Forum Dragon Ball Nao

» [Sprzedam] Wielka kolekcja mang i gadżetów :)

Kamil9273
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.713
Posty: 5
Całą kolekcję zbierałem kilka lat, teraz leży spakowana i czeka na kolejnego właściciela, chce to wszystko sprzedać na raz, nie osobno. Zastanawiam się się czy na tym forum jest taka osoba która była by skłonna wyłożyć na raz tyle pieniedzy na mangi... Jaka cena dokladnie? NIE WIEM, do negocjacji. Jeśli znajdzie sie kilka osób zainteresowanych tematem, to spisze to wszystko, zrobie zdjęcia i podam dokładny stan.

Około 100 tomów mangi(death note, naruto, hellsing, heat, chobits, dr. slump, slayers, wolfs rain, ghost in the shell, bleach. (i kilka innych mang) Nie pamiętam dokładnie co tam jeszcze mam...

Część jest kompletna, część zawiera kilka lub kilkanaście tomików.

Magazyny o mandze - kawaii i kayaa - ponad 50 gazet. + mangazyn, jakiś magazyn z niemiec(ogólny o anime z tego co pamiętam) i szwecji o pokemonach też się znajdzie. 3 numery kompendium Kawaii.

Bardzo dużo plakatów.

Kilka numerów kursu rysunku mangi.

Cała masa kart oryginałów i podróbek - naruto, saint seiya, pokemon, duel master, kilkanaście kart ccg - rare z db i jakieś 100 kart chio.

Są jeszcze naklejki, albumy, żetony, artbook z chobits, notatnik Death Note, kasety vhs, opaska i kunai z naruto i pewnie kilka innych rzeczy, wszystko leży zapakowane bezpiecznie w pudłach.

Wiem że to chaotyczny dość opis Ale tak jak mówię spakowałem to w pudła, dodałem taki temat na innym forum ale brak odzewu - wiec zamieszczam jeszcze tutaj - prawdopodobnie całość znajdzie się w niedalekiej przyszłości na allegro.


Jakby co pisać tutaj lub na PW
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Kolekcja okazała, ale naprawdę będzie Ci ciężko sprzedać całość, nawet jeśli rozbijesz to na działy typu mangi, karty, gazety itp. gdyż najzwyczajniej w świecie osoby które się tym interesują będą miały z pewnością już takie np tomy. Po drugie pewnie cena za taką kolekcje nie będzie mała.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Kamil9273
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.713
Posty: 5
Hej, kolekcja jest już dostępna na allegro oczywiście to nie całość ale do końca tygodnia powinno sie pojawić już wszystko co mam, póki co 5 aukcji. Zapraszam

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *


Gdy dodam coś nowego to wrzucę linki. Pozdrawiam.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z ceną "kup teraz" Slumpa przesadziłeś. W sklepie JPF można je kupić za 150 zł (-10% i darmowa przesyłka), a te tutaj są używane (choć paradoksalnie mogą być w lepszym stanie niż te od wydawnictwa często walające się po kątach...). No ale nie moja sprawa.

Osobiście byłbym zainteresowany paroma tomami z tych aukcji, ale to się najwyżej odezwę za te parę dni, jeśli nie sprzedasz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamil9273
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.713
Posty: 5
Może i faktycznie Slump trochę za drogo, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
Kolejna porcja mang:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

EDIT:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

EDIT:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

EDIT:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wysłałem propozycję na PW.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Sprzedam] Wielka kolekcja mang i gadżetów :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook