Forum Dragon Ball Nao

» Którego z wrogów najbardziej polubiliście?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.590
Posty: 10
Skąd: ZG
zdecydowanie Jamemba (może dlatego zę w drugiej formie był podobny Cold-Daio) a ma ktoś moze wszytkie 4 formy Coolera na screnach to pisać na gadu aha i wie ktos czy był film konowy z Freezerem
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Nie było takiego filmu, choć można pod to podpiąc Historie Bardocka bo pojawaia tam się całkiem często.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.590
Posty: 10
Skąd: ZG
a wiesz jak sciągnać wszystkie lub wiekszośc kinoeych DB'i bo ja prubowałem BearShare'm i tylko 3 sciągnąłem ale mam napisy
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.652
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Frezer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.496
Posty: 7
Przedewszystkim witam wszystkich,i mam nadzieję że będzie nam się miło gawędziło

A co do tematu to moim ulubionym wrogiem był oczywiście Frezer(jak można się z mojego nicku domyślić .Podobały mi się wszystkie jego formy.A najbardziej 4 !
trunks ssj4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
trunks ssj4
Dni na forum: 6.485
Posty: 4
według mnie najlepszy przeciwnikiem druzynu Z był Buu bo potrafił walczyć i można było się pośmiać
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Moim zdaniem z wrogów najbardziej polubiłem Majna Vegete ( jeżeli można szufladkować tą postać do szafki WROGOWIE). Dlaczego? Po prostu jego zachowanie jest wzruszające i ściska łezke w oku! Podczas ostatnich słów Vegety przed samozniszczeniem można było wywnioskować że miał on olbrzymie serce które również kochało! Destrukcja mówiła sama przez siebie! Poświęcił się aby ratować innych ! Niestety bezskutecznie.. no ale cóż "odszedł od nas wielki wojownik, który poświęcił się aby ratować ziemie, jego bliscy nigdy nie dowiedzą się jak bardzo ich kochał"- ostatnie słowa lektora! Wygląd "Mejdżin" Majn Vegty też jest super.. żyły na całym ciele! Ale wygląd nie przebije jego cech!
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Posty: 186
Skąd: West City
Ja polubiłem najbardziej Buu (zwłaszcza Fat) pod postacią Fat Buu był jak dziecko a jako Kid Buu był groźnym(wg mnie) najgroźniejszym przeciwnikiem

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
TronKii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.481
Posty: 4
Skąd: Warszawa
ja polubilem najbardziej Cella przed tym jak sie zregenerowal... byl dosc uprzejmy itd poza tym [ ort! ] niebyl walonym chamem jak np. frezer
lisek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lisek
Dni na forum: 6.480
Posty: 1
Skąd: Big Tarchaly
Zdecydowanie najbardziej polubiłem Buu !!
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.483
Posty: 38
Najbardziej polubiłem fat buu poniewaz byl smieszmy
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
vegete i piccolo najbardziej polubilem bo sie pozniej opanowali i walczyli w sluzbie (nie,nie walczyli w sluzbie zdrowia ) dobra i sprawiedliwosci na swiecie ale zanim,to wiele namieszali jak to przystalo na czarne charaktery...poza tym bardzo ciekawe osobowosci z nich

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
najbardziej lubie Buu jest taki różow i w ogóle
elemental Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
elemental
Dni na forum: 6.414
Ostrzeżenia: 7
Posty: 15
Raczej Wszystkich Oprócz 1 formy janemby i babidiego i bibidiego no i fat buu też nielubie a reszta jest spoko
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.409
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Zdecydowanie Frezer. Może wygląda jak pedał. Może maluje sobie usta szminką ale bardzo go lubię. Jest w złotej trójce moich ulubionych postaci z DB (nie przepadam za formami wcześnieszymi ale w czwartej rządzi)

bobercik
Monique Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Monique
Dni na forum: 6.407
Posty: 52
moim ulubionym przeciwnikiem TeamZ byl cell:) fajny byl i pomysl z turniejem byl swietnyxD a poza tym [ ort! ] byl silny i ogolnie jakis taki fajnyxD
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Najbardziej polubiłam Buu, ale uważam, że najefektywniejszym przeciwnikiem był Cell.

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm polubiliśmy ?
Wydaje mi się, że Vegete ( na początku był wrogiem).
Stawiam jednak na Cell'a bo oszczędził Trunksa...( przynajmniej za pierwszym razem )
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.345
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Ja polubiłem Picolla i Dabure. Buu tez był spoko, a gdyby Kid Buu był bardziej rozgarniety i wiecej myślał to juz w ogóle [ ort! ] byłby super. A Dabure polubiłem z wyglądu i był w miare silny i pobobało mi sie jak sobie ten miecz wyczarował.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Jakby nie patrzeć każdy czarny charakter miał w sobie coś co dało się lubić...no możę wyklucze Babidiego.

I was buried alive...
I was born dead...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Którego z wrogów najbardziej polubiliście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook