Forum Dragon Ball Nao

» Jak chciałbyś umrzeć?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.446
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Zginąć dzielnie jako żołnierz na wojnie .Byle nie w męczarniach po prostu kulka w head i szybka akcja

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Umrzeć w walce o ojczyzne lub w obronie bliskiej mi osoby.
Siara by było zostać potrąconym przez kaszlaka i umrzeć w szpitalu po 2 dniach
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Rosyjska Ruletka, nic dodać i nic ująć.

(wiem, wiem rozpisałem się)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Szarak napisał(a):
Ja.. chciałbym leżec w łóźku, trzymany za ręke przez żonę, słysząc słowa najlepszego przyjaciela... A potem zasnąc... i nigdy się nie obudzic... I bardzo bym chciał... by to się wydarzyło przed śmiercią moich rodziców...
Piękne . Ale pomyśl o rodzicach. Twoja śmierć przed ich śmiercią jest gwoździem do ich trumny. Ich świat by upadł po twojej śmierci. Nie mieliby dla kogo żyć <chyba, że masz rodzeństwo>. Ale i tak by to nie było to samo. Ale mimo to przesdtawiłęś najpiękniejszą śmierć.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kiedyś chciałam po prostu wziąć [ ort! ] nóż lub inny ostry przedmiot i zakończyć swój żywot. Mam nadzieję, że mój los jeszcze się polepszy i dlatego jeszcze żyję. Nie miałam w sumie żadnej poważnej próby.
Chciałabym umrzeć kochając i być kochaną. Bo każda ciężka chwila spędzona z ukochaną osobą jest czymś pięknym i łagodzi ból.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Cóż... nie wiem jak chciałbym umrzeć... Sądzę, że mam ważniejsze sprawy na głowie, anieżeli rozmyślenia nad swą śmiercią. Zresztą, jest to dla mnie temat co najmniej niemiły, więc. Sądzę jednak, że najlepszą śmiercią bedzie ta, której towarzyszyć będzie uczucie dobrze przeżytego życia. Powiedzieć wam też mogę, jak naprawdopodobniej umrę w najbliższym czasie...

Sądzę, że umrę rozwalając sobie łep o biurko szukając 36 działającego epa Bleach w .avi

Tak, piękna śmierć. Z poświęcenia dla serii.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
rozmawialiśmy na różne tematy


Tematy to faktycznie macie ciekawe.
Coś nie pasuje? Nikt ci nie karze udzielać sie w tym temacie
i ty chcesz umrzez z honorem...
racja... Czy dziś nastolatki nie rozmawiają o sprawach normalnych, jak na przyklad sport czy kosmetyki(tu ukłon w stronę dziewczyn:P)
- bym z kolegą gadała o tym czy mam ładną pomatkę, a on ze mną- ostatnią osobą na świecie, która lubi sport o sporcie? no zastanów się, a z nim prowadzi się fajne konwersacje. dziwne tak delikatnie czasami ale co tam

a tak po za tym doszłam do wniosku, że zawsze można skoczyć z wierzowca...- jednak tak się boję śmierci, że bym nie potrafiła... Patrzę jak tu wypisujecie takie tam różne rzeczy i dochodzę do wniosku, że jednak zdarza się wam pomyśleć o śmierci, czy to myślenie racjonalne czy nie... w każdym razie dziękuję

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
W sumie to nigdy sie nad tym nie zastanawiałem.Jestem zdania że nie ważne jak sie umiera ważne jak sie zyje a smierć może nast spotkać w najbardziej niespodziewanym momencie więc .........sami wyciągcie wniosek.
Niektórzy pisali że chcieli by umrzeć w bitwie .......... wiele ludzi zgineło w bitwach jest to fakt niepodważalny jak i to że w ogromnej ilości przypadków nie wiedzieli za co gineli,dlaczego w ogóle [ ort! ] walczą,umierali w śród krzyków i jęków umierających obcych ludzi czasami przyjaciół.Jak dla mnie niezbyt ciekawa sceneria.Ale ...... ok koniec wywodu
pozdrawiam wszystkich bo długi czas nie było mnie na forum

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Ciekawy, bardzo ciekawy temat, jak i same wypowiedzi oczywiscie... Jak ja chciałbym umrzeć... hmm... może zacznijmy od tego, że na dzień dzisiejszy chciałbym umrzeć... było tak rok i dwa lata temu... Raz nawet zdecydowałem się na targniecie się na swoje życie ale nie udało się... czy to dobrze czy nie... sam nie wiem... moze jak dla mnie żle, dla mojego otoczenia, rodziny i przyjaciół na pewno dobrze... Ponieważ moja egzystencja [jak dla mnie samego denna i bezcelowa], bliskim mi osobom sprawia wiele radosci a samobojstwo byloby dla nich wielkim ciosem, szczególnie dla rodziców ktorzy do konca zycia wyrzucaliby sobie ze nie zrobili wszystkiego aby mnie przed tym uchronic.
Wracajac do tematu, to po troszku przychylam się do wypowiedzi [b]franqey'a[b/] - po pierwsze dobre by bylo to, że nikt by po mnie nie płakał, po drugie alkhol, narkotyki - o wiele ich za dużo i koniec... yup... to by było coś, ale fajnie gdyby to wszystko się działo gdzieś na morzu, w jakiejś starej łajbie.
Jeśli natomiast miałbym oddać za kogoś życie, to za obcą mi osobę, ponieważ wtedy czułaby ona wiecej wdziecznosci niż żalu, jakby to bylo prawdopodobnie w przypadku ukochanej osoby. A gdy ktoś Wam bliski umiera w Waszych ramionach to naprawde prawdziwy koszmar ktorego piętno czuje się do konca życia, naprawdę.
Reasumując - zanim zabijesz się, pomyśl ilu osobom zrobisz krzywde, nie możesz sobie poradzic to napisz do mnie postaram się pomoc. Szlachetna śmierc w czyjejś obronie może rowniez przyniesc wiele smutku, dlatego najlepiej umierac na starosc, właśnie ze starości, tak żeby każdemu bylo latwo pogodzic się w Wasza smiercia.
pozdrawiam wszystkich żyjących a umarłym - Rest In Peace

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
VegatZ, wiedz ze nie tylko ty masz problemy, mis ie wiele razy nie chce zyc, nieudanych prob nawet juz nie licze, nie dbam o to jak zgine, jest mi juz to obojetne, co do egzystencji, to tez nie widze w niej sensu, ale stwierdzialm jedno, umre kiedy przyjdzie moja kolej
nie wiem jak tam by bylo jak umre, co do plakania, powiedzialam wszystkim, ze jak umre to wara mi plakac, smierc to po prostu przejscie do innego swiata, tak sobie czasem mysle, ze ludzie placza, bo sa uzaleznieni od danej osoby, ale tak naprade to im nie zalezy...
i tak umieramy przez cale zycie, tylko kazdy w inneym czasie

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Hm... Płacz, smutek... Popłaczą dzień, tydzień miesiąc, rok i... i zapomną... Na cmentarz będą chodzili tylko z przyzwyczajenia i dlatego, że trzeba, a wielu z nich nie będzie nawet wiedziało kim byłam... - wesolutko...
Miałam sen... Piękny sen, że zostałam zabrana do szpitala skądś tam i przyjaciółka dowiedziała się gdzie jestem i od razu przyjechała... potem zadzwoniła do bardzo ważnej mi osoby, zawiadamiając ją o tym co zaszło, a on... On przyjechał... 120km jechał, żeby być przy mnie... A ja zobaczyłam go, trzymał mnie za rękę i... i umarłam w jego ramionach- czyż to nie piękne? Właśnie tak chciałabym umrzeć... W ramionach mężczyzny, którego kocham...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wy tacy mlodzi, a juz chcecie umierac ?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Wy tacy mlodzi, a juz chcecie umierac ?
Zazwyczaj tylko młodym chcę się umierać. Dziwne nie?

Fenix Fable fajny avatar, cool
Danke.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 14.09.2006, 11:56
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Zazwyczaj tylko młodym chcę się umierać. Dziwne nie?
taka tutaj różnica że młodym chce się umierać a starym nie chce się żyć, tylko ze egzystuja ze swiadomoscia swoich grzechow i kurczowo trzymają się ziemiskiego padołu by nie być rozliczonym ze swoich występkow.

p.s.

Fenix Fable fajny avatar, cool

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ten Fable bez kitu to feniks... ciągle powstaje z popiołów, a avatar jest tylko interesujący, ladnym bym go nie nazwała

Dlaczego młodzi chcą umierać?
Bo nie doceniają życia, po prostu.
Ciesz się człowieku, że żyjesz i jesteś w pełni pracy hormonalnej i zmysłowej. Porównaj się z osobą autystyczną, albo z zespołem downa czy innym świństwem...
Wtedy dopiero doceniłbyś swoje życie i dziękował z całych sił...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.406
Posty: 52
VidelOtaku napisał(a):
Chciałabym umrzeć kochając i być kochaną. Bo każda ciężka chwila spędzona z ukochaną osobą jest czymś pięknym i łagodzi ból.

zgadzam sie w pelni.....
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Dlaczego młodzi chcą umierać?
Bo nie doceniają życia, po prostu.
Ciesz się człowieku, że żyjesz i jesteś w pełni pracy hormonalnej i zmysłowej. Porównaj się z osobą autystyczną, albo z zespołem downa czy innym świństwem...
Nie wydaje mi się aby pełna zdolność pracy hormonalnej czy zmysłowej nadawała pełnego sensu życia, co z tego że ktoś jest w pełni zdrowy jeśli jego życie przypomina piekło ? Jak zapewne wiesz ludzi na swiecie jest naprawde bardzo dużo i każdy posiada zupełnie inna psychike. Dla niektorych z pozoru banalne problemy są końcem świata i odbierają całkowicie chęć do dalszej egzystencji. Popadaja w depresje i są gotowi na odebranie sobie życia, a ciężka depresja to powazna sprawa, wiem z doświadczenia. Wtedy nie myśli się że inni mają gorzej tylko ze sporo osob ma lepiej, a dla samej osoby nie ma już ratunku, nie ma sensu w życiu. Hasła typu 'ciesz się że nie jesteś na miejscu tego downa, na co Ty narzekasz' tylko pogarszają sprawę. Takie osoby wymagają delikatnej pomocy bardzo dobrego psychologa, wsparcia od strony rodziny i przyjaciół.

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
VegatZ wyjales mi to z ust...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dla niektorych z pozoru banalne problemy są końcem świata i odbierają całkowicie chęć do dalszej egzystencji. Popadaja w depresje i są gotowi na odebranie sobie życia, a ciężka depresja to powazna sprawa, wiem z doświadczenia. Wtedy nie myśli się że inni mają gorzej tylko ze sporo osob ma lepiej, a dla samej osoby nie ma już ratunku, nie ma sensu w życiu. Hasła typu 'ciesz się że nie jesteś na miejscu tego downa, na co Ty narzekasz' tylko pogarszają sprawę. Takie osoby wymagają delikatnej pomocy bardzo dobrego psychologa, wsparcia od strony rodziny i przyjaciół.
U mnie depresja utrzymywała się przez 2 lata , do tego stopnia że wstawałem o 11.00 i szłem do szkoły na dwie godziny , albo wcale nie wstawałem , wracałem , kładłem się spać , i tak całymi dniami. I wierz mi , ale żeby z tego wyjść nie potrzebowałem ani pomocy psychologa , ani rodziny. Nie popełniałem też prób samobójczych , tylko większość tego czasu myślałem. Jedyna rzcz która mi pomagała to wóda. Jedynym skutkiem ubocznym okazało się moje !? i cynizm. Więc nie pisz że nie ma ratunku , bo jak ktoś ma silną psychikę to zawsze jest ratunek.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
moze i jest ratunek ale czasem czloweik nie mzoe sobie sam poradzic i lepiej jest z kims o tym pogadac....
wodka to nie rozwiazanie uwierz mi, lepiej z kims pogadac, mam na sobie juz tyle prob, ze nawet nie licze, wiec wiem co mowie, potrzebujesz kogos komu bedzies zufal, bedziesz mogl powiedziec wszsytko co Ci na sumieniu lezy, wodka tylko zatraca czlowieka jeszcze bardziej, a poza tym jak bys mial silna psychike jak to napisales to bys za wode nie ciagnal
pozdro i nie pij to nie ma sensu

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Jak chciałbyś umrzeć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook