Forum Dragon Ball Nao

» Shaman King

Strony:   1, 2, 3  

Podoba Ci się "Shaman King"?

Podoba Ci się "Shaman King"?
Tak 64,58% 31 64,58%
Nie 20,83% 10 20,83%
Nie oglądałem/am tego 14,58% 7 14,58%
Wszystkich głosów: 48
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.637
Posty: 105
no cóż, nie będę się wypowiadać, czy fajne czy nie fajne anime, bo tylko pare odcinków oglądnęłam. i po tym moge powiedzieć jedno: Anna jest super, też chce być taka jak dorosne wszyscy sie jej słuchają i boją, odjazd.
i mam pytanie o takiego jednego o imieniu Faust. co sie stało z jego laską?? oni byli razem czy nie?? przecież ona była duchem!!! oświeci mnie ktoś?

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Pierwszą serie prawie całą obejrzałem potem to tylko kilka odcinków i muszę stwierdzić, że to fajne anime , dosyć zabawne, z fajną fabułą itp. itd....
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.484
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Mi sie podoba , choc nie wiem czy mozna porownac do DBZ
Ma o wiele slabsza fabule niz DBZ
Ale ogolnie faja rzecz, bo mozemy zobaczyc wielka przyjazn
Czlowieka miedzy duchem, co mi sie bardzo podoba

Train Hard To Win Easy !!
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.239
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No anime nawet nawet widziałem lepszy tki sobie czasem do obejżenia.
co sie stało z jego laską?? oni byli razem czy nie?? przecież ona była duchem!!! oświeci mnie ktoś?
J acie oświece zdaje się ze byli tylko ona umarła czy coś i potem stała sie jego duchem. Dokładnie ne wiem bo tylko słyszałem.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.557
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
cytat:
co sie stało z jego laską?? oni byli razem czy nie?? przecież ona była duchem!!! oświeci mnie ktoś?

J acie oświece zdaje się ze byli tylko ona umarła czy coś i potem stała sie jego duchem. Dokładnie ne wiem bo tylko słyszałem.

to może ja wytłumacze, Faust i Eliza byli w dzieciństwie przyjaciółmi, po iluśtam latach zaczęli ze sobą chodzić. Eliza była na coś tam chora i codziennnie bodajrze chodziła do kliniki ojca Fausta. Pewnego dnia gdy czekała w klinice ktoś przyszedł i zarżnął ją. Gdy przyszedł ojciec Fausta znalazł ledwo żywą dziewczyne na podłodze, próbował ją ratować, ale niestety odeszła. Faust wpadł w depresje, poszedł do piwnicy która bodajże przez wieki nie była otwierana, ponieważ były tam zwoje jego ileśtampradziadka, które zawierały jakieś przeklęte info czy coś takiego. Cośtam znalazł i zrobiło się tak, ze jest jego duchem stróżem.

Fin.

EDIT:

prosze bardzo

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 07.04.2007, 17:56
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.239
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
No dzięki za dokładne wytłumaczenie stytłacji.
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.225
Posty: 42
Fajne!!!Podoba mi się Ma ciekawą fabułę hihi i nawet dobre walki Jak zobaczyłam to od razu "super",a już na pewno [ ort! ] Hao <Zeke jak kto woli czy Zick>,Yoh i Trey Fajne mają moce hihi

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


eli napisał(a):
i mam pytanie o takiego jednego o imieniu Faust. co sie stało z jego laską?? oni byli razem czy nie?? przecież ona była duchem!!! oświeci mnie ktoś?
Nie miałam co robić to oglądałam Króla Szamanów A więc Potomkowie Fausta byli dziwnie postrzegani przez ludzi. Faust był przez to samotną osobą. Ale zakochał się z wzajemnością w dziewczynie imieniem Eliza. Bardzo się kochali. Byli dla siebie życiem. Pewnego razu ona czekała na niego u siebie w domu. Ktoś wszedł (nie wiadomo [ ort! ] kto) i zastrzelił ją. Później wszedł Faust i zobaczył ją na podłodze zakrwawioną. Nie żyła. Chłopak się załamał. Zaczął studiować nauki swojego przodka- Fausta I. Przywołał ducha Elizę, i kroczył o koronę szamana, aby ją ożywić. Oto dramatis personalitis.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.392
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, anime beznadziejne, uważam, że nie nadaje się do oglądania przez ambitniejszych ludzi...
Fabuła jest wyjątkowo prosta i nie różni się od tysiąca Anime tego typu. Tak więc nawet Pokemony są wg. mnie przebić to anime fabułą. Walki są proste, zdarzenia rozszyfrować możemy po kilku chwilach, więc jaki sens w oglądaniu tego ?
Swoją drogą zrozumieć można, dlaczego jest ono puszczane na stacji dla DZIECI. Cóż sam właśnie to tak odbieram, czyli jako "bajkę" (proszę zwrócić uwagę na " )dla dzieci.

Ach i jeszcze jedno, widzę, że wielu uważa porównywanie postaci z tego anime do postaci z DB, i uważa to za plus. Muszę was rozczarować, to jest ogromny minus skoro fabuła jest tak podobna, lecz osadzona w innych realiach.

Edit: nie mam zamiaru spamować, a uważam, że przy Naruto trzeba myśleć, w przeciwieństwie do tego anime...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 16.05.2007, 15:34
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.557
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
A ta sama stacja dla DZIECI puszcza Naruto, więc mam rozumieć, że to anime też będziesz uważał za bajkę

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie to co oni puszczają, to nie Naruto, to jest jakieś nieporozumienie...

SK może i jest prosty, ale posiada w miarę fajne walki [co niektóre są nawet lepsze], ale jego wielkim atutem jest humor .
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Hmm ostatnio widzialam ze na Jetix puszczają Naruto nie wiem nie wnikam ja tylko czytalam w gazetce a SK leci ostatnio na TV4 i Też na Jetix ale hmm osobiscie nie oglądam ani tu ani tu.
A jesli chodzi o Sk to mnie sie podoba.
Walki nie najgorsze,kreska tez nie taka zła no i humor żeczywiscie czasem niektore teksty powalają jesli mialabym ocenic SK od 1 do 10 daje mu 7.5 punkta
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.239
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja tam lubię głównego bohatera znaczy się Yoh (to chyba jedyne co mi się naprawdę w tym anime podoba) gdyż mamy podobne podejście do niektórych spraw.
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.174
Posty: 64
Skąd: NT
JA obejrzlem prawie wszystkie odcinki na jetix

najbardziej lubie Rio bo szukal swej krolowej

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Schaman king to bardzo fajne Anime:)
Powiedziałbym że prawie tak fajne jak DB. Najfajniejszy jest Bason: duch Treja.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Daniel333 napisał(a):
Najfajniejszy jest Bason: duch Treja
Ściślej mówiąc, to ma on na imię Vason ... i jest duchem Lena Tao ...

Samo anime bardzo mi przypadło do gusty. Gdy jeszcze miałem kablówkę umilało mi czas, dzięki w miarę ciekawej fabule, śmiesznych bohaterach czy też potyczkach ... Najlepszy jednakże w tym anime, jest humor. Podobała mi się motocyklowa piosenka Ryo, czy też to jak Anna trzymała w ryzach wszystkich chłopów ... Szkoda tylko, że kreska nie dorównywała reszcie, no ale nie można mieć wszystkiego.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shikamaru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shikamaru
Dni na forum: 6.134
Posty: 8
Skąd: Białystok
mi się też podobały piosenki Ryo. ogólnie całe anime jest ok
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja jak wczoraj obejrzałem pierwsze kilka minut tego anime to stwierdziłem że mi sie nie podoba i że teraz robią gorsze anime niż kiedyś. Chociaż możliwe że jakbym oglądał całą serię od początku to by mi sie spodobało , aczkolwiek na tę chwilę mi sie nie podoba .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.177
Posty: 403
Skąd: NS
Kiedyś jak zywcem nie było czego ogladać i to sie napatoczyło to ogladałam Ale w sumie nie, nie dla mnie. Takie "ostre" postacie [rysunek, nie charaktery]
M Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M
Dni na forum: 6.122
Posty: 11
Shaman King jest spoko jak dla mnie.

Ale każdy ma inny gust.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Shaman King
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook