Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny Super Saiyanin Broli (?)

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?

Czy Broli zasługuje na miano Legendanego Super Saiyanina?
Tak 55,41% 41 55,41%
Nie 40,54% 30 40,54%
Ee, kto to Broli? 4,05% 3 4,05%
Wszystkich głosów: 74
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No zaraz zaraz co wy tu tak jak koguty, kobiecej ręki wam tu trzeba...

Primo nikt tu nie traktuje Manjina jako boga forum, tu się ludzi ocenia (jak dla mnie) za ich wiedzę o DB, a błędy co po niektórych są czasem aż nadto rażące.
Secundo co do tematu (od razu zaznaczam ze nie widzialam filmu z Brollym, ale go jako postać kojarzę) i tu zgadzam sie z Kamzo - filmy są tylko dodatkiem do serii i dlatego moim zdaniem Goku należy się tytuł LSS.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Brawo Łasiczko tego bylo trzeba na tym temacie. Z reszta na innych tez sie klotnie rozrastaja . Jesli chodzi o Brolliego to jest on dla mnie zwyklym napakowanym gosciem ktory zostal pokonany przez 3 wielkich super sajaninow (ale przede wszystkim Goku
Shein
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.997
Posty: 23
Skąd: Kame House
Scyller napisał(a):
a ja licze z kinowkami i uwazam ze tylko brolly ma tak ogramna moc ze musi sie jej pozbywac. Moim zdaniem on jest legendarnym ssj. Tylko on potrafil wytworzyc oslone i uciec z wybuchajacej planety Vegeta, i przypominam ze byl jescze niemowlakiem
Tak zgodze się z przedmówcą ... brolly jak najbadziej zasługuje na miano Legendarnego Saiyanina .. on urodził się z możliwością przemiany w SSJ ! wydaje mi się , iż to .. że został pokonany .. nie odbierze mu miana LSS
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
W mandze Goku jest LSSJ, a JEŚLI WEŹMIEMY POD UWAGĘ KINÓWKI to Broli jest LOSSJ, to bedzie rozwiązanie tego problemu.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Zychu jak bys czytal wczesniejsze posty to wlasnie tak napisalem, ale co tam, zychu pisze swoje...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gdyby Brolly zaczął od początku życia trenować to nie wiem co by się stało z wszechśwaitem No, ale nie chciało mu się i tak Goku go pokonał i to on jest Legendarnym Saya-Jinem
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
No tak ale Goku nie pokonał Broliego sam, tylko z pomocą całej ekipy Z
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No tak, to Brolly był LSSJ, lecz gdy Goku go pokonał przywłaszczył sobie te miano (tak myślę ) I jeszcze jedno - żaden Sayan nie osiągnął 4 poziomu, a to chyba sprawia go najsilniejszym wśród wszystrkich !
Ps. Vegeta osiągnął to sztucznie jakby co
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Legendarnym super sajaninem byl Goku i koniec kropka! Juz tyle tu argumentow przetoczyliscie ze tego nie da sie podwazyc
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.950
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Legendarnym super sayanem jest Songo,bo pierwszy osiągnął ssj.

DRAGON BALL!!!!!
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
BROLI JEST ZAJEFAJNY I KIEDYS BYL MOJA ULUBIONA POSTACIA

AHA I JESZCZE COS JAK SONGO I BROLI MOGLI BYC LEGENDARNI PRZECIEZ NIKT PRAWIE O NICH NIE WIEDZIAL

Od Gotenks: 1. uwaga: Nie pisz dużymi literami, przeczytaj regulamin forum...!
ko_brz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.934
Posty: 1
Może i Brolly był legendarnym super sayianinem. Ale nawet jak "miał to wrodzone" to został pokonany i nie ma o czym mówić. Jeżeli byłby naprawdę taki dobry to pownien pokonać Goku mimo tego , że reszta oddała mu moc. Goku jakoś sobie radził w ciężkich sytuacjach więć jeżeli Brolly był lepszy to dlaczego mu się nie udało ?
Dante ssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.869
Posty: 4
Broli to legendarny Sayan...

Legendarny Super Sayan miał się rodzić raz na 1000 lat a to Broli jako pierwszy osiągnoł ssj. Jak pokazano w filmie 8 uzyskał on go jako bobas kiedy planeta Vegeta wybuchła.

Miał zaledwie poziom ssj nawet nie można było powiedzieć ssj2 a miał siłę porównywalną do ssj4.

Nie wiem po co debatujecie skoro tak oczywiste jest to, że broli to legendary sayan.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja myślę że Brolly zasługuje na mianu LSSJ, dlaczego? Ponieważ wykazał to lejąc wszystkich... Chociaż z 2 strony był zbyt pewny swoich możliwości, dlatego został pokonany ;o

KAżdy ma swoje zdanie i ja jestem za swoim zdaniem, że Brolly zasługuje na miano LSSJ

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Brolly NIE zasługuje na miano Legendarnego Super Sayaninna bo (może się wydac dziwne) Był zbyt słaby.
Dla przykłady: W pierwszej walce z Goku, Gohanem, Trunksem, Piccolo i Vegetą jakoś sobie radził, ale przecież [ ort! ] oni byli tylko na poziomie SSJ.
Nie osiągnął on Poziomu np. SSJ3 a Goku Osiągnął SSJ4 (i wtedy poradziłby sonie z Brolly'm bez problemu.
Jeszcze jednym dowodem może by to że w innej "Kinówce" Brolly męczył się i nie mógł da sobie rady z Gotenem i Trunksem, a potem z Gohanem....
Tym samym Brolly NIE nadaje się na Legendarnego SSJ.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
po pierwsze nie wlaczajmy to DBGT bo tam zadnych kinowek nie ma. Po drugie ta kinowka o ktorej mowisz to nie byl w prawdziwy brolly tylko jego klon. Dla upartych mozemy go nazwac brollym ale nie dla mnie...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Nie mówie o kinówce w której jest Klon Broly'ego (znam ta kinówke) tylko o tą w której wydostaje sie spod lodu w górach (była tam też Videl) i walczy wtedy na początku z Gotenem i Trunksem którzy szukają Dragon Ball's.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
oczywicie, ze to Brolly jest Legendarnym Super Saiyaninem!~I titaj nie powinno byc zadnej dyskusji. Ten facet przeżywał najgorsze katastrofy i zawsze powracał. Dlatego bez puderyjnie to on jest the beast SSJL

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
oczywicie, ze to Brolly jest Legendarnym Super Saiyaninem!~I titaj nie powinno byc zadnej dyskusji. Ten facet przeżywał najgorsze katastrofy i zawsze powracał. Dlatego bez puderyjnie to on jest the beast SSJL
CZy to takie oczywiste to ja nie wiem. I dyskusja chyba będzie.. bo to ja zalozylem ten topic. Wiec yhh.. lajf i brutal. Wracajac do twojego posta.. moim zdaniem nie zasluguje, zalatwily go dzieciaki, koleś .. no i co wracal, ale jest dupa a nie Legendarny. Goku bardziej na to zaslozyl, jezeli porównywac by tylko samo Z [część] to juz jest bardziej potezny samym osiagnieciem SSJ3, To ze Brolly sie urodzil z duza sila nie czyni go the best

END
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Może i Goku jest wytrwały ciężko trenował i osiągnął pozimom SSJ4 a niektórzy mówią, ze już SSJ5 może i zasługuje na miano legendarnego. jednak dla mnie Brolly też jest legendarnym.Ale ja już gdzies czytałam, ze i Gohana i Vegetę uwazają za legendarnych także faktycznie tutaj powinna być dyskusja.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Legendarny Super Saiyanin Broli (?)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook