Forum Dragon Ball Nao

» Resident Evil

Strony: 1, 2  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Cosądzicie o tej grze? Czy przypadła wam do gustu? Czy w ogóle [ ort! ] graliście w nią? Czy graliście w części nowe- te które wyszły edynie na ps2, oraz gamecuba??

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
SooRIssj99
Ziemianin
Ziemianin
SooRIssj99
Dni na forum: 6.768
Posty: 16
Skąd: Kielce
Ja gralem w Resident Evil 3 i wywarla na mnie piorunujace wrazenie...Nemesis to super wróg i jaki mocny Resident evil3 to super poloczenie survival horroru z przygodówka polecam kazdemu..Chcialbym zagrac ponownie ale nie wiem z kad zalatwic to gra

(-(-_(-_-)_-)-) JEST NAS WIELU KORONA KIELCE
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Mozna powiedziec,ze w sumie jestem fanem tej serii gier.
Mimo uplywu lat gra wciaz dobrze sie trzyma i bardzo dobrze sie w nia gra.
Resident Evil 1 to prawdziwy survival-horror...tu naprawde walczy sie o przetrwanie,gdyz amunicji jak na lekarstwo,a wszelakich pokrak wrecz odwrotnie.1 strzal moze uratowac zycie,jednak marnujac go,stajemy sie obiadkiem dla zombie...
2 czesc jest juz bardziej zrecznosciowa,aczkolwiek dalej nie ma lekko...
3 czesc to jak dla mnie typowa strzelanka...wystarczy trzymac palec na spuscie i tyle survivalu...choc Nemesis sprawia pewne problemy...
W inne czesci nie mialem okazji grac z powodu braku Ps2 i GC(gralem jedynie chwile w Re:Outbrake File#2 na PS2 u znajomego),ale wiem ktore nastepne czesci serii sa warte zagrania.

Najbardziej upragniona przeze mnie gra jest Resident Evil 1.5
Jest to w zasadzie czesc 2,ale zostala anulowana gdyz podobno byla zbyt podobna do czesci 1.Prace zaczeto od nowa i zostalo tak jak mamy dzis.
1.5 miala tyle swietnych innowacji,ze gdyby wyszla na swiat,pobila by RE2 obecne na glowe. Informacje o RE 1.5 na stronie- www.bioflames.com

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Noon: 10.10.2005, 14:51
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Kurde jakiświeli fan residenta Super!
Ja też wiem sporo o resident evil 1.5 i też mam nadzieję że może kiedyś jednak go wypuszczą choćby jako jakiś bonus do serii.

Co do nowych części to Resident evil na GC bije wszystkie inne części na głowe(specjalnie kupiłem GC dla tej części). Świetny klimat, grafika, i nowe lokacje

Teraz czaję się aby dokupić RE 0 bo jest podobno jeszcze lepszy!
Potem pozostaje kupić code veronice, oraz residen evil 4 który jest już w pełni 3d

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Co do RE4 to jak dla mnie to juz nie to samo...przede wszystkim brak zombie...ktore tak uwielbiam(unicestwiac z shotguna ).
RE0 jest bardzo ciekawa gra i trudna zarazem...warto w nia zagrac chocby by poznac historie jaka wydazyla sie przed wydarzeniami z RE1.
Re REmake to rowniez ciekawa gra,gdyz doszlo wiele nowych lokacji,nowi przeciwnicy (Lisa Trevor ) i ta grafika...po prostu [ ort! ] cudo.
RE Code Veronica to najdluzsza czesc serii (a to sie chwali,bo takie RE2 to w ok. 5godz. wszystkie scenariusze razem mozna przejsc).Gra jest dosyc trudna (szczegolnie Tyrant w samolocie...)

Na szczegolna uwage zasluguja RE:Outbrake'i, gdyz RE po sieci to cos wspanialego.Z dobrym zespolem gra staje sie o niebo latwiejsza.Dzieki dobremu rozdzialowi grupy mozna przezyc w komplecie(co niestety mi sie nie udalo gdyz rozdzieliem sie z moim kompanem,dzieki czemu zostalem zombiakom zaserwowany jako danie glowne )

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Ja kiedyś miałem RE3 na PSX-a podobalo mi sie strasznie ale gdzies zapodzialem plytke, a bym se pogral Pamitam scene w ktorej podchodzi sie do drzwi i nagle Nemesis wyskakuje z okna na ciebie strasznie sie wtedy przestraszylem.
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
troszke brutalna gra,ale da sie grać .Ogółem:Świetna gra o wysoce rozwiniętej grafice.Gra po prostu [ ort! ] wymiata!Najlepsz część to chyba III.Zachęcam do kupna(ważna iformacja:bardzo tania gra ).

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Jeżeli miał bym ocieniać według miodności to pokolei

Residen evil Remake
Residen evil 2
residen evil 3/residen evil 1

Jeżeli spodobała wam sięczęść 3 to zagrajcie w drugą. Nie ma nic piękniejszego niż lickery, huntery, no i oczywiśc Birkin z tymi swoimi ładnymi łapkami

Tutaj linki do terrenta:
Residen evil http://isohunt.com/download.php?mode=bt&id=6059650
Resident evil 2http://www.mininova.org/get/37557
Resident evil 3http://www.torrentreactor.net/download.php?d=5147942

miłego grania

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Jesli nie macie ochoty na torrenty albo macie zbyt kiepskie transfery to polecam strone http://3dshooterlegends.6x.to/ znajdziecie na niej gry RE od 1 do 3. Wyciete zostaly z nich muzyka lub filmy (w RE3 zostala chyba muzyka ale nie calkiem).Pliki sa podzielone na czesci,co troche utrudnia sciaganie ale da sie przyzwyczaic. Sa tam nie tylko gry RE ale takze inne klasyki strzelanin 3D.Jest to jedna z lepszych stron o starych,czesto nigdzie niespotykanych juz grach.Dzieki tej stronie znow moge cieszyc sie Resident Evil2.

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Mam RE I . Gra jest niezła, ale po czasie monotonna. Ileż można zabijać zombiaków o takim samym wyglądzie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
To zagraj w części kolejne, gdyż jedynka jest najstarsza, i najmniej dopracowana. Każda kolejna, to nowi przeciwnicy, nowa fabuła.

Aha! co do fabuły! Residen evil według mnie to chyba gra o najlepszej fabule. ten, kto nie czytał tekstów znajdujących się w pamiętnikach, i róznych znajdywanych kartkach, stracił bardzo dużo. Według mnie to właśnie te dokumenty budfują całą atmosferę, wprowadzając nas w prawdziwy świat RE

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Teraz gram w nowa czesc tej gry, czyli Resident Evil 4. Calkiem, calkiem, lecz wole klasyka, czyli RE 2, to byla gra! Polecam kazdemu, kto ma dobre nerwy
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
nie pamietam jaka to czesc gralam ale teraz to jest jakas stara na play station podobaja mi sie w grach reasident evil zombi i inne potwory fajne bronie grafika draszczyk emocji i w tej grze mozna sie przestraszyc fajne jest tez to ze zombi sie moga nami zywic

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
eMate i jak sie gra w tego RE4?? Czy to prawda że nie ma praktycznie w ogóle [ ort! ] zombiaków?
Widziałem urywki, i na prawdę wygląda zachęcająco co do grafiki, jednak wolał bym usłyszeć komnt kogoś kto samemu tego doświadczył.
Na szczęście mam Gacka więc niedługo może wleci

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
juz dawno przeszedlem nie ma zombie, sa tylko ludzie zarazeni wirusem. niektorzy bossowie bardzo smaczni ogolem fabula jak nalezy na RE, dobra Niektore sceny tez zapieraja dech w piersiach, ale MNIE samego, az tak nie zajaralo na maxa jak RE2. Moze to wynik braku zombie, ci nowi moga bic cie lopatami, rzucac koktajlami molotowymi itd., wiec tak troche nie za bardzo mi to przypadlo, ale na pewno trudniejsza gra od poprzednich. szybko amunicja sie konczy no i jest duzo nowych dobrych pomyslow, ale to nie ten sam klimat, ktory panowal w poprzenich czesciach.

ps. kamera jest beznadziejna
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
A ja właśnei zainstalowałem Residen Evil 2 na Pc i jużgram. Jestem na etapie 2 godzin gry
Gra się świetnie- dobrze jest znów poczuc ten klimat

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja gralem tylko w 1,2 i 3 i bartdzo mi sie spodobaly (a w szczegolnosci 2 i 3) Goraco polecam!!!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Resident Evil
miałem okazje zagrać tylko w cz 4 i powiem wam że mimo tego że sterujemu postacią za pomocą klawiatury gra jest wporządku.Do sterowania idzie sią szybko przyzwyczaić ,grafa też nie jest zła dużo broni i przerywniki filmowe.
Ogólnie spoko gra z tym że przeznaczona tylkoooo dla dorosłych
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Resident Evil 4 na PS2 jest the best!!!Moja ulubiona gra <wliczając DB >Ciekawa fabuła,fajne akcje...taki horrorek z akcją <a właściwie jej przewagą>Fajnie się gra!Przeszłam całą parę i nie mam dość Grafa jest świetna,bron też fajna no i oczywiście Leon Scott Kennedy czyli główny bohater wymiata

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Najlepsza gra o żywych trupach heheh .Przeszedłem Resident Evil 4 na PS2 z kolegą i nie powiem było ciężko.

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Resident Evil
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook