Forum Dragon Ball Nao

» Tematyka forum

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ludzie są różni, mają różne poczucie humoru, lubią różne tematy, mają różną hierarchie wartości, to co dla jednego jest głupie, dla drugiego jest mądre, co dla jednego ważne, dla drugiego jest nieważne. Trzeba to zaakceptować i nie czytać tematów, które się komuś nie podobają. Po co? Coś się nie podoba zamiast hejtować można ignorować. Więcej dystansu.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nie.



Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
ISSiJDO Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 2.932
Ostrzeżenia: 2
Posty: 20
Citrel. Jesteś bardzo liberalna w odniesieniu do ludzi. Co powiedz o powiedzeniu "byle jak ale się zachowuj". Jak to rozumiesz ? Czy zachowanie się ma coś wspólnego z etyką/moralnością.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Inni moderatorzy mogą mieć na ten temat inne zdanie, ale co ja o tym myślę, już pisałem w innym temacie:
Użytkownicy są różni i nie każdego stać na same błyskotliwe tematy, a regulamin tej sprawy nie porusza. Jeśli uważacie wątek za kiepski, to wystarczy w nim nie pisać i sam zginie w odmętach forum. Jeśli znajdzie odbiorców, to znaczy, że kogoś zainteresował.

Tylko doprawdy nie wiem, czy temat o stolcach Saiyan dla kogokolwiek może być, jak to piszesz, "mądry" lub "ważny". Wszystko ma swoje granice i niektóre sprawy lub wątpliwości lepiej zachować dla siebie, niż poruszać je na forum dyskusyjnym.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Oj Adaś, Adaś... Nic nie rozumisz.
Citrel napisał(a):
Moje tematy są za mądre, więc do niektórych nie trafiają.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


ISSiJDO chodzi o to, że np. tematy takie jak poruszane przez nas np. odtworzenie warunków z sali ducha i czasu albo czy Saiyanie mogą się przetrenować spotykają się z hejtami, chociaż same w sobie nikogo nie obrażają. Chodziło mi o różna hierarchię wartości i podałam też taki przykład w odniesieniu do ludzi.
Shounen jakie błyskotliwe tematy mogą być o bajce dla dzieci? Druga sprawa to była satyra na komentarze Yaska w shoutboxie, który napisał coś w stylu ,,niedługo będzie o stolcach Saiyan'' to dodałam ten temat z dopiskiem, że na jego życzenie. Jakbym sama z siebie taki temat chciała napisać nie napisałam dla kogo o tym piszę
Malik-al-Mulk Cwel Dokładnie
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ale temat o laktacji Saiyanekj założyłaś by trollować i denerwować ludzi, którzy chcą rozmawiać tu na normalne tematy. Nie założyłaś tematu po to by prowadzić jakąkolwiek dyskusję na poziomie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ja jeszcze zauważyłam, że im ktoś inteligentniejszy, im ma większą wiedzę tym bardziej jest hejtowany, a najbardziej hejtują ci, którzy sami nic nie potrafią napisać ani wymyślić.
ISSiJDO Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 2.932
Ostrzeżenia: 2
Posty: 20
Citrel napisał(a):
ISSiJDO chodzi o to, że np. tematy takie jak poruszane przez nas np. odtworzenie warunków z sali ducha i czasu albo czy Saiyanie mogą się przetrenować spotykają się z hejtami, chociaż same w sobie nikogo nie obrażają. Chodziło mi o różna hierarchię wartości i podałam też taki przykład w odniesieniu do ludzi.
Tak. Masz bardzo bujną wyobraźnię. Mega liberalne podejście do wszystkiego. Może tego nie zrozumiesz ale te forum składa się z przyziemnych ludzi, powiedziałbym nie poprawnych realistów.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


ISSiJDO Jak można nazwać realistami ludzi, którzy oglądają filmy dla dzieci, bez urazy ISSiJDO, ale to jest dla dzieci? Przecież wiem, że to fikcja, tylko spekuluję na różne tematy, zawsze rozbierałam wszystko na czynniki pierwsze. Pozostałe tematy analizujące różne zagadnienia z filmu wcale nie pokazują realistycznego podejścia autorów postów, nie pisze o Tobie, a o ludziach, którzy byli tu przede mną. No i o czym można pisać pisząc o filmie dla dzieci, jak nie o świecie wymyślonym?
ISSiJDO Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 38
Dni na forum: 2.932
Ostrzeżenia: 2
Posty: 20
Animacja wbrew pozorom ukazuje dorosłemu świat idealny. Także wiem, że to fikcja, tyle że fikcja jest czynnikiem motywującym do działania. [wycięto biadolenie nie na temat]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Citrel napisał(a):
tematy takie jak poruszane przez nas np. odtworzenie warunków z sali ducha i czasu albo czy Saiyanie mogą się przetrenować spotykają się z hejtami
Z tych tematów nie były usuwane żadne posty i nie ma w nich żadnego rzekomego hejtu.

Ogranicz liczbę tematów dotyczących wypróżniania się Saiyan i innych procesów fizjologicznych, to nie powinno być problemu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


ISSiJDO To jest fikcja, ale można się nią pobawić, w końcu po to jest rozrywka by się bawić
Shounen Stolec był spowodowany postem Yaska w shoutboxie, a procesy fizjologiczne jak choroby czy reakcja na skrajne temperatury to ciekawe zagadnienia. Akurat w tych tematach, natomiast przy wpisie o tym co by było gdyby Goku był kobietą, znalazło się pełno zagadnień dotyczących treści, które nie powinny się znaleźć na stronie forum o filmie dla dzieci. Czemu tamte posty zostały, a reszta wpisu ISSiJDO zniknęła?

Dodano po godzinie
No i co? Regulamin miał dawać 5 ostów, za co osty i bana dostał Gonar? Kogo on obraził? Co się w nim nie podoba? Jest wolność słowa, chce mówić, że manga jest realistyczna niech mówi.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Citrel napisał(a):
Ja jeszcze zauważyłam, że im ktoś inteligentniejszy, im ma większą wiedzę tym bardziej jest hejtowany, a najbardziej hejtują ci, którzy sami nic nie potrafią napisać ani wymyślić.
Citrel, nie myśl, że jak założysz wątek na jakiś bzdurny temat i nazwiesz go "fachowym językiem" to zaraz będziemy się zachwycać nad Twoją inteligencją. "Laktacja Saiyanek", "fotosynteza Nameczan" - to nic innego jak pseudonaukowy bełkot mający tylko i wyłącznie na celu trollowanie i spam.

Może załóż kolejne tematy: Czy Tien i Chaoz byli homoseksualistami? Czy Goku kąpiący się nago z Gotenem i Trunksem w beczce (finał Buu sagi) to przejaw pedofilii? Okultyzm w otoczeniu Baby Guli. Czy księżą w DB krytykowali takie praktyki? Architektura w DB - czy "bańki" na słupach (domy z DB) mogłyby istnieć w rzeczywistości?

Jakby się tak chwilę zastanowić, można na każdy element świata Smoczych Kul wymyślić jakiś temat odnoszący się do świata rzeczywistego. MOŻNA. Pytanie tylko PO CO?
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Kolejna sprawa to traktowanie Floriona11
Merfol

Pracujesz na kolejne ostrzeżenie.
Shounen
Merfolk to mityczna hybryda człowieka i zwierzęcia https://en.wikipedia.org/wiki/Merfolk W DB dużo takich hybryd, a, że Toriyama lubił zmieniać istniejące nazwy np. Vegeta-vegetable, więc analogicznie Merfolk-merfol, to nie był błąd, tylko kolega napisał, które psy z DB lubi (wszystkie hybrydy psoludzi), za co Twoja uwaga (tekst kursywą)?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Tematyka forum
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook