Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  

Czy DBGT Ci się podobał?

Czy DBGT Ci się podobał?
Tak 43,59% 68 43,59%
Nie 42,95% 67 42,95%
Nie mam zdania 13,46% 21 13,46%
Wszystkich głosów: 156
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Czy DB GT wam się podobał? - Ja spotykałem się z różnymi opiniami. Mi osobiście nie podoba się w tej serii wygląd SSJ 4 i to że Goku był mały przez większość serii.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak dla mnie, to DBGT moze byc. Dobrze, ze powstalo, nie czuje zadnej urazy do tej serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja tam nie lubiałem Gt, najgorsza seria. Fajnie narysowana, ale ma utracony dawny klimat.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Osobiście lubię tę serię aczkolwiek moją ulubioną jest DBZ. Najbardziej podoba mi sie kreska z DBGT i muzyka. Z drugiej strony widok ciotowatego Trunksa szeroko już tu komentowany jest dobijający...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Rysunek jest beznadziejny, w porownaniu z seria Z, to naprawde wyglada jakby ktos robil to masowo i na odwal. Historia jest strasznie naciagana, wiec dla mnie DB konczy sie na serii Z i tyle. GT jest dla mnie tylko glupia seria stworzona w celu wzbogacenia sie.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Ja w sumie lubię, choć znienawidziłem przez to, że to ostatnia seria, a kończy się nie tak, jak każdy fan by chciał

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Ja osobiści DB GT traktuje jak Fan Fice, dla mnie też DB kończy się na serii Z
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
nie jestem fanem serii, Poprzednie byly moim zdaniem duzo lepsze

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to prawda byly lepsze, ale seria GT zostala niedawno zrobiona i jak by nie ona to db to nie mozna by bylo porownywac np pokemonow z db bo by powiedzieli ze kseska tam juz jest stara nie ta technika co kiedys robiona a takto mamy GT i pokemony nam moga nagwizdac. Co prawda na pierwszy rzut oka nie widac tak bardzo roznicy miedzy dwoma ostatnimi seriami ale poprawa jest

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Kreska kreską, ale scenariusz został spaprany. Fabuła nieciekawa, w ogóle jakaś taka naciągnięta. A jak sam słusznie zauważyłeś nie widać różnicy miedzy Z a GT. W tej pierwszej natomiast przynajmniej widać jakiś sens. A GT oglądane już za drugim razem wydaje się bardzo nieciekawe.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
GT jest znośny. Oczywiście daaaleko mu do Z, ale nie jest zły.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
wiadomo, przeciez tylko akira wykona tak rewelacyjnie postacie ze molgloby sie wydawac ze onena prawde istnieja i jak wyjdziesz na ulice to im powiedz dzien dobry. A z fabuła jest tak samo realistyczna jak jego postacie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale DBGT trzeba polubic - w koncu sam Akira pozwolil tej serii nosic nazwe 'Dragon Ball'...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ale znowu o czym rozmowa GT to tez Dragon Ball tyle ze powstala troche pozniej, jak by weszla razem innymi czesciami to nie zauwazylibyscie takij roznicy jak teraz. mowie wam

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Scyller napisał(a):
ale znowu o czym rozmowa GT to tez Dragon Ball tyle ze powstala troche pozniej, jak by weszla razem innymi czesciami to nie zauwazylibyscie takij roznicy jak teraz. mowie wam
Mów sobie co chcesz, dla mnie DBGT nigdy nie będzie się równać z Zetką i nawet jakby było robione natychmiast po DBZ w tym samy stylu (chodzi o animacje) to dalej był by to taki średniaczek (poza paroma fajnymi walkami i SSJ4 seria niczym się nie wyróżnia)
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Co do DB:GT mam mieszane uczucia może rzeczywiście ładnie rysowana .. ale straciła zupełnie klimat ! według mnie DBZ ROX !
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No może macie rację - GT gubi klimat jaki panuje w Z, ale z drugiej strony gdyby powstawała znowu część w której jakiś kolejny Cell czy Buu chce zniszczyć ziemię, a Goku i spółka znowu ją ratują - to mogloby być naciągane, a GT jest dość milą odmianą.
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
DB GT jest dobry,ale tylko dzięki poprzednim seriom.W serii Z był lepszy klimat .Seria GT jest najgorsza.

DRAGON BALL!!!!!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
własciwie to... GT zupełnie zmienia podjescie do DB... mozna powedziec ze psyche masakruje szczegolnie ostatni odcinek

END
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Powiem szczerze - wolę serię GT od Z z chociażby jednego powodu - jest tam mniej "warczenia" niż w Z. Jakiś czas temu ściągnąłem sobie kilka filmików z Z, i na każdym było zaciskanie pięści i warczenie. Długo nie oglądałem Dragon Balla więc zaczęło mi to przeszkadzać. W GT natomiast jest tego mniej niż w Z (ale namieszałem ). poza tym [ ort! ] GT jest pewnym urozmaiceniem, bo gdyby nie było tej serii moglibyśmy sobie tylko wyobrażać jak wygląda kid Goku w poziomie SSJ czy SSJ3.
Zalety GT: SSJ4, mniej "warczenia" , lepsza kreska
Wady GT: wygląd dorosłego Goku, fryzura Gotena, kolor włosów Trunksa (wolałem jasno-fioletowe), wygląd Dr.Myuu (kosmiczna kopia Gero)
Uff... To chyba tyle

Bomba di luce!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook