Forum Dragon Ball Nao

» Polityka Skandynawii

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie bo jestem do niej emocjonalnie przywiązany. Kościół/wiara uczy ludzi jak ludzie mają się organizować czyli w grupy zwane rodzinami. Gdyby człowieka inaczej uczono, od najlepiej noworodka i chowano, w innych sytułącjach. To by dla nich byłoby normalne. Lebensborn tam próbowano, wdrożyć co ś takiego.

[ Dodano: 06.02.2013, 17:58 (po 4 minutach) ]
By stworzyć społeczeństwo komunistyczne, takie coś powinno być praktykowane i po kilkudziesięciu latach, takie społeczeństwo powstanie i to dla nich będzie normalne. To się nazywa postęp jeśli chodzi o ludzi, rewolucja, jeśli zauważysz w filmach sajens fikszjon, to to zauważysz. Nie ma narodów nie ma rodzin, są tylko ludzie ziemscy, które organizują się, działają, żyją i rozwijają się na całej planecie i we wszechświecie.

[ Dodano: 06.02.2013, 18:03 (po 10 minutach) ]
Gdybyś urodził się w tak, to było by dla ciebie normalne. Twoją rodziną są ludzie, mógłbyś wiedzieć kto cię spłodził, ale wychowany byłbyś przez takie zorganizowane instytucje. To jest ciężkie do zrozumienia dla ludzi którzy stoją twardo przy zasadach zawartych w wierze katolickiej. Dajmy przykład z bajek np. Smerfy albo z DB, bo nie wiem, Nameczanie Myślę, że domyślisz się o co mi chodzi.

[ Dodano: 06.02.2013, 18:04 (po 11 minutach) ]
http://www.youtube.com/watch?v=g8li7U-xvSA to może ci pozwoli zrozumieć lepiej
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Za to każdy Polak z wyjątkiem Gonara kocha swoją rodzinę tylko dlatego że tak mu nakazał Kościół. Amen.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13958786,Trzecia_noc_zamieszek_w_imigranckich_przedmiesciach.html
Link z Gazety, ponieważ w ten sposób nie można mnie teraz oskarżyć o mataczenie, złe zamiary i kłamstwo. Jeśli na Czerskiej przyznają, że imigranci podpalają Szwecję, to znaczy, że ją podpalają.
W Polsce od 23 lat obywatele mają na wszystko wyklepane, mimo że policja bije ludzi na manifestacjach, ABW wchodzi do domów a terror fiskalny dosięga każdego. Podsłuchy też mają w dupie, ponieważ nie mają nic do ukrycia. Polska umarła jeszcze przed przybyciem muzułmanów. W Szwecji policja zabiła na akcji 69-letniego mężczyznę i imigranci 3 noc występują w tej sprawie. To jest ta różnica potencjałów obu kultur: umarłej i żywej, z której zwycięsko wyjdzie żywa i rozwijająca się. Miałby ktoś odwagę powiedzieć Arabom, że wszystkie rasy, kultury i religie są równe? Że patriotyzm jest jak rasizm? A może ktoś wystąpi w obronie szwedzkich muzułmanek, by zdjęły nikaby i zaczęły się ubierać jak inne kobiety?

BTW, we opublikowano wyniki badań nad rasizmem na świecie. 27% Francuzów nie chce mieszkań obok obcych. A może mniejszości narodowe we Francji nie chcą mieszkać obok Francuzów?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Za to każdy Polak z wyjątkiem Gonara kocha swoją rodzinę tylko dlatego że tak mu nakazał Kościół. Amen.
Raczej. To nie tak do końca, że nie kocham XD Czuje się przywiązany do rodziców bardziej niż do brata czy siostry, chociaż kto wie. Potrzebowałem na to czasu by to ogarnąć. Brat ma teraz swoją rodzinę. Instytucja rodzinna, czy jak to nazwać, jest idiotyczna. Rozumiem, że rodzina bo więzy krwi i przywiązanie, ale to przeżytek i powinniśmy się łączyć w większe, jakby to powiedzieć Gromady, społeczności, plemiona albo coś podobnego. Zacytuję słowa piosenki "...Bo wszyscy Polacy to jedna rodzinna". Być może się mylę, ale te podziały mi się nie podobają bo rzucają cień, na inne aspekty życia. Odniosę się na przykład do nepotyzmu.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak powiesz to wszystko dokładnie tak jak w twoich postach swoim rodzicom, nagrasz to i wrzucisz tutaj, to już nigdy nie będę mówił do ciebie, że jesteś cwelem i inne takie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Oni to wiedzą. Ostro nie jadę z swoimi ideami, ale co rusz daję do zrozumienia, że jestem bez bożnikiem i konstruktywną opozycją dla Boga.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wiedzą, że masz ich w dupie i jesteś przywiązany do nich tylko dlatego że sam byś się na ulicy nie wyżywił?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek napisał(a):
Wiedzą, że masz ich w dupie i jesteś przywiązany do nich tylko dlatego że sam byś się na ulicy nie wyżywił?
True story : - )
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Napiszę tu, bo to ten temat to jedyna platforma na jakiej można mówić do clio. Na SB zawsze następuje log out, weź ototoo napraw ten problem, bo dziewczyna nigdy nie może nikomu odpisać.

Okazało się, żu Ujio jest tylko cześciowym Skandynawem, bowiem uległ presji homofobicznego barachła, czym zdyskalifikował siebie jako pełnoprawnego członka wspólnoty europejskiej. Bardzo żałuję i straciłem do niego szacunek, liczyłem na to, że będzie Wolnością wiodącą lud na barykady.
Ujio napisał(a):
Mnie homoseksualizm sam w sobie nie przeszkadza. Przeszkadza mi jego promowanie jako czegos fajnego i zupelnie normalnego, oraz nadawanie gejom praw wiekszych,niz mieli do tej pory.
Nie wiemy jeszcze, jak mocne są poglądy Ujia na tę sprawę. No bo jeśli okaże się, że gej jest Murzynem, żydem, a może nawet jednocześnie Murzynem i żydem, to wtedy szykany ze strony obozu katolicko-narodowego będą potencjalnie mniej bolesne od szykan ze strony postępowców. Tego jeszcze nie wiemy.

Clio była rozczarowana dyletanctwem Ujia, nieznajomością podstawowych pojęć i brakiem wrażliwości. Wypowiedziała bardzo istotne słowa.
clio napisał(a):
jeśli zaś mówisz o orientacji seksualnej w kontekście hetero i homo, to równie dobrze możesz uważać włosy blond za dewiację - tylko dlatego, że występują rzadziej niż ciemne/spoko, za kilka pokoleń nikt się nad tym nie będzie nawet zastanawiał... niestety, dopiero wtedy
Clio, sprawa wygląda tak, że byłaś ostatnio zbyt zajęta czytaniem opowiadań z kręgu yaoi, komentowaniem skoków, pracą na rzecz czystego ideologicznie społeczeństwa oczyszczonego z chorób takich jak pobożność, konserwatyzm czy kapitalizm, że nie starczyło ci czasu na odrobienie zadania domowego z demografii i ekonomii. Państwa europejskie potworzyły powszechne systemy emerytalne oraz mniej lub bardziej rozbudowane systemy socjalne. Wiele z nich trzyma również nierentowne państwowe firmy, dotowane z budżetu celem zapewnienia im przetrwania na rynku i obrony tamtejszych miejsc pracy przed ich likwidacją. Co oczywiście nie następuje, a już na pewno nie w 100%. Nawet w warunkach kompradorskiego kapitalizmu, jaki nam panuje, czyli takiego, w którym z jego owoców cieszyć się mogą wybrani, a cała reszta musi cieszyć się wątpliwymi dobrodziejstwami socjalizmu. A nierentowne są nawet monopole, co pokazał nam ostatnio przykład Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Co się wtedy dzieje? A no to, że rosną koszta życia, gdyż wyżej wspomniane granty wymagają wyższych środków, a te pozyskane są ze składek emerytalnych, rentowych, podatków dochodowych, ceł itd. Rosną ceny żywności, elektroniki, mieszkań, samochodów, benzyny, przyborów szkolnych, aparatury medycznej, barwionego szkła, gumowych członków. Zmniejszona zdolnośc do nabycia własnego lokum, samochodu oraz oszczędności zapewniających finansowe bezpieczeństwo zmniejsza także chęć do posiadania potomstwa. Wiem, powiesz, że to wstrętne różowe coś co wychodzi jest takie katolickie i w ogóle ohydne, z minionej epoki. Ale jak dotąd ludzkość rozwija się tylko dlatego żę ludzie robili dzieci, a twoi przyjeciele lewacy i lewuszyce żyją tylko dlatego że ich przypałowi konserwatywni rodzice zrobili to przypałową starą metodą, czyli bez tabletki "po". życie rucha chciałoby się powiedzieć. Prawda jest okrutna, ale trzeba z nią żyć, jak dotąd nie znalazłem lepszego powodu, dla którego jesteśmy na świecie. Prawda jest jednak taka, że wzrost ludności i utrzymywanie jego struktury na takim poziomie, gdzie potrzeby emerytów nie przekraczają potrzeb ludzi w pełni wieku oraz ich nieletniego i nie pracującego jeszcze potomstwa, a do tego jeszcze pozwala im na swodobny rozwój. Tylko w takich warunkach cywilizacja ma prawo trwać. Dochodzą do tego wspomniane wcześniej względy kulturowe, ale nie trzeba ich nawet szerzej opisywać, bo sama gospodarka, a raczej jej brak, położył nas na łopatki. A to że jakiś AIG otworzył w Warszawce swoje biuro to może służyć za przykład przedśmiertnego wzdrygy.

Co się dzieje, kiedy liczba ludności spada, a piramida wieku zaczyna przypomiać trójkąt z podstawą na górze? Wtedy trzeba ściągnąć do kraju imigrantów, aby ci byli w stanie pobudzać gospodarkę swoją pracą a potem zasilać system emerytalny, socjalny oraz pokrywać koszty prowadzenia państwa za pomocą wysokich podatków. Przyjadą więc muzułmanie, którzy mają zarówno potrzeby jak i wymagania materialne niższe od Europejczyków. No bo gdyby tak nie było to by nie siedzieli na zasiłku, tylko się kształcili i starali podejmować najlepszą możliwą pracę. Jak wygląda rzeczywistość? Mają niższe potrzeby, więc mogą sobie pozwolić na większy przyrost naturalny w ich gronie. Efekt? Europa zachodnia wita niecywilizowanych Poloczków.
Polacy mają strasznie niskie poczucie własnej wartości, w zasadzie tożsamość narodowa nie istnieje i sprowadza się do pomachania flagą w dniu meczu i wywieszenia jej na 11 listopda, no bo pobodno odzyskaliśmy niepodległość. System socjalny wytworzył liczną grupę ludzi niereformowalnych, zapyziałych itelektualnie, leniwych i nie wykazujących chęci do włączenia się w główny nurt życia społecznego. Ta grupa więc odpada, nie będzie bronić kultury. Pozostała grupa to ludzie, którzy akurat pracują, nawet pokończyli jakieś studia (w większości beznadziejne). Ich poczucie przynależności do wspólnoty narodowej, kulturowej czy cywiliacyjnej jest dosyć niskie. Jeśli jakieś zapewnienia o tym występują, to najczęściej w połączeniu z potrzebą zmiany tego wszystkiego na lepsze. Trzecia grupa zapewnia o swojej dużej świadomości, ale jest bardzo indolentna, apatyczna i przesiąknięta do cna modelem politycznym i gospodarczym. Innymi słowy, myślą, że są cool, ale lepiej niech niech będą narzędziami w rękach innych i łaskawie oddadzą swoje umysły pod opiekę innych. Najcześciej czmychają boczkiem, kiedy paradyści gejowski im jeżdżą po ambicjach. Kiedy przychodzi co do czego, najcześciej stają po stronie poprzednich 2 grup. A jeśli po stronie ostatniej, którą zaraz wspomnę, to zazwyczaj dla lansu i na złośćp oprzednikom. Ostatnia grupa to już ludzie wartościowi, zdeterminowani i samodzielni umysłowo. Problem ich polega na tym, że również podlegają prawom ekonomii i są mało dzieciaści, co sprawa, że są mało przyszłościowi i również wymierają. Liczebność, wg moich ostrożnych szacunków, to maksymalnie 850 tysięcy.

Wiemy już, że liczba Polaków, oraz innych Europejczyków również, spada. Niby są jakieś szacunki mówiące o renesansie, ale ja w nie nie wierzę. Ponoć Francuziki od roku ciągle ciskają po Hollande w wielkich liczbach, a nawet przebudziła się ichniejsza młodzież, której się przypomniało, że wolny seks nie sprawi, że nie będą musieli już nigdy pracować ani nie zachęcą tym żadnej wyższej kultury (w domyśle muzułmańskiej) do asymilacji. Podliczyłem sobie, że do 2065 roku Polaków będzie 16-20mln, a muzułmanów 15-22. Tak, przyjadą do Polski. Do tej biednej Polski, gdzie już teraz nie ma pracy.
1. Będzie dużo pracy, po odejściu na emeryturę dużej liczby osób z boomu urodzeniowego. Zasilą te miejsca młodsze roczniki, a wolnych wakatów prawdopodobnie będzie jeszcze więcej.
2. Jeszcze kapka, ale już niezbyt wiele, wyjedzie. Większośc co miała, już wyjechała. Maksymalnie 200 tysięcy. Chyba że do Ameryki, jeśliby tam znieśli wizy, no może kolejne 200 tysięcy.
2. Kolonizacja zawsze była w modzie.
3. A już tym bardziej, jeśli jechało się do regionu dosyć zasobnego (bo Polska jest chyba bardziej zasobna od Omanu, Jemenu, Sudanu czy Algierii).
4. Do tego roku prawodopodobnie państwo wpadnie już na "cudowny" pomysł stymulowania gospodarki przez wrzucanie na rynek kolejnych pieniędzy. To w jakiś sposób działa, wyrządza więcej szkód, zwłaszcza w relacjach handlowych z zagranicą, ale na jakieś tam podbicie rynku miejsowego starczy.

Z tej czwartej grupy będzie już znacznie mniej ludzi, powiedzmy, że 350-400 tysięcy. To mało. Trzeba też liczyć się z tym, że pozbawiony elit naród głupieje. Egalitaryzm to bajka dla retardów. Większa część nie będzie chciała w ogóle brudzić sobie rąk toczeniem batalii o jakąś tam autonomię dla Polaków. Zatem 1 i 2 grupa odpada, będą stopniowo przechodzić na islam. Grupa 3 też, choć ona się trochę poopiera i zrobi to jednak z żalem, ale wątpię by wykrzesała w seibie jakąś energię. Za to 350-400 tysiącom wspomnianych staruszków będzie się już wtedy raczej marzyło umrzeć w świętym spokoju. Tak mniej więcej wygląda przyszłośc Polski i całej Europy zachodniej. Wiemy też, że Polska, tu akurat się zgodzę, prawie zawsze jest zacofana cywilizacyjnie w stosunku do reszty Europy. Toteż, kiedy cywilizacja zachodnia w takich Niemczech, Francji, Anglii czy innej Szwecji dogorywa, w Polsce postęp dopiero zaczyna swój triumf. Ale jedna rzecz jest ciekawa, tam potrzebowano kilku dziesięcioleci żeby wszystko zniszczyć, a u nas postępowcy weszli już praktycznie na gotowy grunt.

Dobra, a teraz końcówka, bo chyba nie możesz się doczekać. Muzułmanie to zdrowi ludzie. Nie to, co europejskie zgniłki. Potrafią, chcą i będą walczyć o swoje interesy. Hahahaha, wiem, jaki teraz wysuniesz mi zarzut. Że oskarżam wszystkich o terroryzm i jestem wstrętnym rasistą i wszystkich tak spycham na jeden margines. Hahaha, nieprawda. Nie wszyscy są terrorystami, ale każdy da w mordę, jak mu się powie, że Allah sobie życzy, żeby 2 chłopy się ze sobą kochały, ale żeby demontrowali to publicznie i zyskiwali na drodze legislacyjnej uprawnienia, których wcześniej nie posiadali. Muzułmanie oczekują i cieszą się, że otrzymują od Europy tolerancję religijną, ale już sobie nie życzą tolerancji dla homoseksualistów, transgenedrówców, nie wyznają zasady że tylko mężczyzna, który przejawia kobiecą wrażliwość jest boski. Skończy się robienie fotek w gustownych sukienkach i subtelne eksponowanie piersi. Co najwyżej będziesz mogła wyeksponować subtelnie dłonie i oczy. Nie dlatego że odnajdują w tym jakąś perwersyjną radość czy dlatego że są jakimiś fanatykami. Po prostu, możesz dzisiaj sobie jeszcze z nimi się kolegować, opowiadać kawały, chodzić na herbatkę, ale przyjdzie dzień, że będzie trzeba wybrać między asymilacją a przejęciem nowych krajów. A wtedy ci wylajtowani muzułmanie staną po stronie swoich, bo oni szanują swój interes, swoją kulturę, swoją cywilzację, religię, zwyczaje, ojców i matki.

clio napisał(a):
ale jakoś trzeba się pocieszać
choćby lepszą przyszłością, nawet jeśli nie naszą
No, zdecydowanie nie naszą. Lewusy będą tam, gdzie ich miejsce i robić będą to, do czego są przeznaczeni. W kątach i norach będą płakać nad swoim nędznym losem, bojąć się wyściubić nosa i zadając sobie wiecznie to samo pytanie: "Co zrobiliśmy źle". To już nie Gwardia Ludowa, ani bolszewicy, którzy co by złego o nich nie mówić, potrafiłą o swoje zawalczyć. Póki co jest właśnie dobrze, można pocisnąć starym dziadkom, że są pieprzonymi katolami, można sobie bezkarnie nazywać różne takie przypałowe konserwatywne indywidua cwelami, mendami, głupkami, retardami. Wygląda na to, że będzie płacz na mysl o starych dobrych czasach, kiedy to dzwony w kościołach jeszcze biły, a gejom i lesbijkom żyło się w Polsce tak źle, że aż mogli organizować parady, okupować ulice, wygrywać procesy sądowe o zniesławienie i otwierać gejbary.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie zamierzam nawet tego czytac. Nie bede z Toba dyskutowal Joe na takim poziomie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widać, że nie przeczytałes, bo cię nawet nie prosiłem o komentarz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hayato napisał(a):
Nie bede z Toba dyskutowal Joe na takim poziomie.
A co z tym poziomem jest nie tak? Kulturalnie i wyczerpująco przedstawione argumenty i swoje stanowisko w danej sprawie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie... Te argumenty są typowo prawicowe i jednostajne prawicowe, jeśli wiesz co mam na myśli. Ten człowiek chce być obiektywny, ale mu to kiepsko idzie
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Hayato napisał(a):
Nie zamierzam nawet tego czytac. Nie bede z Toba dyskutowal Joe na takim poziomie.
Raczej stwierdzam, że to Ty dałeś dupy tym tekstem.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Al Ed Upek napisał(a):
Napiszę tu, bo to ten temat to jedyna platforma na jakiej można mówić do clio. Na SB zawsze następuje log out, weź ototoo napraw ten problem, bo dziewczyna nigdy nie może nikomu odpisać.
Nie zamierzam nawet tego czytac. Nie bede z Toba dyskutowal Joe na takim poziomie.
Szanse na to że clio przeczyta więcej niż Twój nick obok posta Joe, są mniej więcej takie, jak na odnowialność pokoleniową w Europie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Link to trochę mało. Coś na ten temat uważasz, czy, jak zwykle, nie masz zdania?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Przecież on umie wyrazić swoje zdanie tylko na temat jakiegoś japońskiego gówna, ew. powiedzieć czy kogoś lubi nie lubi.

To sumie to może i dobry ruch, ale trochę spóźniony. Stara szowinistyczna Europa jest na skraju swojej egzystencji, a co za tym idzie, w ich wojskach również są postępowcy. Tak, kiedyś do kobiet to chyba i niechętnie by strzelali, dziś to wszystko jedno.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hahahaha, chyba zrozumiałem o co biega. Nie znalazł się na Utoi żaden facet, co by się rzucił na Breivika, więc liczą na to, że może znajdzie się parę kobiet, które będą miały po przeszkoleniu większe jaja żeby bronić kraju i jego obywateli.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Goguś napisał(a):
Stara szowinistyczna Europa jest na skraju swojej egzystencji, a co za tym idzie, w ich wojskach również są postępowcy.
Jeżeli do armii trafiają same pedały to wątpię by do kogoś potrafili strzelić. Słyszałem tezę, że masakra w Srebrenicy wynikła dlatego, że kontyngent holenderski tam stacjonujący miał w swoich szeregach dosyć spory odsetek homosiów.

Dodano po 4 minutach
Taka Gośka, ps. Mela z naszej dzielni ma więcej jaj niż nie jeden dzisiejszy młody chłopak. Jak chcę się dowiedzieć czy jest jakaś praca dla "fizoli", ordynarna robota dla chłopa, to idę w pierwszej kolejności z pytaniem do niej.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » Polityka Skandynawii
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook