Forum Dragon Ball Nao

» Czy Saiyanie byli ograniczani?

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.569
Posty: 667
Jak wiadomo Saiyanie lubili nadmierne polegać na formie Oozaru, oraz wysyłano ich na łatwo podbijalne planety takie jak Kanassa lub płatkonia, dlatego mogli być tak słabi w porównaniu do obecnej ziemskiej generacji saiyan A jak wiadomo podbijanie planet bez walki nie prowadzi przecież do zenkai boosta który jest ich kluczową cechą rozwoju.

A czy według was Saiyanie z planety Vegeta byli tak słabi na własne życzenie czy po prostu warunki nie sprzyjały ich rozwojowi?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
To zenkai to nie jest taka prosta sprawa, bo musieliby walczyć z minimalnie słabszymi od siebie, a gdyby trafiali na silniejszych, to by ginęli. Przecież nie mieli świadomości, że to tak działa, więc takie ryzykowanie byłoby nieuzasadnione, a że nikt nie lubi się męczyć, to oczywiste, że wybierali na cele dużo słabszych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.569
Posty: 667
Z drugiej strony Saiyanie kochali walkę szczególnie z silnymi gośćmi więc myślę że lubili się rzucać na silniejszych co między innymi pokazał Bardock gdy nie zrezygnował walki z Gasem który na ten moment przytłaczał go siłą.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czy Saiyanie byli ograniczani?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook