Forum Dragon Ball Nao

» [Osoba] Ulubiony aktor

Strony:   1, 2, 3
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mart napisał(a):
Oglądałam większość filmów z jego udziałem (około 35 z tego co pamiętam)i w każdym mnie zachwycił.
Takie pytanie. Czy widziałaś może "Prawdziwy Romans" Tomiego Scotta ze scenariuszem Q. Tarantino. Jeśli tak , to czy wiesz kogo tam gra Kilmer. O ile pamiętam nie wymieniony w czołówce.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
franqey napisał(a):
Mart napisał(a):
Oglądałam większość filmów z jego udziałem (około 35 z tego co pamiętam)i w każdym mnie zachwycił.
Takie pytanie. Czy widziałaś może "Prawdziwy Romans" Tomiego Scotta ze scenariuszem Q. Tarantino. Jeśli tak , to czy wiesz kogo tam gra Kilmer. O ile pamiętam nie wymieniony w czołówce.
Kilmer gra odbicie Elvisa Presleya w lustrze, pojawia się zaledwie na pare sekund na ekranie ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gra Presleya również po drugiej stronie lustra , choć nie widać wtedy nawet części twarzy ( zato genialnie wypada "mowa ciała"). Odpowiedź oczywiście zaliczam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kilmer świetnie wypada w rolach muzyków. Nie ważne, czy to kilknastosekundowa rola Presleya czy dwugodzinna Morrisona

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.526
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Moi komediowi ulubieńcy to:
-Jim Carrey
-Jackie Chan
Dla mnie na ponury humor najlepsi ; ))

Do moich ulubionych aktorów zaliczają się też:
-Heath Ledger
-Edward Norton I
-Kevin Spacey

Dwójka przy których moje dziewczęce asiowate serce rozkleja się totalnie a oczy robią się szklane itd.
-Hugh Grant
-Leonardo DiCaprio
Obraz Od nowego roku żadnych romantycznych filmów z nimi w roli głównej. ; DD

Cenie tez pewnych aktorów za dane role :
-Jake Gyllenhaal za rolę w Donnie Darco.
-Sylvester Stallone za Balboe ; D
-Joaquin Phoenix za rolę w Gladiatorze.
-Hayden Christensen za Gwiezdne wojny.
-Daniel Olbryski z Kmicica w Potopie.

左様なら
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Tak, wiem, zajedzie komerchą i brakiem oryginalności. No ale ja kocham tego człowieka. A jeśli go połączyć w duet z Timem Burtonem, to już w ogóle dla mnie miazga.

Ostatnio miałam okazję obejrzeć wiele filmów z Deepem i serio podoba mi się jego gra aktorska. Świetnie gra i ześwirowanych czubków (chociażby Sparrow) czy też delikatnych dziwaków (Edward Nożycoręki), albo poważnych szaleńców (Golibroda). Świetną kreację stworzył również w "Jeźdźcu bez głowy".

Bardzo cenię jego talent. Nie tylko ładną buźkę jak co niektórzy (a raczej co niektóre).

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ha, pisałem tak dawno że mi się zmieniło. Obecnie pierwszy jest Bogart. Za to że to Bogart.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Laru napisał(a):
Tak, wiem, zajedzie komerchą i brakiem oryginalności. No ale ja kocham tego człowieka.
Ja też... mowa oczywiście o Deppie. Nic nie mogę poradzić na to, że jest nieziemsko przystojny, uwielbiam go i widziałam niemal wszystkie jego filmy nie tylko dlatego, że miło się na niego patrzy, ale przede wszystkim uważam go za świetnego aktora. Uwielbiam go głównie z jego roli w "Truposzu", "Marzycielu" oraz "Człowieku, który płakał".
W sumie wstyd się przyznać, ale nie oglądałam "Piratów z Karaibów", kiedyś nadrobię.

Ale Depp to pikuś w porównaniu z Jackiem Nicholsonem. Jego role w "Locie nad kukułczym gniazdem" czy "Lśnieniu" to klasyka, kto nie widział, temu serdecznie polecam.

Miejsce pierwsze mojego podium zajmuje John Malkovich za rolę w "Mary Reilly". Jest fenomenalny. Tyle albo aż tyle.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja ostatnio bardzo polubiłam Eda Harrisa. Kolejny niedoceniany, a naprawdę świetny aktor z zapadającym w pamięć spojrzeniem. "Wróg u bram", "Godziny", "Gdzie jesteś Amando?", bardzo dobre kreacje.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Polecam Ci zatem "State of Grace. Świetny film o irolskiej mafii z Oldmanem, Pennem i Harrisem właśnie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Moim ulubionym aktorem zdecydowanie jest Al Pacino. Obejrzałem z nim na chwilę obecną 35 filmów. Cenię go za wszechstronność. Potrafi zagrać tak, że nawet film, który sam w sobie jest średni dzięki jego umiejętnościom staje się swego rodzaju majstersztykiem. Umie znakomicie ukazać bohaterów z całkowicie odmiennymi osobowościami czy charakterem w różnych filmach (dla przykładu Tony Montana i Sonny Wortzik). Postacie, które gra wydają się niezwykle naturalne, pełne energii i żywiołowe. Dodatkowo całkowicie przejmują film, wydaje się, że reszta jest tylko dodatkiem do człowieka, którego Pacino stworzył swą świetną grą. Szczególnie podobały mi się jego kreacje z początkowych filmów. Al z filmów wydanych w XXI wieku to nie ten sam co kiedyś, aczkolwiek cały czas wybitny i świetny. Jednak czegoś tam brakuje. Pewnie tej charyzmy co miał kiedyś. Można to wybaczyć. Dzisiaj aktor ma mniejsze pole do popisu, dostaje gotową postać i musi ją odegrać. Kiedyś można by rzecz, że bohater jest stworzony przez tego, który go gra. Aktor dodawał więcej od siebie, miał bardziej wolną rękę. Ciężko mi wyobrazić sobie kogoś kto równie genialnie, emocjonalnie i z ogromną pasją zagrałby w Glengarry Glen Ross, Zapachu kobiety czy w Serpico. Rolach niezwykle trudnych i wymagających niesamowitego talentu.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
-Jackie Chan
-Vin Diesel
-Cezary Pazura
-Bruce Lee
itd
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Eva Green
Liv Tyler
Nicole Kidman
Jeremy Irons
Ewan McGregor
Anthony Hopkins
Keanu Reeves
Johnny Depp
Ralph Fiennes
Stellan Skarsgård
Christian Bale
Edward Norton
Joaquin Phoenix
Ben Kingsley
Thomas Kretschmann
Tony Leung Chiu Wai
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Od dawna nie oglądam filmów, ale z czasów, gdy oglądałam, zostało mi trzech brytyjskich dżentelmenów jako ulubieni aktorzy.

Julian Sands - znany głównie z produkcji B, genialny w rolach absurdalnych i dziwnych. Grał między innymi Czarnoksiężnika - Syna Szatana - w zabawnym horrorze "Warlock", szalonego doktora - wielbiciela pająków - w "Arachnofobii", dziwnego archeologa w "Wibracjach", zjednoczonego z naturą młodzieńca w "Pokoju z widokiem", sztywnego agenta KGB romansującego z agentką CIA w "Morderstwie w świetle księżyca"... W sumie widziałam go w przynajmniej kilkunastu filmach i nigdy mnie nie rozczarował.

Drugim aktorem, który zwrócił moją uwagę, jest Ewan McGregor - przez rolę Obi-Wana Kenobiego w nowej trylogii Star Wars. Fantastyczny głos i szkocki akcent, i niezwykłe zdolności aktorskie. Każda rola, którą kreuje, jest niesamowita i porywająca.

Trójkę dopełnia Alan Rickman, kolejny aktor obdarzony niesamowitym głosem oraz wspaniałymi zdolnościami aktorskimi, który potrafi zagrać absolutnie każdą postać: błyskotliwy terrorysta (Szklana pułapka), anioł Głos Boga (Dogma), sarkastyczny Szeryf z Nottingham (Robin Hood Książę Złodziei), Rasputin... Cóż, moją ulubioną wykreowaną przez niego postacią jest Severus Snape

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Sean Penn, Jack Nicholson i Ryan Gosling. Każdy z innego pokolenia aktorów, no i każdy jest świetny. Gosling co prawda dopiero zaczyna grać, ale podobają mi się jego role i gra aktorska. A z kobiet to Kaya Scodelario, świetnie zagrała w nowych Wichrowych Wzgórzach (w ogóle polecam, niesamowicie pięknie nagrany).

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » [Osoba] Ulubiony aktor
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook