Forum Dragon Ball Nao

» Co Ci się dzisiaj przytrafiło ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 118, 119, 120  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaio napisał(a):
Tylko w przeciwieństwie do niej Asiu ja posiadam godność i nie pozwolę się obrażać. Mam też nadzieję, że zostaną wyciągnięte w stosunku do niej konsekwencje (regulamin chyba przewiduje karę za obrażanie w wulgarny sposób użytkownika).
Ty powinnaś dostać ostrzeżenie,bo pierwsza zaczęłaś.Trzeba było mnie nie wyśmiewać, a jakbyś posiadała godność- to byś mnie tak nie potraktowała wczoraj jak to zrobiłaś.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Coz...jak to sie mowi w kupie sila...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Przeczytaj temat o filmach i zobaczysz ten cały atak na nią. Została obrażana, ale nie przeze mnie, ja starałam się jej wytłumaczyć, o co nam wszystkim chodzi i upewnić się, że rzeczywiście uważa film za najgorszy. A że zaczęła się pultać do wszystkich, to już mnie nie interesuje.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Niefajnie dziewczyny, niefajnie...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ten mój komentarz powstał trochę w myśl zasady 'Nie kłóć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije doświadczeniem'.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja rozwiązanie problemu już napisałem powyżej, winni są też Al i Cycek, Kaio niepotrzebnie dodała swoje "trzy grosze". Byczusia z drugiej strony trochę jest zbyt przewrażliwiona.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Wiem, ja już w tym momencie może i drapię dno od spodu, ale jestem zasadniczą osobą i nie cofam postanowień.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jestescie takie slodkie


Zartuje, zalosne jest ta sytuacja.

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dobrze, że sprawa się tak rozjuszyła z jednej strony. Bo też mi trochę nie w smak, że jestem tępy XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wyśmiewają cię bo za każdym razem, kiedy Madao podejmuje starania uspokojenia cię i udowodnienia reszcie, że jednak nie jesteś retardem, ty udowadniasz, że jednak nie da się z tobą rozmawiać jak z normalną nastolatką. Nastolatką, bo poziom osoby dorosłej jest dla ciebie o wiele za wysoki.
Ale jak wolisz pisać każdemu "chyba ty debilu", "mam prawo, odczep się", to się nie dziw, że każdy ma cię za dziewuszkę z piaskownicy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
Wyśmiewają cię bo za każdym razem, kiedy Madao podejmuje starania uspokojenia cię i udowodnienia reszcie, że jednak nie jesteś retardem, ty udowadniasz, że jednak nie da się z tobą rozmawiać jak z normalną nastolatką. Nastolatką, bo poziom osoby dorosłej jest dla ciebie o wiele za wysoki.
Ale jak wolisz pisać każdemu "chyba ty debilu", "mam prawo, odczep się", to się nie dziw, że każdy ma cię za dziewuszkę z piaskownicy.
Nie jest za wysoki, co Ty pieprzysz za głupoty. No sorki,nie mój problem,że ktoś się głupio czepia o gówno- bo tak jest. To dla Ciebie i dużej części forum jest za wysoki,nie dla mnie. Może mi zazdrościsz poziomu,choć wiem,że do tego się nigdy nie przyznasz.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Sądzę, że to, że Byczusia sama ma w profilu napisane, że jest z epoki kamienia łupanego, wiele wyjaśnia ;p

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mart napisał(a):
Sądzę, że to, że Byczusia sama ma w profilu napisane, że jest z epoki kamienia łupanego, wiele wyjaśnia ;p
Weź mnie już Mart nie denerwuj.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A niby czego miałbym tobie zazdrościć? Twoich mądrych i przemyślanych postów? Zdolności krytycznych? Poczucia humoru? Wiedzy?
Nie chodzi o to, że piszesz głupoty i głupio się zachowujesz. Chodzi o to, że jesteś bezkrytyczna wobec tych wszystkich głupot, które wyczyniasz. Dodatkowo uważasz się samozwańczo za dojrzałą, mądrą i stonowaną osobe, którą przyciska do muru opresyjne otoczenie. Żadne opresyjne otoczenie. W każdym normalnym zbiorowisku ludzi, czyli takim, gdzie nie uznaje się, że człowiekowi należy się coś od innych ludz bo tak jest fajnie i sprawiedliwie, uznaje się, że każdy pracuje samemu na swój majątek i wizerunek, nie toleruje się takich przykładów bezmyślności, bezkrytyczności i ciągłego przypominania o uciśnieniu. Takich ludzi się nie toleruje i traktuje gorzej, gdyż same nie wykazują chęci poprawy. Po prostu forum ci pokazuje, że jest twoje miejsce, a jako że jesteś z tych zdecydowanie mniej rozgarniętych, to to miejsce jest na szarym końcu. A cierpliwość normalnych ludzi ma granice i nie każdy jest Matką Teresą, żeby się poświęcać i być ciągle miłym dla kogoś, kto jest zwyczjnie za głupi żeby dorównać innym.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dzisiaj te wszystkie kłótnie ostatecznie miał okazję czytać mój chłop, który nie ma żadnego pojęcia o ludziach, atmosferze, relacjach itd. Stwierdził, że z Byczą coś nie tak jest. Wniosek? Skoro ktoś z zewnątrz patrzy na wszystko i tak twierdzi, już nie wspominając o tych co tutaj siedzą i myślą tak samo, że tyle osób próbuje Byczej przemówić do rozsądku... To po prostu Bycza jest problemem, a nie 'wszyscy'.

P. S.
Dodatkowo oglądając zdjęcia Byczej stwierdził, że przypomina zjaranego Zbyszka

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
A niby czego miałbym tobie zazdrościć? Twoich mądrych i przemyślanych postów? Zdolności krytycznych? Poczucia humoru? Wiedzy?
Nie chodzi o to, że piszesz głupoty i głupio się zachowujesz. Chodzi o to, że jesteś bezkrytyczna wobec tych wszystkich głupot, które wyczyniasz. Dodatkowo uważasz się samozwańczo za dojrzałą, mądrą i stonowaną osobe, którą przyciska do muru opresyjne otoczenie. Żadne opresyjne otoczenie. W każdym normalnym zbiorowisku ludzi, czyli takim, gdzie nie uznaje się, że człowiekowi należy się coś od innych ludz bo tak jest fajnie i sprawiedliwie, uznaje się, że każdy pracuje samemu na swój majątek i wizerunek, nie toleruje się takich przykładów bezmyślności, bezkrytyczności i ciągłego przypominania o uciśnieniu. Takich ludzi się nie toleruje i traktuje gorzej, gdyż same nie wykazują chęci poprawy. Po prostu forum ci pokazuje, że jest twoje miejsce, a jako że jesteś z tych zdecydowanie mniej rozgarniętych, to to miejsce jest na szarym końcu. A cierpliwość normalnych ludzi ma granice i nie każdy jest Matką Teresą, żeby się poświęcać i być ciągle miłym dla kogoś, kto jest zwyczjnie za głupi żeby dorównać innym.
Bo jestem, tylko wy mnie z debilnych powodów atakujecie(których gwoli ścisłości nie ma).Tak samo jak wczoraj udowodniliście swój debilizm , a mądrzejsi niż ja nie jesteście.Po prostu nie wiem,czy wy normalni jesteście.Chyba raczej nie.

[ Dodano: 04.12.2012, 20:13 (po 1 minucie) ]
Drakan napisał(a):
P. S.
Dodatkowo oglądając zdjęcia Byczej stwierdził, że przypomina zjaranego Zbyszka
Współczuję Ci chłopaka, a propo się nie zna

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zapomniałbym, zrobiłem plecy, triceps, łydki no i pobiegałem.
Na plecy robiłem dzisiaj martwy. A na łydki pierwszy raz skoki ze sztangą i coś czuję, że będę miał rano bolesne zakwasy, ale o to chodzi właśnie, żeby bolało.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To tylko z wami jest problem nie ze mną.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No i co takimi postami chcesz osiągnąć? Chcesz pokazać jaka jesteś dojrzała? To wy macie problem, nie ja. To wy obrażacie, nie ja. Jeszcze brakuje, żebyś wyskakiwała z tekstami typu twoja stara. Problem z tobą, jeden z wielu znaczy się, polega na tym, że nie odpowiadasz w ogóle na to co my ci piszemy i od razu przechodzić do przekonywania nas, że to my a nie ty mamy problem.
Mam rozumieć, że to jest twój argument w dyskusji?
No i ponowię pytanie, czego my ci mamy zazdrościć?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Szczerości, odwagi.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 118, 119, 120  

Forum DB Nao » » » Co Ci się dzisiaj przytrafiło
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook