Forum Dragon Ball Nao

» Lepsza manga czy anime?

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie tutaj, czy spodobała Wam się bardziej manga Dragon Balla, czy anime?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 27.09.2004, 18:31
Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.126
Posty: 12
Skąd: Bukowno
Manga Dragon Ball(choć niektóre anime są naprawde suuuuuper!!!)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mi to się podoba manga i anime prawie na równym poziomie, bo chyba jednak wolę wersję animowaną. Tam jest muzyka, a w mandze niestety nie ma (chyba żeby słuchać mp3 DB z komputera)...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Porcky
Ziemianin
Ziemianin
Porcky
Dni na forum: 7.104
Posty: 2
Skąd: Chełm
Anime Anime i jeszcz raz Anime

wole je o wiele bardzej niż mange
Knight SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.104
Posty: 9
Skąd: Mława
Wolę mangę bo jest zabawniejsza, ale za to w anime jest muza
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
manga jest cool ale uwazam ze nic tak jak anime nie oddaje nastroju panujacego np podczas walki. Ale to moje zdanie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dragonik czy w mandze czy w anime jest the best. Każda z nich ma swoje plusy i minusy. Manga kosztuje i to sporo niestety szczególnie w Polsce. Anime za to zaopatrzone jest w wystrzałową muzykę. Ostanio musiała zaprzestać kupowania DB z powodu kasy
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
I manga i anime mają swoje plusy i minusy. Anime DB bardziej oddaje dynamike walk czy powage sytuacji ,a manga jest świetnie tłumaczona (brawa dla Kabury i JPF) oraz ma swój specyficzny klimat
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
zgadzam sie ze Scyllerem w zupełności manga jest calkiem fajna ale walki to wielki plus anime

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
chyba manga jest dobra, ale anime bardziej efektywne nie w mandze nie ma .... takich mozliwosci jakie daje Anime, chodzby sama przemiana w SSJ ... raczje nie da sie tego tak samo dobrze narysować na 2 kartkach niz "nakrecic" animowane
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zgadzam się z przedmówcami: anime lepiej oddaje np. walki oraz ma muzykę (chociaż pomysł słuchania muzyki podczas lektury mangi jest całkiem interesujący), a manga jest zabawniejsza i czasami bardziej składna. Ciężko zdecydować, co jest lepsze.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja traktuję mangę jak i anime na równi. W anime są wycięte różne sceny (np. Bulma i Genialny Żółw), ale za to ma muzę. A gdyby nie manga to anime by w ogóle [ ort! ] nie powstało
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
bo jak sie ogląda tandetną wresje na RTL7(TVN7) to pozniej takie głupie teksty wychodza, jak bys nie wiedzial to jest OCENZUROWANE :p tylko nie wiem z czego, jak to kretyni w uwadze mowili ... to juz jest pedofilia XD, no coz ludzka głupota nie zna granic ...
...........................
ps. lepiej sciagnij sobie DB tak jak ja to kiedys uczynilem wszystkie kinówki , odcinki od DB(pierwsza czesc) do GT ... jeponski lektor (org.) angielskie napisy ... the best

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W sumie to i to jest dobre, M&A DB to wspaniała rzecz, raz lepiej się ogląda odcinki, a raz lepiej się czyta tomy. I na to nic nie poradzę.
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Anime jest o wiele lepsze,bo jest muzyka i są lepiej pokazane walki.

DRAGON BALL!!!!!
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
anime

jest the best bo tak to chociaz sie ruszaja
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie musza sie ruszac. Dla przykladu wiele ksiazk jest lepszych od filmu bo oddaja to czego nie moze oddac film chodz przyznaje muzyka daje gore

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Choć anime ma muzykę itp. wolę mangę. Jest o wiele śmieszniejsza. Ostatni przeglądając ją z przyjacielem mieliśmy radochy co nie miara. Natomiast w anime nie padają takie dobre teksty.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja sam wole Anime jest jeden główny powód posiada fajną muze i tyle
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
O niebo lepsza jest manga, gdyż posiada klimat którego jednak w pewnym stopniu brak w anime. No i w ogóle [ ort! ] w anime pozwolili sobie na zbyt wiele(np. dodali kilku nowych "Kaio" co całkowicie zmieniło "filozofie świata pośmiertnego" autora)... No i manga jest bardziej wulgarna i "naturalna"

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Lepsza manga czy anime?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook