Forum Dragon Ball Nao

» Pytanie o temat Fanfika

Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
Witam! Ostatnio naszło mnie na napisanie jakiegoś Fanfika w starym stylu, oczywiście osadzonego w świecie Dragon Ball:) mam trzy pomysły i prosił bym o zagłosowanie w ankiecie ewentualnych czytelników. Z góry przepraszam,jeśli umieściłem temat w nieodpowiednim miejscu:)
Paweł.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
A co się będziesz ograniczał? Napisz trzy!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trzeci temat jest najciekawszy, ale też najmniej dragonballowy.

Pierwszy sztampowy, a drugi - dorośli Trunks, Goten, Pan mi nie pasują.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
3 temat bardzo dragonballowy:P po prostu [ ort! ] siat kilkaset lat po Zetce:P Coś jak w TLS Maxa DeMage:)

A co do dorosłych Trunksa itd ich tam nie bezie w drugim temacie tylko ich dzieciaki, nowe postacie zupełnie:P
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Mi się podobają tematy 2 i 3. Lubię czytać o potomkach bohaterów
Pierwszy, podobnie jak otooto, uważam za sztampowy.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No czasy postapokaliptyczne nie są zbyt dragonballowe. W ogóle nie pasuje do obecnie znanego świata DB.
Drugi temat też jest OK, nie doczytałem.

W mojej opinii oba te przypadki byłyby dragonballowe, gdyby tylko nie dotyczyły Ziemi, a jakiejś innej planety. Ale wcale nie twierdzę, że są złe. Ten drugi to w sumie trochę jak w grze Dragon Ball Online.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
Zgodzie się, że temat kontynuacji Zetki jest oklepany, choć to zależy kto i jak pisze:P Niech wspomnę Vodnique i jego DB AZ - Genialność i wzór do naśladowania moim zdaniem:)
Co do tematu 3 to wiem, że troszkę kontrowersyjny, ale też miałem już kilka epizodów napisane kilka lat temu i nawet to ładnie szło. W sumie, jak by usunąć walnięcie owej komety i po prostu jak u Maxa DeMage osadzić akcję w kilkanaście pokoleń po czasach Goku to tez by było ciekawie:P Tylko, że ja lubię takie nietypowe pomysły.
Koniec końców ankieta zadecyduje, bo lwia część czytelników to będą zapewne gracze z Kosmicznych Wojowników.
Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
A tak przy okazji, gdzie obecnie w sieci można fiki publikować? Bo się nie orientuję na obecnej scenie DB w Polce:) Hah te czasy, gdy o db była masa stronek i na nich się czytało fanfiki^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
U nas możesz, tylko do mnie wysłać treść, a ja zamieszczę, niestety automatycznie się nie da.

Teraz ludzie sami sobie zakładają w parę minut strony/blogi i sami sobie publikują. A druga rzecz, nie ma już tego szału na DB co dawniej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Najlepszy według mnie jest 3. Powraca do korzeni DB i starego, dobrego poszukiwania smoczych kul. Zawsze to coś więcej niż same walki. Poszukiwanie mocy Saiyan, zagrożenia ze strony zniszczonego świata, myślę że fajny motyw, ale pewnie zwycięży mainstream.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Szponiasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szponiasty
Wiek: 31
Dni na forum: 4.093
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Też zdecydowanie jestem za pomysłem nr 3. Nowi wrogowie, multum sposobów na zwiększenie KI i ssj 50 już dostaliśmy w GT, dziekuję bardzo
Po pierwsze, super motyw, że będą nowe postacie, z którymi trzeba by się na nowo zaznajomić, co jest plusem samym w sobie. Po drugie, nie ma limitów siły, ani ograniczeń wobec postaci. Po trzecie, jest możliwość na bardzo rozwiniętą fabułę, a nie na kolejne - jakiś wróg, ktoś musi stać się najsilniejszy, żeby go zabić (Co najczęściej i tak robił Goku).
Najważniejsze jednak jest, żebyś ty napisał w konwencji, która Tobie najbardziej odpowiada
Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
Jeśli różnica będzie minimalna w ankiecie to pewnie trójeczka będzie, zobaczymy.... No w sumie ja też już założyłem stronkę, będę pewnie wrzucał linki na fora jak kolejne epy wyjdą Bo, że napisze to już przesądzone:)
Na mainstream trzeba mieć dobry pomysł swoją drogą
Pavlus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.083
Posty: 6
Nie wiem czy preferujecie wrzucanie fików na forum ,czy może podać link do stronki fika. Ale podam link:) Zapraszam do czytania, bo pierwszy rozdział już na Was czeka:)
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Pytanie o temat Fanfika
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook