Forum Dragon Ball Nao

» Aktualności

Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kojirō Sasaki napisał(a):
Co ma tych dziadów motywować do poprawiania jakości usług?
No przecież są premię i nagrody

Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
W mojej poprzedniej żydowskiej pracy
Co masz na myśli? co to za praca?

Ja jestem za likwidacją uczelni państwowych, chce ktoś mieć wykształcenie niech sobie za to płaci, nie obchodzi mnie to.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jeśli to jest prawda:

I tu dokładnie wpasowała się inicjatywa min. Waszczykowskiego. Nie otrzymał on jednak prezentu w postaci wizyty prezydenta USA w Warszawie za darmo - według naszych informatorów minister spraw zagranicznych RP obiecał doradcom Trumpa, że Warszawa powita go jako najbliższego sojusznika, entuzjastycznie i masowo.
to ambarasu narobił już Waszczu.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Endzik napisał(a):
(...) to ambarasu narobił już Waszczu.
No ten to potrafi...

Nic, tylko się zbierać, i jechać do Warszawy

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Demokracja ma się świetnie, czego dowodem jest zabranie cieniasa Frasyniuka.
Inna sprawa, że w demokracji zawsze leszcze są u władzy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sporo się wydarzyło.
1. Marcin P. składał zeznania przed komisją ds. Amber Gold. Zeznał m. in., że Paweł Adamowicz i Ewa Kopacz lokowali pieniadze w Amber Gold i, to chyba informacja dnia, że Donald Tusk musiał mieć odpowiednią wiedzę na ten temat, a także to, że pąlcił Michałowi Tuskowi za przekazywanie mu informacji niejawnych.
2. Mateusz Kijowski oskarżony o wyłudzenie dzień po tym, jak próbował skrytykować Rzeczpospolitą za to, że na swoim serwisie internetowym reklamuje leki na potencję opatrzone hasłem "Chcesz mieć penisa twardego jak stal? Bądź tygrysem w łóżku". Niestety jego wiedza informatyczna nie wystarczyła do tego by wiedzieć, że reklamy są indywidualne dla każdego użytkownika internetu, a ich treść zależy od treści zapytań przechodzących przez serwery DNS google inc.
3. IPN zakończyl śledztwo dot. dokumentów z tzw. teczki Kiszczaka. Uznano, że dokumenty, włącznie ze zobowiązaniem się Lecha Wałęsy do współpracy, są prawdziwe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ten Kijowski to jest niezły cudak. To i Amber Gold i sprawdza się stare porzekadło, że PO to złodzieje.

Tymczasem w Niemczech zalegalizowano małżeństwa homoseksualne. Nareszcie u naszego zachodniego sąsiada będzie normalność.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Podobno uznali też patrole szariackie za legalne. Postęp na całego. We Frankfurcie Niemcy są mniejszością.

Ja się tylko cieszę, że arsenału nuklearnego nie mają. Jak sobie ogarniemy armię, to z Islamistanem będzie łatwiej konkurować. Jak to ktoś na twitterze napisał: „Nareszcie nie będziemy mieli Niemca za sąsiada”

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.560
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Brać ślub przed urzędasem? religijny w takim wyznaniu jakim się jest to jeszcze, bo tam może być przykazaniem jakiejś denominacji. Urzędowy to tylko papier, śmieszy mnie to, że ktoś dwóm homosiom odbiera to prawo, a sam leci do urzędu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Shounen napisał(a):
Niemcy oficjalnie uznają trzecią płeć
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-ofic ... 31428.html
Następnie, w ramach tępienia nietolerancji, wszystkie osoby o innych poglądach będą prześladowane. Tu nie chodzi o żadne płcie, tylko o walkę z tradycyjną kulturą. Celowo wprowadza się takie debilizmy, aby sprowokować konserwatystów do reakcji, co by ich można później nazwać nietolerancyjnymi i wyeliminować. Tolerancja represywna Herberta Marcuse w praktyce.


ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chcesz dostać wizę do USA, pokaż swoje konto na Facebooku
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wiza-do-USA ... 82974.html

będą musieli podać we wniosku dodatkowe informacje, m.in. adresy mailowe, numery telefonów z ostatnich pięciu lat, a także nazwy kont na portalach społecznościowych

Mam tyle adresów e-mail, że niewątpliwie zabrakłoby miejsca w formularzu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Forum DB Nao » » » » Aktualności
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook