Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» DBS czy Battle of Gods

ssj10
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 996
Posty: 1
Mam pytanko skończyłem oglądać db , db z , nie oglądałem klinówek ponieważ są nie kanoniczne nadrobię tylko specjale i nie wiem co potem oglądać (battle of gods) i (Resurrection) czy od razu db super
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Warto najpierw obejrzeć filmy. W początkowych odcinkach serii telewizyjnej są te same wydarzenia, ale trochę inaczej przedstawione. Niektórzy je pomijają, ale to niewłaściwe zachowanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.913
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shounen napisał(a):
Warto najpierw obejrzeć filmy. W początkowych odcinkach serii telewizyjnej są te same wydarzenia, ale trochę inaczej przedstawione. Niektórzy je pomijają, ale to niewłaściwe zachowanie.
Pewnie, że warto obejrzeć, ale...

Niektórzy je pomijają, ale to niewłaściwe zachowanie.
Stary, ja w tym roku oglądam (z kimś) ponownie serię z naszym rodzimym lektorem, w Z pomijam już spojlery bo towarzysza od ekranu one zwyczajnie nudzą - nie każdy jest superfanem jak my, żeby się katować totalnym betonem (tak, drętwa historia, która nie wnosi nic do fabuły tytułu). Myślę, że Toriyama ma głęboko czy typek obejrzy samo anime, czy najpierw kinówki i po nich anime, czy same kinówki, czy kinówki i po nich pominie identyczne fabularnie odcinki i kontynuuje historie w anime - bo pewnie nie dostanie z tego nawet złamanego yena.
Obstawiałbym, że działa psychologia stadna, pełno tego tytułu wszędzie ostatnio.

Dlatego, albo ogarnij sobie 6-ciopaka, obejrzyj filmy i zobaczysz czy chce Ci się to oglądać, albo leć od razu z odcinkami - jak zaczynasz z serią tv to leć po te browary, bo w pierwszych odcinkach kreska jest dramatyczna.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DBS czy Battle of Gods
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook