Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] D

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wspaniała mieszanka metalu i melodyjnego rocka - tak określić można muzykę D. W dość krótkim czasie po powstaniu zespół zdążył wyrobić już sobie markę, zapewne dlatego, że znacznie wyróżnia się z tłumu innych indiesowych zespołów visual kei. Ich największy atut to na pewno wokal a zaraz po nim różnorodność kompozycji. W ich muzycznym dorobku odnajdziemy zarówno ciężkie gitarowe kawałki jak 'Face' czy 'Vampire Missa' jak i piękne nastrojowe ballady w stylu 'Tsukiyo no Koi Uta', z których każda jest swego rodzaju popisem artystcznym wokalisty. Swoim pięknym, czystym i głębokim głosem Asagi potrafi wprost oczarować! Pracował na to długo, będąc wcześniej wokalistą kilku innych zespołów. Kluczem do sukcesu dla D okazało się być właśnie doświadczenie!

SKŁAD:

Wokal:Asagi
Gitara:Ruiza
Gitara:Hidezou
Bass:Tsunehito
Perkusja:Hiroki

DYSKOGRAFIA:

2003: Mini Album "New Blood"
2003: Maxi Singiel "Alice"
2004: Mini Album "Paradox"
2004: Maxi Singiel "Yume Narishi Kuuchuu Teien"
2004: Maxi Singiel "Mayutsuki Hitsugi"
2005: Maxi Singiel "Mahiru no Koe"
2005: Maxi Singiel "Shiroi Yoru"
2005: Maxi Singiel "Yami yori Kurai Doukoku no Acapella to Bara yori Akai Jounetsu no Aria"
2005: Album "The Name of the Rose"
2006: Maxi Singiel "Taiyou wo Okuru Hi"
2006: Album "Tafel Antomie"
2007: Maxi Singiel "Dearest You"
2007: Maxi Singiel "Ouka Saki Some ni Keri"
2007: Maxi Singiel "Schwarzchild"
2007: Album "Neo Culture"
2008: Maxi Singiel "Birth"
2008: Maxi Singiel "Yami no Kuni no Alice"
2009: Maxi Singiel "Snow White"
2009: Album "Genetic World"
2009: Maxi Singiel "Tightrop"
2009: Maxi Singiel "Day by Day"
2010: Album "7th Rose"
2010: Maxi Singiel "Kaze ga Mekuru Peeji"
2010: Maxi Singiel "Akaki Hitsuji ni yoru Bansankai"
2010: Maxi Singiel "In the Name of Justice"
2011: Album "Vampire Saga"
2011: Maxi Singiel "Torikago Goten"
2011: Mini Album "Huang Di"
2012: Maxi Singiel "Dying Message"
2012: Maxi Single "Danzai no Gunner"

Zachęcam do zapoznania się z tą interesującą grupą i wypowiadania się w temacie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Hayato: 02.05.2012, 16:52
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na oficjalnej stronie zespołu visual kei D pojawiła się szczegółowa lista krajów, w których ta znana grupa wystąpi już w maju. Na chwilę obecną europejska trasa koncertowa, zatytułowana VAMPIRE SAGA in Europe ~ Path of the Rose ~ obejmuje 10 koncertów, w tym również koncert w Polsce, który odbędzie się 12 maja we wrocławskim Firleju.

05/07 Paryż / Francja
05/08 Amsterdam / Holandia
05/11 Hamburg / Niemcy
05/12 Wrocław / Polska
05/14 Lyon / Francja
05/15 Monachium / Niemcy
05/17 Kolonia / Niemcy
05/19 Londyn / Wielka Brytania
05/21 Moskwa / Rosja
05/22 Helsinki / Finlandia

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
ke?





sory za treściwego posta, ale to wyrazisty komentarz

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Misaki_ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Misaki_
Dni na forum: 4.785
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Szukam osób które jadą i mogłabym się z nimi zabrać^^ Jestem z okolic Katowic. Ten koncert to moje marzenie, a samej mnie nie puszczą Błagam pomóżcie
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
D powracaja do Polski!

Jak było zapowiadane, D zaplanowało odbycie kolejnej trasy po Europie na przełom kwietnia i maja 2012 roku. Początkowo trasa nie miała obejmować Polski, lecz po interwencji fanów, organizator zdecydował się uwzględnić nasz kraj w harmonogramie.

Polski koncert będzie miał miejsce 21 kwietnia w Krakowie. Szczegóły dotyczące dokładniej lokalizacji oraz cen biletów nie są jeszcze znane.

Organizator napisał na oficjalnym Facebooku, że polscy fani powinni postarać się, by koncert okazał się dużym sukcesem, jako że zwrócili szczególną uwagę zespołu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.341
Posty: 72
Byłam na koncercie i musze przyznac, ze był świetny chociaz na poczatku byłam trochę zszokowana wyglądem zespołu, jednak szybko sie przyzwyczaiłam BArdzo polubiłam zespół i ich twórczośc. Na koncert zdecydowałam się dzień wczesniej i zespołu nie znałam. Słuchałam go sporadycznie od 2 tyg może... Mieli swietny kontakt z publicznościa i ta otwartością mnie zauroczyli Warto było

Misuzu
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Że też nic tu jeszcze nie napisałam. D to jeden z moich ulubionych zespołów. Genialne połączenie świetnej, mocnej muzyki, niesamowitych solówek i niebanalnych tekstów. Poza tym raz posłuchawszy ASAGI-ego nie da się poprzestać na jednej piosence, nie wiem czy znajdzie się drugi wokalista wyciągający tak dźwięki, czasem wręcz jak kobieta, a wcale nie brzmi przy tym źle. Co więcej bardzo podoba mi się ich image, choć często jest zmieniany to bogactwo zdobień i to jak sam zespół umie się zaprezentować mnie akurat urzekło. Z piosenek chyba najbardziej lubię 'Der König der Dunkelheit', '7th Rose', 'Arabesque' i wiele, wiele innych, szczerze powiedziawszy chyba nie ma płyty, na której nie znalazłoby się parę hitów. Ostatni 'Dying Message' tylko potwierdza ich pozycję, świetnie się tego słucha.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zespół visual kei, D, zapowiedział na 14 listopada wydanie nowego minialbumu.

Będzie on nosił tytuł Namonaki mori no yumegatari, a jego motywem przewodnim będzie las, utożsamiany z zaczątkiem życia. Minialbum będzie można nabyć w trzech wersjach. Limitowany typ A będzie zawierał DVD z teledyskiem do Namonaki mori no yumegatari, a typ B z materiałem z jego kręcenia. Typ C to wersja regularna z dodatkowymi dwoma utworami.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Poniewaz z jakiegos powodu nie moge edytowac tematu, wiec podaje zaktualizowana dyskografie D ponizej:

DYSKOGRAFIA:

2003: Mini Album "New Blood"
2003: Maxi Singiel "Alice"
2004: Mini Album "Paradox"
2004: Maxi Singiel "Yume Narishi Kuuchuu Teien"
2004: Maxi Singiel "Mayutsuki Hitsugi"
2005: Maxi Singiel "Mahiru no Koe"
2005: Maxi Singiel "Shiroi Yoru"
2005: Maxi Singiel "Yami yori Kurai Doukoku no Acapella to Bara yori Akai Jounetsu no Aria"
2005: Album "The Name of the Rose"
2006: Maxi Singiel "Taiyou wo Okuru Hi"
2006: Album "Tafel Antomie"
2007: Maxi Singiel "Dearest You"
2007: Maxi Singiel "Ouka Saki Some ni Keri"
2007: Maxi Singiel "Schwarzchild"
2007: Album "Neo Culture"
2008: Maxi Singiel "Birth"
2008: Maxi Singiel "Yami no Kuni no Alice"
2009: Maxi Singiel "Snow White"
2009: Album "Genetic World"
2009: Maxi Singiel "Tightrop"
2009: Maxi Singiel "Day by Day"
2010: Album "7th Rose"
2010: Maxi Singiel "Kaze ga Mekuru Peeji"
2010: Maxi Singiel "Akaki Hitsuji ni yoru Bansankai"
2010: Maxi Singiel "In the Name of Justice"
2011: Album "Vampire Saga"
2011: Maxi Singiel "Torikago Goten"
2011: Mini Album "Huang Di"
2012: Maxi Singiel "Dying Message"
2012: Maxi Single "Danzai no Gunner"
2012: Mini Album "Namonaki Mori no Yumegatari"
2013: Maxi Singiel "Bon Voyage!"
2013: Maxi Singiel "Rosenstrauss"
2013: Maxi Singiel "Dark Wings"


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook