Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Pan

Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Pan, wnuczka Goku i córka Gohana i Videl, przez jednych najsłodsza postać w DB, dla innych denerwująca gówniara (i nie tylko przez GT)

DBZ

W Z Pan wygląda jak chłopiec bo jest mini wersją jej matki z Buu sagi (która wyglądała jak chłopczyca, niech cię Gohan), jej charakter jest po prostu [ ort! ] słodki, choć bywa czasami zła

DBGT

No poza jej designem zrobionym przez Toriyamę http://www.kanzenshuu.com/production/toriyama/, Pan z GT to najgorsza wersja Pan, jest agresywna, nienawidzi swojego dziadka, i jest beksą, nie no Toei, jakiego bękarta stworzyliście? Mimo nie bycia kanonem, "fani" serii twierdzą że Pan to najgorsza postać w DB

Inne Pan fanów

Zapewne słyszeliście już o Pan z U Vegetto z DBM, ale wiedzieliście że przed nią była inna Pan? Future Pan, córka Future Gohana http://www.oocities.org/noseless_wonder/arts/pan.jpg , została zrobiona żeby FTrunks miał dziewczynę (LOLWTF), szybko stała się popularna, i zapewne by była odważniejsza od Pan z GT

Mam też inne 4 swoich Pan, jedna z nich to księżniczka Pan - córka mistycznego Gohana który zwariował jak stał się mistyczny, jest też Pum (od "Pumpkin" aka U13 Pan), Pian (od "Piano", Pan trenowana przez Piccolo jra na gówniarę) oraz Great saiyaman #4*

* właściwie powinna być 3, bo Goten bardziej lubił ten strój (Toyble nawet użył ten pomysł), a Videl twierdziła że był do dupy, więc nie wiem co Toei palili

Mimo że mam 7 Pan w homage'u DBM, tylko Pan z GT, Future Pan, i Księżniczka Pan odgrywają większą rolę w fanfikach, dwie z nich osiągają SSJ4 (jedna na życzenie swojego umierającego starego taty) 4 inne Pan to fan service dla kochanków Pan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 18.03.2016, 23:11
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


miła postać, mimo iż w GT jest wybuchowa to nie odbiega od babci, cioci Bulmy i nawet mamy, która potrafiła się wkurzyć W Z to miła dziewczynka, płaczliwa, ale to małe dziecko jeszcze. W S słodki niemowlaczek.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jestem dziwna, ale lubię ją. Nie tylko jako małą dziewczynkę, ale i w GT- taka zbuntowana nastolatka. Lubiła się bić, charakterek miała bardzo po Chi chi. Szkoda, że nie osiągnęła ssj1 ani 2, w końcu była nerwowa.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.378
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Pan to taka druga Bulma, idealnie nawiązująca do podstawowego DB.
Również towarzyszyła młodemu Goku i ogólnie taki był chyba tego cel.
Zrobić z niej drugą Bulmę, zastępczą, żeby wrócić do korzeni.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
A może by wymazać pan gt z pamięci? Pan w z miała by bardziej mini goku niż kopią bulmy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Jestem dziwna, ale lubię ją.
Nie ma w tym nic dziwnego. Że ktoś pisze, że "fani serii twierdzą, że Pan to najgorsza postać w DB", nie znaczy, że to prawda.

florion11 napisał(a):
Również towarzyszyła młodemu Goku i ogólnie taki był chyba tego cel.
Zrobić z niej drugą Bulmę, zastępczą, żeby wrócić do korzeni.
W sumie tak na to nie patrzyłem, ale na to by wychodziło, bo GT to ewidentny powrót do początków. Trunks to z kolei Ulong, ale to już tak poza tematem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


florion11 No i cały GT był wzorowany na I DB, więc Pan to odpowiednik Bulmy.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Byczusia napisał(a):
Jestem dziwna, ale lubię ją.
Nie ma w tym nic dziwnego. Że ktoś pisze, że "fani serii twierdzą, że Pan to najgorsza postać w DB", nie znaczy, że to prawda.
Niestety, ale wszyscy nienawidzą Pan

Pewien Nigga nawet nie chce Pan do swojej wersji GT mimo iż to jest przesądzone bo była w Z https://www.youtube.com/watch?v=wRsKkg1kP5c

Jestem dziwna, ale lubię ją.
Ja szanuję Yamchę i lubię Raditza, więc to nic dziwnego

Ontopic

Które potencjalne Pan mogły by być w multiversum DB? Zróbmy analizę

Pan od Vegetto - DBM = No comment
Pan od Gotana - Ta Pan pewnie sie wstydzi swojego dziadka
Pan od Goharotta/Gohaku/etc. - No, o i ile Goku zdradzi Chi-Chi z Videl, ta Pan byłaby ciekawa
Future Pan - Jest mała szansa że Gohanek mógłby pokonać Lapisa i Lazuli, spotkać Videl i mieć Pan, mała (W Shin Budokai 2 ta szansa jest większa) ale jest
Jako Great Saiyaman - Pan gardzi alt stroje swoich rodziców w serii Sparking! a nawet w DB After by YoungJiji, ale któż wie, jest mała szansa że poszła by w ich ślady
Jako następczyni Marka - http://vignette4.wikia.nocookie.net/dragonba ... /MrPan.png taaaaaaaaaaaaaaaaa nie

Szkoda, że nie osiągnęła ssj1 ani 2, w końcu była nerwowa.
1.Pan nie stanie sie NIGDY ssj1 bo jest 1/2 saiyanką
2.Zapewne była w Z, ale nie miała powodu do transformacji, poczekamy w DBS
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
W seri Z to jeszcze malutka dziewczynka chyba 4 czy 5 letnia w Gt denerwujaca nastolatka z burza hormonow i nastrojami zmiennymi jak pogoda nad Londynem mam nadzieje ze w S ja troche zrechabilituja jesli w ogóle [ ort! ] bedzie taka mozliwosc .Jest w 1/4 sayanka wiec nie wiem [ ort! ] czy ma zdolnosc transformacji w ssj chociaz z drugieh strony pierwsza kobieta ssj to moglo by byc urozmaicenie dla meskiej dominacji w tym temacie ku uciesze feministek jak i reszty fanow DB

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Pan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook