Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Postać] Prawdziwy poziom mocy Mr Satana

gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Jak myślicie, jaki jest poziom mocy Mr Satana?
Wiemy, że nie ma kontroli ki, ale jest całkiem silny jak na człowieka.
Czy jest on porównywalny z Pamputem, czy mógłby stanąć w szranki z kimś silniejszym, np. Goku przed 21 TB?
Pytanie to nasuwa mi się, ponieważ od początku uważa on, że Cell używa trików, a Król Ziemi ma nadzieję, że wybawca z czasów Szatana Piccolo powróci.
Jestem przekonany, że Satan nie miałby najmniejszych szans z Piccolo, ale jaka jest naprawdę jego siła?
Czy są jakieś oficjalne dane?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.733
Plusy: 5
Posty: 2.021
Jest silniejszy niż Spopovitch, to wiemy na pewno. Umie też rozbijać dachówki. Myślę, że mógłby mieć szanse, ale z Wūlóng'em, chociaż pewnie zwiałby na widok jego przerażającej metamorfozy. Jak na Ziemianina nowego pokolenia, jest silny, jednak nie miałby najmniejszych szans z wojakami szkoły Mutaito.

Wydaje mi się, że oficjalnych danych brak. Fani spekulują, ot co. Gdzieś ktoś pisał, że jeśli Gokū wg Daizenshū ma na początku mangi poziom bojowy rzędu 10 jednostek, to Satan w swojej świetności ma 8 jednostek. Jak teraz poszperałem, to np. na Kanzenshuu ludzie przywołują sytuacje, w których Satan daje wciry napakowanemu zamachowcowi Bū czy przeciąga autobusy, co ma dać ogląd na jego moc, jednak znowuż nie ma ów najmniejszego podejścia do takiego Króla Chapy czy Nama. Przypomnieli mi też, że przecież sam komentator Tenka-ichi Budōkai, kiedy gada z Gokū, nadmienia Saiyaninowi, że tęsknił, bo od czasu, kiedy Wojownicy Z odpuszczali turnieje, poziom zmagań uczestników spadł na łeb, na szyję. Można trochę puścić wodze fantazji i założyć, że chłopu nie chodzi tylko o Gokū i spółkę (do których wliczam Yajirobēgo i Táo Bái Báia), ale ogólnie o innych zawodników. Pamiętamy, że dawniej po Ziemi chodziły sieroty pokroju Lánfāng, Łakowilka i Bacteriana, ale byli też mocarze jak Guillain, Pamput, Bàoyá Tiān Lóng, Chén Dà Quán, dziadek Lime czy wreszcie Olive, przy których Satan jest niczym Yǐnchá z piątego odcinka DB przy Vegecie SSJB.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Czyli uważasz, że Pamput jest dużo silniejszy od Satana?
dicker Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 683
Ostrzeżenia: 2
Posty: 23
Szatan Serduszko ma dużą moc, ale Ty zapewne mówisz o Herkulesie.
Jego siła to max 5 jednostek.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.733
Plusy: 5
Posty: 2.021
gregor94 napisał(a):
Czyli uważasz, że Pamput jest dużo silniejszy od Satana?
Doskonale obrazuje to ten wpis:
Obraz

Wydaje mi się, że reszta posta jest zbędna. Jednakowoż coś dodam.

Trudno ich ze sobą zestawiać, Pamput w pojedynku z Gokū ma jeszcze mleko pod nosem, Satan w walce z Cellem ma już 31 lat. Mogę się połasić na porównanie, że Pamput to Muhammad Ali, a Satan to Mike Tyson, ale czy ma to sens? Czy Satan mając 31 lat jest silniejszy niż Satan mający 18 lat? Pewnie nie, zazwyczaj z wiekiem tężyzna spada, a już szczególnie u celebrytów pokroju Marka. Zakładając, że Pamput ma w DB 18 lat, czy w wieku 31 byłby silniejszy? Z jego potencjałem nigdy nic nie wiadomo.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
No ja chciałem zestawić ich w wieku pierwszego pojawienia się w serii.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.733
Plusy: 5
Posty: 2.021
gregor94, w takim razie Satan pucuje Pamputowi buty

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Dziękuję za rozwianie wątpliwości
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Prawdziwy poziom mocy Mr Satana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook