Forum Dragon Ball Nao

» Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Od kilku dni trwają Mistrzostwa Świata w Hiszpanii, ktoś ogląda?
Wygraliśmy dosyć średnio z Białorusią, rozgromiliśmy Arabię Saudyjską, a dzisiaj niestety przegraliśmy ze Słowenią 24-25.

Zobaczymy, jak pójdzie nam z Serbią, ale przewiduje 3 miejsce w grupie, przez co trafimy na 2 drużynę z innej grupy. Nie będzie łatwo, ale warto sobie chłopaków czasem pooglądać.

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Naprawdę nikt?
Wczoraj ładny mecz z Serbią.

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Było gorąco. Co prawda przegrana nie skutkowałaby eliminacją z turnieju, nie mniej mecz z Serbią był bardzo ważny. Znów było dramatycznie, ale gol w ostatniej sekundzie meczu załatwił sprawę. Zobaczymy jak naszym pójdzie w dalszej części turnieju, trzymam za nich kciuki.

PS: Trochę żałuję, że nie ma już Wenty...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czemu akurat Niemca wzięli za trenera :<

Meczów nie widziałem, choć ogólnie oglądam, tylko akcje z ostatnich sekund z meczu, z Serbią, rzeczywiście musiało być gorąco.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Oglądałem pierwszą połowę ze Słowenią jedynie. Nie było może tragicznie, ale te momenty nieskuteczności mnie denerwowały. Może Biegler ich jeszcze nie ułożył wg siebie i dlatego jest jak jest.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Mecz ze Słowenią w wykonaniu naszych był bardzo słaby.

Z Serbią Polacy pokazali charakter. Nadrobili 5 punktów przewagi, nie dając Serbom wyrobić porządnej akcji, Stanic stracił na chwilę pewność siebie i nasi to wykorzystali. Panowie grali może nie najlepiej (warto wskoczyć na wyższy poziom skoro został nam jeszcze tylko jeden mecz w grupie), ale końcówka niesamowita. Szmal ładna obrona, przejęcie i gol w ostatniej sekundzie. A już myślałam, że to spieprzą.

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2013
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook