Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Dragon Ball Z: Supersonic Warriors

Strony:   1, 2
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Super Sonic Warriors to jedna z najlepszych gier (wedlug mnie) na gba. Gram sobie w to nawet kilka godzin i mi sie nie nudzi tylko mam maly problem a mianowicie nie moge puscic zednej kamehamehy i nie wiem dlaczego a robie wszytsko zgodnie z instrukcjami. POMOCY!!!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
cooler1985 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.408
Posty: 4
czesc na poczatek pozdrawiam wszystkich na forum.otoz jest sprawa nie wiem jak dostac sie w grze do poziomu z coolerem dzieki ktoremu odblokowywuje sie ta postac jezeli ktos wie jak to zrobic bardzo prosze o pomoc pozdrawiam wszystkich
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Zobacz tutaj, może pomoże.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siema jak macie super sonic warriors 2 i wiecie skad sciaganac to prosze podajcie link...najlepiej tez by bylo od razu [ ort! ] do emulatora bo podobno nie chodzi na zwyklych,,,

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.119
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Najlepsza bijatyka na Game Boya Advance! Super wyglądające postcie, system walki, kupowanie sag, smae plusy, nie to co DBZ Taikestu - ta gra to syf.
DBZ SW rulez!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Moze to wina klawaitury... ja tez tak mialem robilem wszystko tak jak trzeba a nie moglem puscic KA ME HA ME HA a u kolegi normalnie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
PimputeckiSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PimputeckiSSJ
Dni na forum: 6.081
Posty: 16
Zarąbista ale nie znam [ ort! ] ani jednego kombosu
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Hej, przybywam z odkopującą łopatą.

SuperSonic Warriors tak mi się podobało, że po latach sprawiłem sobie oryginał na swojego GameBoy'a. Sprowadzałem go zresztą z UK, bo u nas goniły niestety same podróbki na USA z wadliwymi bateriami (a te nie trzymają sejwów).
Choć akurat teraz leży w szufladzie i nie odpalałem może z rok, to lubię sobie czasem do tej gry wrócić.
Jakiś czas temu, gdy miałem 3DSa, grałem również w część 2 - i ta szczerze podobała mi się dużo mniej. Zebrała zresztą też gorsze oceny, więc nie byłem w tej decyzji odosobniony.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Xeogran Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Xeogran
Wiek: 27
Dni na forum: 1.907
Posty: 5
Hidden napisał(a):
Jakiś czas temu, gdy miałem 3DSa, grałem również w część 2 - i ta szczerze podobała mi się dużo mniej. Zebrała zresztą też gorsze oceny, więc nie byłem w tej decyzji odosobniony.
Też zgadzam się z tą opinią, druga wersja była bardziej taka.. nijaka. Chociaż sprite'y dalej całkiem fajne to muzyka już jakoś odtrącała, taki słaby styl. Sam wygląd menu jest tam taki choćby z jakiegoś filmu Sci-Fi niż nawiązywał jakkolwiek do DB.

Jedynka bardziej jest robiona w stylu anime co fajniej wprawia w nastrój.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Supersonic Warriors
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook