Forum Dragon Ball Nao

» [Sci-Fi] Niesamowity Spider-Man

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nowa adaptacja przygód człowieka pająka tym razem z pod klapsów Marka Webba. Jak sama nazwa wskazuje, film będzie miał sporo wspólnego z komiksem o tym samym tytule, będzie to reeboot czyli nowa opowieść o tym, jak to PP został spidermanem a jego wrogiem będzie - Lizard. Będzie to także pierwsza adaptacja pająka w 3D, czy będzie lepsza od trylogii Raimi'ego?

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=-tnxzJ0SSOw&c ... Gl29Cmh1_d

Lizard bez pyska wygląda słabo, ale zgodnie z owym komiksem, ogólnie reżyser postawił chyba na większy realizm aniżeli Raimi i chyba spróbuje przedstawić obraz pająka tak jak Nolan gacka.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Film niezły, ale pozbawiony pewnego klimatu, Peter Parker wygląda jak hipster, czupryna, smukła sylwetka i deskorolka ; p Dziwnie się patrzy jak korzysta z smartphone'a a badania przeprowadza na jakiejś dotykowej, kosmicznej technologii. Efekty tez wypadły średnio, strasznie mocno komputerowe, rzekłbym nawet surowo.

Mocnym punktem jest fabuła, ciekawa i jest pomijany w ogółach wątek rodziców Parkera, a także to, że pierwszymi przeciwnikami Spidey'ego była tak naprawdę Policja i komisarz Stacy. Lizard wypadł ok, chociaż głosy we łbie, przypominały mi trochę Goblina z pierwszej części Raimiego ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nie miałem zbyt wygórowanych oczekiwań co do tej produkcji, także za bardzo się nie zawiodłem. Moje pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne, nowy Spider to typowy amerykański film. Standardowo w liceum jest fajtłapa, mięśniak i szkolna 'piękność'. Momentami to było tak żenujące, że miałem ochotę przerwać oglądanie. I te powiązania ludzi, normalnie jaki ten świat mały Przy scenie z dźwigami wybuchłem śmiechem. Film ponoć jest wierniejszy komiksowi, przez co ludzie wyżej go oceniają i mam wrażenie, że chyba tylko z tego względu. Dla mnie z tym rebootem powinni się wstrzymać i nakręcić go dopiero za 10 lat.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No ale Peter nie był skejtem tylko kujonem, trochę mnie to zbiło z tropu. Poza tym film dla mnie lepszy niż te 3 z Tobey'em. W ogóle to Peter i jego czupryna na młodego wykształconego z wielkiego miasta mocno odebrała mi to poczucie, że to Peter Parker, ale ok, zaakceptowałem. Przelolem był w ogole motyw z dźwigowymi, no co to kurde było? Kolo stawia na głowie chłopaków z firmy, żeby posutawiać dźwigi dla superbohatera? Tandeta w członek. Dobrze że była Gwen Stacy, bo ze wszystkich dziewczyn to ją najbardziej lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Całkiem niezły, aczkolwiek walki z bossami gorsze niż w jedynce. Humor zacny. Emocje też są.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zawiodłem się na drugiej części. Fakt jest bardzo klimatyczny, pająk tryska humorem i jest bardziej przyziemnym superbohaterem, aniżeli kreacja Raimi'ego przez co czyni go wierniejszym do komiksowego odpowiednika. Niestety historia przedstawiona w filmie jest strasznie słaba i strasznie naciągania, jedyne momenty godne polecenia to lwia częśc czyli wątek dotyczący rodziców Parkera. Jest dwóch wrogów, łiboś bez przyjaciół, który jest zły, że spidey zapomniał jak się nazywa a drugi wkurzył się bo spidey nie dał mu krwi, no kurde co to za motywy...?:F. Ostateczna walka zbyt krótka, a o śmierci Gwen nie będe się wypowiadać, bo przy tej scenie parsknąłem śmiechem.

Równie dobrze ten film mógłby się nazywać Amazing Spider-Man 2: The Sinister Six begins, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ta grupa pojawi się w nastepnym filmie. W tym uformułował się zalążek i nic więcej.


Teraz ogrywam grę TASM2 i już w niej jest ciekawsza historia....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.filmweb.pl/news/A+jednak!+Spider- ... ela-109696

Było do przewidzenia, Iron Man ze Starkiem zakończony, pozostają jeszcze ostatnie części Thora i Kapitana Ameryki, dwie Avengers i to tyle. Reszta wynalazków tj: Ant-Man, Strażnicy, Captain Marvel, Black Panther to jednak nie są tak krzykliwe marki i zdecydowano się powalczyć o jakąś lepszą. Jak dla mnie bomba, bo gołym okiem widać, że ostatni Człowiek-Pająk Sony nie wyszedł.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Sci-Fi] Niesamowity Spider-Man
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook