Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd zewnętrzny

Strony: 1, 2, 3  

Czy zwracasz uwagę na wygląd drugiego człowieka?

Czy zwracasz uwagę na wygląd drugiego człowieka?
Nie 19,35% 12 19,35%
Tak 62,90% 39 62,90%
Aaaaaaaaa!! Zielone ludziki!! 17,74% 11 17,74%
Wszystkich głosów: 62
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
No i dobra, kto z was nie patrzy na wygląd?

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Prosze bardzo: ja nie patrzę na wygląd (czyt. nie uważam że jest najważniejszy). W człowieku z którym bedę chciała spędzić resztę zycia będę szukać innych cech nie tylko żeby był piękny i cudowny.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
heh dobrze ze dodałas ze nie uwazasz za najwaznieszy, bo jest taka prawda ze nie ma takiego czlowieka na swiecie który by nie patrzyl na wyglad 2.... tyle

pozdo

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Wyglad zewnetrzny sie liczy jak kogos zobacze na ulicy i go nie znam. Ale jak kogos poznam i go polubie to nawet najszkaradniejszy jego wyglad mnie nie odstrasza. Bo na tylu palantow w zyciu sie natknelam ze doceniam u ludzi szczerosc i ich system wartosci nie skladajacy sie z pieniedzy ani jak najladniejszego partnera, tylko milosci.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A więc spodziewałem się troche inaczej skonstruowanego pytania, sądziłem ,że będzie brzmiało np tak "Czy wygląd jest najważniejszy??" ,ale skoro jest takie więc zaznaczyłem w ankiecie "Tak". Nie stawiam tego na pierwszym miejscu, to jest pewne. Ale też nie można być ślepym i udawać ,że jakieś nie wiadomo [ ort! ] co nam się podoba. Choć wiadomo ,że w miłości gdy przyjdzie osoba którą kochamy wydaje się najpiękniejsza na świecie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
hmm, widzisz ja tez zaznczylem TAK, bo masz racje, jak widzisz fajna babke to Ci sie podoba, a potem sprawdzasz jaka jest naprawde, a jak widzisz no moze nie piekna, ale taka srednia kobiete, to co? nie zwracasz zbytnio uwagi na nia, chyba ze musisz

i taka jest prawda, szczerze mowiac pewnie to zaboli nasze panie, ale nie wierze zeby nie patrzyły na wyglad, jak by widzały faceta, dosc wysokiego, wyprostowanego i dobrze ubranego na ulicy i miały wybierac pomiedzy zgarbiony okularnikiem, w jakims dresie... to oczywiscie wiadomo kogo by wybrały

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Jak w dresie to oczywiscie ze nie zwroce uwagi. Facet musi tez miec gust a nie ubierac sie jakby chcial a nie mogl...Jak jest biedny to nie jego wina ale nawet z niewielkich funduszy mozna sie ubrac jak czlowiek
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Napisaliście dokładnie to czego się spodziewałam, hehe faceci wszyscy jestescie podobni pod tym względem...
W każdym razie co fakt to fakt niestety (jak kto woli stety)ludzie Shreków nie lubią...
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.049
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Łasiczko można zainteresować się osobowością kobiety, jej wnętrzem itd, ale wierz mi nic z tego dalej nie będzie jeśli mamy doczynienia z tzw Shrekiem. Nie ma się co tu oszukiwać. Facet musiałby walczyć z samym sobą aby pokochać ją.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 21.01.2005, 12:57
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
A czy ja mówię że to źle że sobie patrzycie na ten nasz wygląd...? Byle nie za dużo...
Przecież ja też nie jestem na to obojetna bo w życiu nie chciałabym mieć jakiegoś pitusa i fleję za męza.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Moim zdaniem wygląd(czytaj czy umie o siebie zadbać) jak i charakter są na równi.
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.057
Posty: 67
Skąd: Kraków
na wyglad oczywiscie patrze ale nie uwazam ze jest najwazniejszy.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
tak jak powiedziala wczesniej Megane jak jakas pierwszy raz zobacze i mi sie spodoba, staram sie ja blizej poznac ale jak np ma spierniczony charakter i okrutnie zlosliwe poczucie humoru to od razu mi sie odechciewa chocby nie wiem jaka ladna byla, tak wiec z wygladem u mnie jest roznie.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
nie patrze na wygląd zewnętrzy nylko wewnętrzny...tylko ten wygląd się tak naprawdę liczy najbardziej.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Oczywiscie ze zwracam uwage na wyglad zewnetrzny a szczegolnie u dziewczyn Kazdy tak naprawde patrzy na wyglad zewnetrzny tylko z jakiegos powodu nie chce sie przyznac (sa wyjatki ale nie znam takiego)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Proste ze patrze na wyglad u dziewczyn zebym potem sie niewstydzil z taka panna an ulice wyjsc ale też [ ort! ] nielubi slodkich idiotek

pulkarecordzz.phorum.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
wyglad - pierwsze miejsce. i nie ma tu wyjatkow. a nawet jak ktos nie blyszczy wygladem, to pozniej i tak da sie przyzwyczaic i gadac z taka osoba. ale to zalezy...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Najbardziej to liczy się charakter, w każdym razie wg mnie dla wszystkich w pewnym sensie liczy sie wygląd zewnętrzny. Jak powiedział Kamzo... Ze Shrekiem bym się nie spotykała... Ani z żadnym pidzianem! Afuuu! Mięśnie- tak i owszem, ale mięśnie! A nie muły! Ale jednak z drugiej strony, fajni są faceci gdzie jest się do czego przytulić, a dziewczyna w ramionach "Dużego faceta" czuje się bezpiecznie. Ale duży facet nie znaczy Shrek

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.587
Posty: 42
Skąd: Dębica
No ja patrzę na wygląd innej osoby . Nie jest to oczywiście wg mnie najważniejsza cecha ale też nie jest mi obojętna . Głownie patrzę na charakter i zachowanie tej osoby później jest wygląd .
nymeria Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nymeria
Dni na forum: 6.586
Posty: 24
Skąd: Druga strona lustra...
Ja również zwracam uwagę na wygląd (czyt. na całokształt postaci - twarz, postawe, fryzure, ubranie itd. ) Mam swoje gusta (długie włosy u mężczyzn i taki troche zawadiacki wygląd mnie kręcą, cóż... lubie bad boyów ), ale nie dyskryminuje nikogo ze względu na jakiś defekt (prawde mówiąc nie ma ludzi idealnych - no chyba, że po operacjach plastycznych, pracy wizażystów, w ostateczności poprawionych graficznie ) Jednak tu też pojawia się 'ale' - bo, co człowiek to inny gust. Szczerze, to ponad wygląd cenie u innych ciekawą, nieprzeciętną osobowowość

Ubrana w strój topielca
pochylam się nad taflą wody
noc cicho rodzi gwiezdny pył
trace równowagę
niknę w odchłani
boginii ukradła mi sny...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wygląd zewnętrzny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook