Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Chyba że jest pijana i robi to dla jaj. Kolega steward ze statku miał taki prezent poimprezowy w postaci wilka (tatuaż jakby dziecko robiło patyczaka) i nasz tatuażysta nałożył na to nowy tatuaż (tym razem ładny ;] )
W ogóle z tego co słyszałem od ludzi to wielu maskuje poprzednie tatuażem nowymi. Napisałem "słyszałem" bo samemu bardzo ciężko się zorientować a czasem w ogóle nie da się jak tatuaż był dobrze wykonany.

szczecin
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
Gdzieś za granicą była taka sytuacja podobna, co chłopak wytatuował śpiącą dziewczynę, zrobił jej gwiazdki na twarzy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
lara napisał(a):
co chłopak wytatuował śpiącą dziewczynę, zrobił jej gwiazdki na twarzy.
Czytalem ten artykul. Tylko, ze potem okazalo sie, ze dziewczyna sama zlecila sie tak wytatulowac, a cala historie zmyslila bo bala sie reakcji rodzicow.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To była inna historia co dziewczyna chciała by jej chłopak jej wytatuował na całych plecach motyw opowieści z narni a wytatuował to:
Obraz

szczecin
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
hehe prawdziwy shit
Mnie na plecach jeszcze podoba się coś takiego

Obraz
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
pokażcie jeszcze coś fajnego
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Zrobiłem sobie tatuaż na bicku. Z początku nie dałem rady patrzeć na maszynkę/igłę, bo mnie brało a jakieś dziwne mdłości, ale po chwili się przyzwyczaiłem. Jest trochę krzywy w jednym miejscu, ale to dodaje mu uroku i autentyczności. Sam ból nie był zły, momentami mnie wykrzywiało, kiedy zajechał na już podrażnioną skórę i przegrałem zakład z dziewczyną o stówę, że nie będzie mnie bolało. Entuzjastą bólu od igły raczej nie zostanę.

Coś musi być w tym tekście o studni bez dna po pierwszym tatuażu, bo nie minęły 24h, a ja już zastanawiam się, co ewentualnie jeszcze mógłbym sobie zrobić

Cieszę się, bo to świadoma decyzja, zajebista ozdoba i coś w rodzaju przypominacza o paru sprawach. No i stojąc za barem da się na historiach o tatuażach zrobić niezłe napiwki. Jako pussy magnet ponoć też działa.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Uważaj w wannie, żeby nie moczyć go za bardzo, mnie minimalna część odpadła przy kąpieli.

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
To normalne czy błąd tatuatora? Wydaje mi się, że nie powinien odpadać w żaden sposób (pomijając obumarły naskórek).

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mam tatuaż w miejscu, którego nie da się nie moczyć gdy jestem w wannie. Kąpiele w wannie biorę często, a tatuaż jest jak nowy, nic mi nie odpadło. Tak więc Mati, ktoś spierniczył Ci robotę.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie o to chodzi, pierwsze dni (1-2) po wykonaniu, miałem unikać dłuższego moczenia, tylko płukać skórę w miejscu gdzie jest tatuaż. A ja zapomniałem i położyłem się w wannie jakoś na dłużej. I oderwał się kawałek skóry ok 2mmx4mm.

Dodano po 10 minutach
https://goo.gl/photos/KyqCTZxLs3AkFrAx9

Jak jest twarz to po lewej stronie gdzie był rumieniec oderwała się ta skóra. Ogólnie tego nie widać za bardzo.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A no po zrobieniu to wiadomo, że nie wolno.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook