Forum Dragon Ball Nao

» Gohan SSJ w mandze

Alkis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 19
Dni na forum: 273
Posty: 20
Ogólnie zastanawiam się czemu Gohan w Turnieju Mocy nie użył Super Sayiana w walce z Keflą, niby chciał walczyć jako ziemianin ale nie kupuję tego gdyż w formie SSJ powiększył by swoją przewagę i nie zremisował by z nią i byłby bardziej użyteczny, poza tym są sprawy ważne i ważniejsze bo bezpieczeństwo wszechświata jest ważniejsze niż poglądy Gohana.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 22
Dni na forum: 1.229
Posty: 398
Gohan po treningu ze starym Kaioshinem uwolnił swój ukryty potencjał. Już wtedy był silniejszy niż Goku w SSJ 3, więc ta przemiana jest mu do niczego nie potrzebna. W walce z Frizerem użył jej, ponieważ dawno nie trenował i musiał jakoś podnieść swój poziom mocy, natomiast od Turnieju Mocy ponownie używa już tylko własnej siły, tej samej którą używał w walce z Majinem Buu.
Alkis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 19
Dni na forum: 273
Posty: 20
Mistica używał w anime w mandze nie było bo nim mowy gdyż cały czas walczył w swojej bazowej formie a transformacja dała by mu boosta.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 22
Dni na forum: 1.229
Posty: 398
Mystic jest niczym innym jak jego bazową formą. W anime dodali mu taki kosmyk żeby rozróżnić kiedy uwolnił moc, ale to nadal bazowa forma.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 29
Dni na forum: 5.535
Posty: 1.120
Skąd: Kraków
Wiem, że odkopuję, ale czy w Superce - mandze - nie było nigdy pokazania Ożywienia Freezera, prawda? Oprócz pewnych materiałów promocyjnych?
Dlatego też mam pytanie, w sumie widzieliśmy kiedykolwiek Gohana SSJ w mandze Super?
Bo na bazie jego obecności/braku można domniemywać czy Gohan walczy w misticu czy też nie. W anime z pewnością było to widać też przez zmianę oczu (z rysowanych jak u Goku na rysowanych jak u Vegety - w Zetce już mu to zostało do końca).

Obraz
Alkis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 19
Dni na forum: 273
Posty: 20
Gohan w mandze ani razu nie zmienia się w SSJ, w bonusowym rozdziale mangi z arcu Zamasu, mówi Bulmie że trenuje w komorze grawitacyjnej by znów być użyteczny na wszelki wypadek.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gohan SSJ w mandze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook