo to już słowo o znacznie bardziej pozytywnym zabarwieniu, nieadekwatnym do tej sytuacji i wynikającego z niej mojego postulatu) gdybyś gwiazdkę zostawił na znak tego, że jakieś słowo tam się znajduję. A miło byłoby gdybyś poszedł mi na rękę i pozostawił tam "*[ nie przeklinaj! ]"
A jeśli chcesz się bawić w sypanie grobów historii, to zatrudnij się w Gazecie Wyborczej albo w Ministerstwie Prawdy. Tam 6k dostaniesz za samo przyjście do roboty.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie mam obowiązku wstawiać gwiazdek zamiast bluzgów, Ty natomiast winieneś przestrzegać regulaminu, zgodnie z którym mógłbym cały post usunąć, co pewnie w tym przypadku dla Ciebie byłoby lepsze.

Przestrzegaj regulaminu, to nie będzie trzeba ingerować w Twoje posty.

Tamta umowa, o której piszesz, jest nieważna od dawna, bo była błędem, który spowodował, że wulgaryzmy są teraz zbyt często używane. Miał to byś pewnego rodzaju kompromis, jednak został źle wykorzystany.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie przypominam sobie, byś ją anulował. Chyba że zawierasz umowy ustnie, a anulujesz telepatycznie. Szacunek do drugiego człowieka raczej zobowiązuje do nieingerowania w treść jego wypowiedzi. Obiektywnie mówiąc mniej chamskie jest usunięcie całości, niż wycięcie do wygodnego fragmentu. Jednak takie spostrzeżenie chyba przekracza twoje możliwości.
Ponadto wszystko stało na przestrzeni ostatniego tygodnia, może tygodnia z hakiem, a z całą pewnością nie anulowałeś tego dekretu w tym czasie.
Maniery chyba odziedziczyłeś po swoim zmarłym ukochanym wodzu, też zresztą składającym ustne zapewnienia o obronie Polski, a jak się skończyło to my wszyscy wiemy.

P.S.
Sprawdziłem moje posty. Trzeci bluzg do tyłu w poście 13.11.10. A ostatni bluzg Franka, ocenzurowany w tradycyjny sposób, 15.11. Nie ma *, byś anulował dekret po 15. Chyba że tajną depeszą do kota.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To zależy od moich chęci, czy słowo usunę czy zamienię z gwiazdką, z punktu widzenia zastosowania cenzury efekt jest ten sam.

Nie chcesz mieć niejasnych postów, pisz zgodnie z regulaminem. "Jednak takie spostrzeżenie chyba przekracza twoje możliwości". Jak chcesz mi mówić o szacunku, to spójrz pierw na siebie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To ty pierw spójrz na siebie, bo nawet siebie za bardzo uszanować nie potrafisz. Od dawna 60% stanu osobowego jeździ ci jak tylko chce, a ty niczego nie robisz w kierunku zmiany. Ja już kończę osobistą wycieczkę, którą akurat ty zacząłeś. Ja jedynie poprosiłem cię o szacunek względem mnie.

Jako że na moment cofnięcia swojego pozwolenia nie odpowiedziałeś, śmiem twierdzić, że sam odpowiedzi nie potrafisz podać. Ew. będzie ona brzmiała równie arbitralnie jak powyższe stwierdzenie o użyciu gwiazdki. Nadto, usuwając słowo prowadzi się już inną cenzurę niż powiedzmy "obyczajową". Nie pleć więc bzdur o identycznym charakterze cenzury w takich przypadkach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mała prośba do Gota: Nie mógłbyś zamiast "[ nie przeklinaj! ]" , tak jak dawniej pisać "[ nie przeklinaj, chamie! ]"? Jakoś tak bardziej zwałowo wyglądało

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Hayato napisał(a):
Mała prośba do Gota: Nie mógłbyś zamiast "[ nie przeklinaj! ]" , tak jak dawniej pisać "[ nie przeklinaj, chamie! ]"? Jakoś tak bardziej zwałowo wyglądało

Pozdrawiam

jestem za
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wazon napisał(a):
Hayato napisał(a):
Mała prośba do Gota: Nie mógłbyś zamiast "[ nie przeklinaj! ]" , tak jak dawniej pisać "[ nie przeklinaj, chamie! ]"? Jakoś tak bardziej zwałowo wyglądało
jestem za
Nie, bo to nie ma wyglądać zwałowo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Uwagi dot. cenzury
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook