Forum Dragon Ball Nao

» Opowiadanie Dragon Ball

dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Rozdział 1: Wojownik wywolany z fuzji smoka.

Minęło kilka lat od wydarzeń z BuBu i Bebi . Vegeta jako pierwszy osiagnal poziom SSJ3 , a nastepnie Songo.Po starciu z Bebi Songowi urodził Się 3 syn - Son Gorjan. Mały Son już od małego pokazywał duży potencjał . Był zdolniejszy od ojca i braci . Już w wieku 4 lat osiagnal poziom SSJ . Podczas furi jego sila była potezna. Gdy miał 6 lat osiągnał SSJ2 . Podczas furi potrafił dorównac Songu i Vegecie. Teraz Son Gorjan ma 7 lat i pewnego dnia... z ojcem wyruszył ciezko trenowac . Vegeta zostal w domu trenujac z Gotenem , Trunksem i Uubem . Podczas treningu nagle zatrzesla sie ziemia i wszyscy mysleli , ze to koniec swiata . Vegeta przeczuwal , ze zbliza sie grozny wrog. Songo nie czul tej mocy poniewaz byl bardzo daleko , ale te wibracje niepokoily go takze.Wtedy pewien starzec przywowal Sen - Longa . Tym razem pojawil sie on fioletowy. Starzec poprosil go , by wypuscil wojownika o imieniu Xizer. Wtedy smok powiedzial:
-Chesz tego?
-Tak
-Unies rece do gory , a zostanie spelniona twa prosba.

Starzec uniols rece do gory i przekazal smokowi dziwna elektryczna moc. Wtedy smok wybuchl , kule sie rozlecialy. A z wybuchajacego smoka powstal Xizer. Starzec poprosil go o zniszczenie Sayian .
Xizer polecial do Sali treningowej gdzie trenowal Vegeta , Gohan , Goten i Uub.
- Czego tu szukasz / powiedzial vegeta
- Szukam Sayianow i wiem , ze dobrze trafilem , gdzie jest Songo i jego syn?
- Niech Cie to nie obchodzi /odparl Vegeta

Nagle do sali treningowej wlecial Trunks . W tym samym czasie Xizer nacelowal energie ki na Uuba i polozyl go na zimie.

- Gdzie jest Songo ? Jesli mi nie powiesz zniszcze was wszystkich i zaczne go szukac
- Hah nigdy mnie nie pokonasz . Jestem najsilniejszy / odparl Vegeta
- Nie rozsmieszaj mnie / powiedzial Xizer unoszac reke do gory wystrzeliwujac w Gotena

Goten obronil pocisk ki i przystapil do ataku. Xizer splaskaczowal Gotena i wystrzelil kamehameha

-K...kkk...im ty jestes? / powiedzial przestraszony Vegeta.
- Jestem Xizer naleze do rodu Glaintow silnych wojownikow nasza planeta nazywa Sie Glant. Mam za zadanie wyeliminowac wszystkich Sayian.
- Glant ? Przypomina mi to planete Plant na ktorej sie wychowalem. Heh pewnie kolejny wojownik czarnego charakteru , ktory chce zniszczyc Ziemie./pomyslal Vegeta

Xizer blyskawicznie powalil na Ziemie z zaskoczenia Trunksa walac mu prawego sierpeowego. Nastepnie uzyl Big Bang Attack i polozyl Gohana na ziemie.

- Umie moje techniki , trzeba przystapic do walki / pomyslal Vegeta
- Heh czas na Ciebie / powiedzial usmiechniety Xizer
- No dobrze , ale wiec , ze jestem silny i , ze jak nie ja Cie pokonam to pokona cie Songo / odparl Vegeta

//Czy Xizer jest faktycznie taki silny ? Czy Vegeta pokona Xizera , Czy Songo i Songorjan zdaza na czas poznamy w 2 rodziale. Zapraszam do czytania Nastepne rozdzialy beda ciekawsze

Dodano po 14 godzinach
Rodział 2: Xizer groźniejszy niż przypuszczano
Vegeta bez namysłu zamienił Się w SSJ 3 i ruszył do ataku. Splaskaczował Xizera zadał mu kilka ciosów i na koniec użył Final Flash . Jak sie okazalo Xizer był bez zadnego zadrapania. Ruszył szybko do akcji i używając Kamehameha powalił Vegete na Ziemie. Nastepnie podlecial i zadal 3 ciosy lokciem w brzuch. Vegeta wyplul mnostwo krwi. Xizer chcial juz dobic Vegete do nieprzytomnosci , ale w pore obudzil sie Gohan , ktory wystrzelil pocisk Kamehameha wprost na Xizera , ale ten odbil go jednym palcem.Xizer odpowiedzial tym samym i wystrzelil pocisk Kamhameha wprost na Gohana. Ktory polegl , jednak w pore wstal Vegeta i chial dalej podjac walke , lecz w tym momencie do sali treningowej przybyli Goku i jego syn Gorjan .
- Ooo... Prosze jaka niespodzianka ,juz myslalem ze stchurzyliscie / arogancko powiedzial Xizer
- Nie balismy Sie , to Ty nas Się obawiales. /odparl goku
- Hah was? Rozniose was szybciutko i zawladne swiatem. /powiedzial Xizer
- Kazdy tak mowi , a nikt nie potrafi tego zrobic /powiedzial Goku
- Dobra mniej gadania , wiecej akcji / powiedzial zniecierpliwiony Xizer
- Najpierw ja / powiedzial usmicheniety Goku.
Przystapil do transformacji w SSJ3.
- Zaczynajmy !/ krzyknal Xizer
Zaczęła Się walka. Songo zaatakował . Walka na poczatku byla bardzo wyrownana. Songo odpieral ataki Xizera , Xizer odpieral ataki Songa. Nagle Xizer uzyl nieznanej techniki Yumishano , ktora polegala na jednym pocisku , ktory na koncu rozkladal sie na kilka. Polozyl Goku na Ziemie . Ten szybko wstal usmiechnal Sie i zrobil Kamehameha. Xizer sparowal ten cios wprost na Goku , ktory ponownie padl na Ziemie . Tym razem Xizer szybko doprowadził Goku do nieprzytomnosci.
-Przestan ! / krzyknal zdenerwoany Gorjan
- Heh czas na Ciebie maluszku / odparl usmiechniety Xizer.
Son Gorjan od razu przetransformowal Sie w SSJ2
-Tylko na tyle Cie stac?
- Zaraz zobaczysz / usmiechnal Sie Gorjan
Maly Son przystapil do ataku i toczyl przez bardzo dlugi okres wyrownana walke . Nagle uzyl Kamehamha i polozyl Xizera na lopatki. Gorjan byl bliski zwyciestwa , poniewaz zadawal mu mocne ciosy w twarz i w brzuch. Xizer nagle uzyl calej swej energi . Gorjan polecial na ziemie . Xizer uzyl Final Flash i rozlozyl Gorjana na lopatki.

//Czy Gorjan przezyl? Czy wojownicy Z pokonaja Xizera? Co wydarzy sie teraz ? Dowiemy sie w 3 rodziale.

Dodano po 15 godzinach
Rozdział 3:Nowa moc i niespodziewany rozwój wydarzeń
Son Gorjan dostał tak mocno , że zemdlał na dosyć długo , ale zaraz potym wstał Songo i z dziwnym uśmiechem powiedział:
- Jesteś gotowy na prawdziwą walke?
- Stac Cie na wiecej? / odparl Xizer
- Tak. /powiedzial Songo
- No to zaczynajmy / powiedział Xizer
Songo złożył Się jakby Się transformował na nowy poziom... tak też Się stało. Songo zmienił Się w SSJ 4 . Miał czerwony ogon , czarne włosy , czerwone powieki , czerwone futro na ciele. Jego siła wzrosła kilkakrotnie wiecej .
- Jak Ty to zrobiłes? /powiedzial zdziwiony Vegeta
- Takie sa efekty treningu. / powiedział Songo
- Ja tez ciezko trenowalem , a nie mogłem przeniesc Sie na wyzsze stadium. / powiedzial smutny Vegeta
- Gdy trenowalismy z synem widac bylo mi kawalek ogonu, wiec syn mi go wyciagnal , nastepnie zmienilem Sie w wielka zlota malpe i pod wplywem placzu mojego Songorjana zmieniłem sie w Super Sayianina poziomu 4 / odparl Goku
-I nic mi nie powiedziałes? /powiedział zżalowany Vegeta
- Chciałem Ci powiedziec , gdy wrocilismy , ale napotkalismy Tu Xizera / powiedzial Goku
- Dobra koniec tej pogawedki bo zaczynam Sie nudzic ! / krzyknal Xizer.
Songo przystapil do walki. Od poczatku dominowal nad Xizerem zadajac mu silne ciosy w twarz. Xizer jednak opanowal sytuacje i uderzył z Kamehameha , potem uzyl Yumishano , a nastepnie Final Flash . Xizer usmiechnal sie , bo myslal , ze to juz koniec , ale przeliczyl Sie gdyz Goku wyszedl z tego bez zadrapania. Goku uzyl wtedy nowej techniki Mega Kamehameha , ktora była 5 razy potezniejsza niz Kamehameha . Uderzyl w nia wprost w Xizera. Xizer był oburzony i chciał jak najszybciej pozbyc Sie Sayianow.Xizer zaatakował teraz bardzo groźnie najpierw wystrzelil pocisk Kamehameha potem uzyl Big Bang Attack , nastepnie Final Shine , potem podlecial do Goku uderzyl go piescia w odbrudek wystrzelil go do gory , w mgnieniu oka znalazl sie nad nim i zadal mu silny cios w glowe . Goku spadl na ziemie ,a wtedy użył Final Flash i wykonczyl rywala.

// Co teraz stanie Sie z Goku , Jak wydarza Sie dalej losy ? Dowiemy Sie w 4 rozdziale.


Dodano po 16 godzinach
Rozdział 4:Kolczyki
Goku oberwal mocno nikt nie wie co Się z nim stało. Na drodze Xizera do zwyciestwa stanal jeszcze Vegeta . Xizer jednak nie majac czasu szybko rozprawil Sie z Vegeta uzywajac Ki Blasta. Xizer polecial do starca .
- Wyeliminowałem wszystkich Sayianinów. /powiedział Xizer
- na pewno [ ort! ] wszystkich? / zapytal z niedowierzeniem starzec
- Tak na pewno [ ort! ] / odparl Xizer
- Doskonale mozemy teraz zaczac niszczyc Ziemie.
Widzac to wszystko Kaito skomnikowal sie z Dende
-Dende słyszysz mnie?
- Kaito? Szłysze Cie / odparl Dende
- Masz jeszcze te kolczyki co podarowal Ci Senior Bogow po walce z Bebi i Buu?
- Tak , ale mam tylko 2 , a fuzja 2 osob nie wystarczy by unicestwic Xizera. /powiedzial niezapokojony Dende.
-No to kicha / zasmucil sie Kaito
- W pałacu w skrzyni jest jeszcze 1 zostawił ją wszechmogący ponieważ 2 została zgubiona lub zniszczona /powiedział Popo
- Naprawde? Fuzja 3 osob pomogla by nam w zniszczeniu Xizera . /powiedział uszczesliwiony Dende
- Tak !Jestesmy uradowni / powiedział Kaito
- Przyniosłem o to one. / powiedzial Popo
- Teraz musisz tylko polecic do sali treningowej , by uzdrowic Gorjana , Vegete i Songa i przekazac im te kolczyki./ powiedział Kaito
- Dobra , juz lece /powiedxział Dende
Dende polecial do sali treningowej , gdzie spotkal lezacych , poturbowanych wojwonikow. Uzdrowil Gorjana i Vegete
- Z Songiem moze byc klopot / powiedzial Dende
Przylozyl rence do Songa ,a ten wstal
- Udało Sie ! pojde uzdrowic reszte , a wy 3 scalcie sie za pomoca kolczykow/powiedzial Dende
- Da sie scalic w 3? /zapytal Songo
- Tak /odparl Dende leczac reszte
Gorjan , Goku i Vegeta wlozyli kolczyki , a nastepnie scalili Sie .
- Idzcie szukac Xizera zanim zrujnuje swiat
Vegorjan (nazwa z fuzji) polecial szukac Xizera. Znalezl go juz po 5 mnutach.
-Ki..ki..m Ty je..je..stes?/ zapytal przestraszony Xizer
-Vegorjan /powiedzial z usmiechem
- Jeszcze 1 Sayianin czy co?/ zapytal Xizer
- Nie jestesmy wynikiem fuzji 3 poteznych Sayianinow z , ktorymi udalo Ci sie juz zmierzyc / odparl Vegorjan
- No to zaczynajmy ! /krzyknal Xizer
Vegorjan zmienil Sie w SSJ2 i zaczal walke. Walka byla zacieta , wszystko sparowywal ataki rywala Xizer i Vegorjan. Nagle Xizer uzyl Kamehameha , Vegorjan zaryzykowal i takze wystrzelil ten pocisk. Ten , ktory przegra walke na Kamehameha . Zaliczy glebe na ziemie i raczej szybko nie wstanie. Obaj byli bardzo skoncetrowani i uzywali cala swoja sile. Pojedynek ten trwal bardzo dlugo .Starzec Sie niecierpliwil i bal Sie o przegrana swojego wojownika.Wiec wystrzelil malutki pocisk ki , ktory mimo wszystko zdekoncentrowal Vegorjana i ten przegral pojedynek na Fale uderzeniowe. Upadl na Ziemie , ale dziwnym trafem za chwile wstal. Nie mial tyle energii ile na poczatku , ale nadal Sie nie podawal i walka trwała nadal !
//Czy Vegorjan zdola wygrac ten pojedynek? Czy Xizer potrafi stac Sie jeszcze silniejszy? Co zrobi Xizer? Dowiemy Się w 5 rozdziale
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Oh my Kami... Widzisz i nie plaskaczujesz...?

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sie Glant to z niemieckiego?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Piąty rozdział może być przełomowy...

http://www.anime-planet.com/users/Lees
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Rozdział 5: Nieoczekiwany rozwój wydarzeń
Vegorjan wiedział , że walka stoi po jego stronie , więc od razu przeniósł Się do 3 poziomu Super Sayianina.Nacierał na Xizera cały czas ten jednak rozpaczliwie się broniąc próbował kontrować.Po pewnym czasie Xizer był już na skraju śmierci , wiedział , że za chwilę zginie.
-Pokonam Cię ostatecznym atakiem /Vegorjan
-Final Super Kamehame...
W tym momencie fuzja przestała działać kolczyki pękły , a wojownicy wrócili do normalnych postaci.
-Co Się stało ? !/zapytał Vegeta
-To wynik tego , że byliśmy zdecydowanie za silni, gdy wskoczyliśmy na poziom SSJ3 nikt nie był nam równy.../powiedział zły songo
-I co teraz ?! /zapytał wściekły Vegeta
-Zniszcze go Genki Damą ! /zaproponował Songo
-Genialnie !
-(Songo do wszystkich we wszechświecie: UWAGA ! Wszyscy musicię unieść ręce do góry ,by dać mi swoją energie tylko wtedy uratuje cały Wszechświat!)
-(Wszyscy we wszechświecię <unosząc ręce do góry>: To znowu on
-Wreszcie was pokonam /Xizer
-Niekoniecznie /Songo
W ciągu kilku chwil Songo miał już zgromadzone tyle energi , że ze spokojem mógł zniszczyć Xizera.
-Xizer , byłeś wielkim wojownikiem , ale niestety trzeba to zakończyć
- !!!!/Xizer
-Żegnaj !/Songo
Songo skierował Genki Dame w stronę Xizera , ten zdumiony zginął...

Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Cholerka a już myślałem, że to Gorjan załatwi Xizera a tu, taka niespodzianka.

Obraz
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Rozdział 6: Pokój na Ziemi , zaczynamy Ciężki trening
Mineły 3 lata od pokonania Xizera na Ziemi panuje pokój. Nasi bohaterowie co 6 miesięcy trenują w Komnacie Ducha i Czasu (dzięki Dendemu komnata pomieści więcej osób). Dziś nadszedł dzień treningu...
-Tato moge iść z Tobą? /Pan
-Jesteś już duża , ale musisz jeszcze zostać w domu pójdziesz za 6 miesięcy /Gohan
-Ehhh marudny jesteś tato /Pan
-Po prostu Się o Ciebie martwie/Gohan
-Dobra już lece pa Videl , pa Pan ! /Gohan
-Pa !/Videl
-Do zobaczenia tatku ! /Pan
Gohan udał Się już do komnaty ducha i czasu... (Tymczasem Piccolo)
-Już czas dołącze do Gohana

(Goku , Goten , Gorjan)
Goten , Gorjan ubierajcie stroje już lecimy ! /Goku
Dobrze , tato ! /Gorjan
Ja jestem gotowy /Goten
No ja też /Gorjan
Już lecicie? /Chi Chi
Tak , trzymaj Się kochanie /Goku
Pa Goku , pa chłopcy uważajcie na Siebie /Chi Chi
Pa Mamo /Goten i Gorjan

(Trunks , Vegeta )
Synu lecimy już /Vegeta
Dobra , dogońmy ich ! /Trunks
Trzymajcie się Bra i Bulma/Vegeta
na razie [ ort! ] Bra , Pa mamo /Trunks
Uwazajcie na siebie /Bulma i Bra

(Ub)
Na mnie też już pora.../Uub

Gdy wszyscy dotarli na miejsce...
No to co ? /Goku
Wchodźmy /Vegeta

Minęły 2 godziny treningu na Ziemi...
To jest bez sensu /Vegeta
O co chodzi ? /Goku
Trening jest za słaby... /Vegeta
Nie dramatyzuj Vegeto/Gohan
Jak nie dramatyzuj tutaj dobrze nie potrenujemy... Potrzeba nam czegoś lepszego więcej lat , więcej grawitacji , więcej przestrzeni i w ogóle [ ort! ] ... Tutaj Trunks, Goten i Gorjan nie osiągną SSJ3 , Uub , Gohan i Piccolo nie staną Się super potężni , Ja i Goku nie osiągniemy SSJ5.../Vegeta
W sumie masz rację /Goku
Nie wiem jak wy , ale ja ide poprosic Dendego o to , zeby polepszyl sale.../Vegeta
W sumie jest jakieś urządzenie , ale nie wiem czy jeszcze obsługuje.Widział je tylko Kami i tylko on umię je polepszyć , ale potrzebna jest moc wszechmogącego i można zrobić ją tylko raz ,ale ani razu nie można wyjść za limit Sali , trzeba wybrać taką ilość , żeby każdy wytrzymał tyle.../Piccolo
No to Ty i Dende to zrobicie , wychodźmy z tego badziewia.../Vegeta

Wszyscy wyszli z komnaty Ducha i Czasu i udali się do Dendego.

Dende chodź z nami /Piccolo
Dobrze /Dende

Piccolo zaprowadził wszystkoch do wielkiej maszyny.

Ja ją odpale , a Dende będzie robił ustawienia jakie chcemy /Piccolo
Dobra /Vegeta

Piccolo odpalił maszynę , a dende ją konfigurował.

Najpierw wybierzcie , ile lat chcecie tam spędzić w Ziemskim tygodniu/Dende
2? /Uub
Zbyt mało /Vegeta
Ja proponuje 4 /Gohan
4 lata idealny wiek./Goku
Też jestem za /Vegeta
To ustawiam 4 lata/Dende
Teraz grawitacja/Dende
Około 300 milionów/Vegeta
Dobrze 300 milionów /Dende
Teraz wybierzcie jaką przestrzeń./Dende
10 razy taka jak na Ziemi /Vegeta
Dobrze/Dende
Jakieś areny itd? /Dende
Daj Tenkaichi Budokai co 6 miesięcy w ich czasie , daj , że 2 osoby dostają jedną kapsułke , żeby można było ćwiczyć na pary , Smocze kule wrazie jakby ktoś chciał wrócić , Walki sparingowe z Cellami Jr,Sambinami itd.
Ok /Dende
Za 2 godziny możecie wejść/Dende
Poczekamy te 2 godziny /Vegeta
A żywność tam będzie? /Goku
Dałem wam do kapsułek Room Treningowy i Domek w , którym będziecie mieli łóżka , zapas jedzenia itd.W jednym domku mogą mieszkać 2 osoby więc parami tak jak będziecie trenować./Dende
Ustalmy pary /Gorjan
Ja z Goku , Goten z Trunksem , Gorjan z Uub , Piccolo z Gohanem/Vegeta
Mi pasuje /Goku , Trunks , Goten , Gorjan , Uub , Piccolo , Gohan
To zaczniemy za 2 godziny. / Goku

Jak potoczy Się trening w nowej komnacie? Czy to okaże Się wystarczające ? Dowiemy się w 7 rozdziale

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wciągnąłem się.
Już nie mogę się doczekać, by poznać odpowiedzi na pytania jak potoczy się trening w nowej komnacie oraz czy to okaże się wystarczające.
Ta historia musi trwać dalej.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Z pewnością ten ortodoksyjny styl pisania przysporzy mu wielu zagorzałych czytelników, a ja jestem jednym z nich.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Myślałem, że po sadze Sapkowskiego nic mnie tak nie wciągnie, jednak myliłem się. Niesamowity styl pisania przynosi świeży powiew dla Polskiej literatury. Z niecierpliwością czekam na dalsze części.

Obraz
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
To opowiadanie zostało napisane szmat czasu , a wy to jeszcze hejtujecie...

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W ostatnim rozdziale jest tyle dialogów, że to bardziej pod dramat podpada

dziadekzfuturamy napisał(a):
To opowiadanie zostało napisane szmat czasu , a wy to jeszcze hejtujecie...
Chodzi o styl i błędy w co drugim zdaniu. Należy dbać o język.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Jak pisałem to ledwo co znając ortografie , więc o co wam chodzi?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tekst zapisany na komputerze ma to do siebie, że można go bardzo łatwo edytować i poprawić. W każdym razie nie dziw się, że ludzie nie traktują go poważnie, po prostu

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ale że to już koniec?
Więcej nie będzie?

Why?

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Niemożliwe, to raczej nie będzie koniec. Autor zapewne szykuje jakąś zaskakującą puentę.

Obraz
dziadekzfuturamy
Ziemianin
Ziemianin
dziadekzfuturamy
Dni na forum: 4.003
Posty: 22
Shounen napisał(a):
Tekst zapisany na komputerze ma to do siebie, że można go bardzo łatwo edytować i poprawić. W każdym razie nie dziw się, że ludzie nie traktują go poważnie, po prostu
Wole zostawić tekst z dzieciństwa taki jakim jest

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Opowiadanie Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook