Forum Dragon Ball Nao

» Dubbingujemy odcinek Dragon Balla

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Bo Wy wyszliście z błędnego założenia, ze ja mam słodki głosik, a przecież na żywo jest normalny, prawda?
Więc mogę podkładać też pod wrednych drani pokroju Freezy.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Masz słodki, a do Freezera nie pasujesz, bardziej pod Cell Juniora:P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Damn it.
To juz od biedy bym Chi Chi wzięła.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Będziesz żoną Gonara, coool

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Focus napisał(a):
Będziesz żoną Gonara, coool
To co? Mówiłeś, że jeszcze Puar nie obsadzony?:P

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Niestety, właśnie znaleźliśmy kogoś. <śpiewa Gorzko, gorzko>

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Gonar i Goku to jakaś pomyłka w ogóle. On powinien za Ten Shin Hana na przykład głos podkładać.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A kto Twoim zdaniem nadaję się na Goku?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja wam życzę powodzenia. Z tego co wiem to nie jest problemem nagrać włosy pod dubbing. Problem jest to dopasować. Zakładam że w sylaby się bawić nie macie zamiaru ale bardziej mnie zastanawia dźwięk w tle. Załóżmy że w tle leci jakaś muzyka, albo trwa trzęsienie ziemi i któryś z bohaterów chce coś powiedzieć. Jak to ktoś ma zamiar stworzyć by po 1 był zachowany dźwięk trzęsienia ziemi i po 2 nie było słychać innego dubbingu?

Zawsze możecie skasować cały dźwięk i wszystko na nowo nagrać. W sumie już wiem czemu oryginalnie 10 minut dubbingu anime kosztuje 1000zł.

Tu macie przykładową wersję bez dźwięków http://www.youtube.com/watch?v=UaqUMNDs7ds

Przeglądając YT zainteresował mnie ten filmik i ciekaw jestem jak by wyglądało wykonanie gonara http://www.youtube.com/watch?v=EykhiFn8odU

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Można to zrobić, wystarczy nagrywać kanałowo. 1 kanał jest np. dla Gonara jako Goku, 2 dla osoby, która gra Freezera - 3 dla backgroundu (np. trzęsienie ziemi). Mnie raczej martwi, że nie każdy ma kartę w standardzie 5.1 i wyżej. ale zwykła 2.1 wystarczy by puścić odgłosy na 1 kanał i nasz głos na 2. Nie jest to skomplikowane.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
Można to zrobić, wystarczy nagrywać kanałowo. 1 kanał jest np. dla Gonara jako Goku, 2 dla osoby, która gra Freezera - 3 dla backgroundu (np. trzęsienie ziemi)
A jak chcesz nagrać to trzęsienie? Tu problemem jest po prostu wycięcie dialogów. Ale to się powinno dać zrobić poprzez obcięcie ścieżki dźwiękowej do pewnej częstotliwości czy coś. Daje to różne rezultaty, ale może spróbować ktoś ogarnąć.

Focus napisał(a):
A kto Twoim zdaniem nadaję się na Goku?
Kaio na Goku

Gdyby wyszło z tego projektu coś sensownego, to mogę zareklamować na stronie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nic nie muszę nagrywać. Sony Vegas Studio oraz inne profesjonalne programy mają opcje dzielenia dźwięku na różne kanały. Jeden odpowiada za to, inny za tamto. Wystarczy wyciszyć kanał dubbingu i podłożyć w jego miejsce nasze nagranie. Problem może dotyczyć jedynie synchronizacji.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zrób to i pokaż, jak jesteś taki cwaniak
Dragon Ball ma dźwięk dwukanałowy, więc taki program do odróbki może coś zdziałać, ale to działa jedynie w ten sposób, co pisałem wcześniej, bo sam sobie nie wyczaruje dźwięku przestrzennego z dwukanałowego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kai też ma tylko dwa kanały, skoro ponoć jest cyfrowo obrobiony hm?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No DBKai też ma stereo, bo w Japonii nie robi się 5.1 do odcinków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Focus napisał(a):
Nic nie muszę nagrywać. Sony Vegas Studio oraz inne profesjonalne programy mają opcje dzielenia dźwięku na różne kanały. Jeden odpowiada za to, inny za tamto. Wystarczy wyciszyć kanał dubbingu i podłożyć w jego miejsce nasze nagranie. Problem może dotyczyć jedynie synchronizacji.
Sony Vegas pro 10 czyli taki jaki ja mam juz od jakiegoś czasu i mi się dobrze spisuje ma możliwość podziału tylko na 2 kanały. Prawy i lewy z których wydobywa się niemal identyczny dźwięk. Cały pic polega na tym że jeden z tych kanałów zamienia się częstotliwością a następnie oba zamienia na mono (jedyny ból) i wychodzi ładny dźwięk bez mowy.

[ Dodano: 23.03.2012, 13:32 (po 31 minutach) ]
Spójrzcie na mój pierwszy test ;]
http://wyslijto.pl/plik/keoo8kl6ck

Nie wszystkie dialogi umieściłem bo po 1 mateusz nie wszystko przetłumaczył a po 2 mateusz źle przetłumaczył.

szczecin
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
http://www.youtube.com/watch?v=HK0cM7BZqws&feature=youtu.be
A to coś w moim wykonaniu mimo, że poskracane (nie myślałem, że montowanie wstawki na oryginał dźwięku to taki ciężar) zapraszam do obejrzenia

[ Dodano: 23.03.2012, 13:42 (po 4 minutach) ]
Gangez co zrobiłeś, że jest tylko muzyka ?! A porpo o co chodzi z tymi kanałami wam bo nie czaję, ja nagrywam dźwięk mono a sklejam Video media marker. Chyba że macie coś lepszego to napiszcie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 23.03.2012, 13:44
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Zrobiłem to co napisałem powyżej. Obróciłem częstotliwość w lewej ścieżce.

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dokładnie o takie rozwiązanie mi chodziło. Gangez zna się na rzeczy i mamy osobę, która będzie nam składać odcinki

Gonar, jesteś przechuj xD

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Gangez napisał(a):
Zrobiłem to co napisałem powyżej. Obróciłem częstotliwość w lewej ścieżce.
Można na chłopski rozum Mam rozumieć, że filmik modyfikowałeś wcześniej tj. bez mowy tylko sam muza. Zrobię to w jakim programie ? Okej niech skleja, niech ktoś da dobry pełny tekst bo Mateusz dał lipny. Jeśli Kaio ma rację a może mieć rację co do podkładania głosu zrezygnuje na Tiena

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Grenardo: 23.03.2012, 13:50
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Dubbingujemy odcinek Dragon Balla
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook