Forum Dragon Ball Nao

» PS2 vs Xbox

Jaka konsola

Jaka konsola
Xbox 16,67% 3 16,67%
PS2 83,33% 15 83,33%
Wszystkich głosów: 18
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wieczna klotnia. Ktos kto ma xboxa, powie, ze produkt spod rak microsoftu jest lepszy. ktos kto ma ps2 powie, ze soniak jest lepszy. ale gdzies trzeba znalezc granice. niby sa wielkie roznice w grafikach, podczas zwyklej gry (bez wczuwania sie w plynace chmury i ruszajacie sie kwiatki) nie ma totalnie zadnej roznicy! i w ogole wiecej wypasionych gier przemawia za ps2. np. metal gear solid 3 - najlepsza gra wszechczasow. xbox nie raz kupywal prawa od innych, aby wydac gry na x'ie, ktore wczesniej sie ukazaly na psie. tak bylo np. z crashem bandicootem.
ja mam pesa2 juz od dawna (ok. 2000r.). wczesniej mialem pesa1, tak wiec pozostane na zawsze przy sony ! tak wiec ps2 gora!!
wprawdzie xbox jest totalnie taki sam(no troszke gorszy:P), ale niektorzy na hama probuja wmowic kazdemu, jaki to xbox jest i jak wymata, jakie gry ma, mimo, ze prawie wszystkie juz wyszly dawno na ps2 (gta sa. na ps2 - premiera: pazdziernik 2004. na xbox - 2005 ;D)



ps3 vs xbox360 - liczby sa praktycznie takie same. niczym sie w sumie nie roznia teoretycznie. ale i tak wierze, ze ps3 zmiecie ;D

xbox ssie i tyle w temacie. elo (gralem na x'ie, zeby nie bylo, ze mowie o czyms, czego nie znam)

ps.a co wolicie po tych najlepszych konsolach. bo ja dreamcasta i wspaniala gre: shenmue. po prostu klasyka sama w sobie! miszcz gra.
nastepnie gamecube... a pozniej do innych konsolek wielka przepasc.

pzdr
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja tam wole PS2. Mialem go iniedawno sprzedalem, bo mi sie juz znudzil i nie mialem ciekawych gier, ale szybko spostrzeglem sie ze zrobilem blad. Na Xboxa zbieralem ale to lipa jest

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Tak naprawde wolę Nintendo. Ale jeśli miał bym wybierać to wolał bym konsolę Sony, bo ma moim zdaniem więcej ciekawych i dobrych gier od konsoli Microsoftu
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Heh jak zwykle gdzie się nie spojrzy tam kłótnia pomiędzy pctowcami/konsolomaniakami lub posiadaczami ps2/xboxa . Ja osobiście wolę PS2 od Xboxa ze względu na gry, a przede wszystkim ze względu na Tekkena i MGSa. Miałam kiedyś xboxa również i grafa o wiele lepsza... lecz i tak liczy się najbardziej grywalność a nie szczegóły w grafie. Mam też xboxa 360 teraz i kiedy wyjdzie PS3 to sprzedam x'a zeby dozbierać hajsu i zakupić PS3 oczywiwcie ze względu na gry. Grafa na nowym xboxie jest zajebista, wystarczy spojrzec chociażby na nowego Fight nighta lub obliviona. A nowy Tomb Raider również zajebiście wygląda, tylko szkoda, że mam na PC i mam tylko geforca6600GT i nie moge dać nex generation w grafie bo w zamało klatkach chodzi ((
pozdrówka
Amidamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Amidamaru
Dni na forum: 6.619
Posty: 22
Skąd: Okolice Kielc
Ja wybrał bym PS2 bo ma wiele dobrych gier między innymi Dragon ball:Budokai Tenkaichi,X-Men i inne fajne gry

Obraz

www.amidamarudb.mojeforum.pl Zapraszam
Szczurek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.515
Posty: 4
Zgadzam sie najlepsze jest ps2 bo tylko na nia jest seria budokai i inne kozackie gry typu MGS 2 i 3;d
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
A Ja Się z Wami Pokłuce i powiem ze XBox jest lepszy
Grałem i na jednym, i na 2 i zdecydowanie bardziespodobał mi się BoX. mam na mysli kontrolę joysticka, sam wygląd itp... no i na pewno lepsza Grafika niż na PS2. A co do gier.. jakby zrobili DB: budokai na XBox'a to byscie si eprzezucili na te wlasnie konsolę?? PzDr

Obraz
PALATIAL REGALIA
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
ja wybralam ps2 bo na xbox nie gralam (jeszce )

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Cóż, odwieczny pojedynek dobra ze złem...ee... Wybaczcie, nie ten temat...

No cóż, temat ten często poruszam ze swym kolegą, zwolennikiem X-Boxa. Sam od prawie dwóch miesięcy mam konsole Sony i jestem bardzo zadowolony. Mnogość gier, akcesoriów i cena zachęciła mnie do kupna. Szczerze, to nigdy nie myślałem o X-boxsie. Mimo tak wielu lat, które na karku ma produkt Sony widzę, że gry na nią cały czas się rozwijają, więc nie wątpie w niezwykłą siłę tej maszynki. Najpewniej mógłbym się godzinami rozwodzić nad niesamowitym klimatem chociażby LotR'a i Kill Zone, lecz nie o to chodzi przecież. Stwierdzam jedynie, że PS2 jest lepszą konsolą. Posiada dużo większą game tytułów, po które można sięgnąć. X-Box mimo swego stosunkowo niedużego wieku zaskarbił sobie serca milionów i gratuluje mu, a raczej gratuluje Microsoftowi oraz Billowi. Mają się czym chwalić. No i mają wyłączność na Halo.

eMate - masz piraty czy oryginały?

Co do konsoli, będąca za PS2... chyba GBC Urządzenie nad którym spędziłęm z dobre 500 godzin życia. Eh, nie żałuje.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » PS2 vs Xbox
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook