Forum Dragon Ball Nao

» Brolly Oozaru

Strony: 1, 2, 3  
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Elo all tak jak w temacie jak wyobrażacie sobie brollego oozaru? Czy, by był większy czy by był bardziej umięśniony, czy może gdy by stał się małpą to by jemu rozum się zwiększył (pod normalna postacią nie był za bystry wiec może pod postacią oozaru był by, modry ) co o tym sądzicie?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Następny dziki temat, ale nawet ciekawy. Powiem ci że nie potrafie sobie go wyobrazić, ale na pewno [ ort! ] by od razu [ ort! ] wszystko zmiutł
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Ciekawe czy jak by się zmienił w Oozaru to by miał jakąś inną barwę futra(może różowa

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Gokinka22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.644
Posty: 7
Możliwe . Ładniej by wyglądał w kolorze tęczy.
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Wydaje mi się że kolor futra zależy od barwy włosów, wieć radczej barwy futra by nie miał innej. <czyli było by czarne>
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
a jak by miał taką zdolność przemieniania się w ssj? masakra ;]

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hehehe, oto jest kolejny długo oczekiwany temat należący do grupy tzw. "cos z niczego".

Ale mniejsza o to. Wg. mnie Brolly z pewnością osiągnął poziom Oozaru, jednakże widząc potęgę synka Paragas obciął mu ogon uniemożliwiając dlaszą transformację. W kinówce Brolly nie ma ogonka (pragne zauważyć

Zresztą, wygl adałby jak napakowany wielki King Kong....

PS: Bez ogonka nie ma SSJ4
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Calibra napisał(a):
Hehehe, oto jest kolejny długo oczekiwany temat należący do grupy tzw. "cos z niczego".

Ale mniejsza o to. Wg. mnie Brolly z pewnością osiągnął poziom Oozaru, jednakże widząc potęgę synka Paragas obciął mu ogon uniemożliwiając dlaszą transformację. W kinówce Brolly nie ma ogonka (pragne zauważyć

Zresztą, wygl adałby jak napakowany wielki King Kong....

PS: Bez ogonka nie ma SSJ4
tutaj cie zdziwie brolly mial ogon w filmie 11 chyba tam gdzie byl bio i napączotku kiedy siedzi w tym kuble z woda jest ogon
ssj4dawid napisał(a):
Calibra napisał(a):
PS: Bez ogonka nie ma SSJ4
A Vegeta
w Dragon Ball GT to tam robili cą chcą

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Każdy Saiyanin wygląda w Oozaru prawie identycznie, ma tylko inne ułożenie "czupryny" (Oozaru Vegeta w Saiyan Sadze ma ustawione na sztorc). Nie ma co polemizować, Brooly przyjął by postać wielkiej brutalnej mały z mocą 10x. Rozwalałby co popadnie jako stworzenie z brązowo-czarnym futrem oraz czerwonymi niczym krew oczami.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
SzpanerPL napisał(a):
Każdy Saiyanin wygląda w Oozaru prawie identycznie, ma tylko inne ułożenie "czupryny" (Oozaru Vegeta w Saiyan Sadze ma ustawione na sztorc). Nie ma co polemizować, Brooly przyjął by postać wielkiej brutalnej mały z mocą 10x. Rozwalałby co popadnie jako stworzenie z brązowo-czarnym futrem oraz czerwonymi niczym krew oczami.
wiec wygląd poprzedni ma jakieś znaczenie do tego jak bedzie wyglodac oozaru lekki ale ma wiec brolly pod postacią oozaru by był napakowany gigatyczny i by miał fajne włoski ^^

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
ssj4dawid napisał:
Calibra napisał:


PS: Bez ogonka nie ma SSJ4

A Vegeta


w Dragon Ball GT to tam robili cą chcą
No tak, ale Vegecie wrocil ogon przez specialne promienie. I roznily sie troche one od tych "bultz" czy jak to sie pisze

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Brolly Oozaru?
Ciekawy pomysł. Ale nie wydaje mi się, żeby ta postać Brollego była jakoś szczególnie potężna. W końcu w Oozaru można zmienić się tylko na poziomie Normal, a sam skok siły nie jest zbyt imponujacy- 10 x poziom podstawowy.
Nawet jeśli na poziomie podstawowym Brolly dysponował liczbą jednostek mierzonych w milionach, to i tak nie może się to równać z moca SSJ, która -oficjalnie- podnosi poziom mocy 50 razy.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 03.03.2006, 0:43
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
jak dla mnie to fajnie by tylko i wyłącznie WYGLĄDAŁO . Po co mu sie zmieniać w Oozauru skoro może przejśc w coś o czym uporczywie rozmawiam z Dai Kiosamą w innym topicu czyli LSSJ lub SSJ

I tutaj sie Dai zgadzamy. Po co?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dokładnie- walka na poziomoe Oozaru jest efektowna ale mało efektywna, jeśli ma się do dyspozycji SSJ:)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
a czy w golden oazu on by się nazywał green oazu?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dla mnie to on mógłby być nawet green albo PINK ozauru
Obraz
A golden oozauru jest pokręcone i dla mnie nienormalne Po drugie [ ort! ] myśle że sam by się nie chciał zamieniać w Oozaru żeby znowu coś kontrolowało mu mózg [ ort! ], a nie on sam. Bo Paragas na pewno [ ort! ] go tego nie nauczył.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Golden Oozaru jest pomysłem co najmniej [ ort! ] chybionym.
Mi sie nie podoba...
I powtórzę- SSJ jest poziomem o wiele potężniejszym niż Oozaru więc w takim rozważaniu liczyłaby się tylko efektowność, a nie efektywność.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dai Kaiosama ma racje. Oozaru zwieksza sile 5- krotnie, a SSJ 50 krotnie, a po za tym sila Brollyego dostosowuje sie do sily przeciwnika a potem go przewyzsza ( powtarzam po raz setny), wiec transformacja Brolly'ego w Oozaru jest nie potrzebna

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Oozaru zwieksza sile 5- krotnie
drobna pomyłka... Oozaru zwiększał siłę 10 razy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oj sorry przepraszam dzieki za poprawke Dai Kaiosama

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Brolly Oozaru
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook