Forum Dragon Ball Nao

» Dobre pytania :D

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Dlaczego nóż trzymamy w prawej ręce a widelec z lewej?
No więc, jako, że jesteś zapewne praworęczny, masz ją silniejszą, więc łatwiej jest Ci, mój szanowny Navaro, kroić pokarm. Lewą dłonią nabijasz na widelec, ponieważ to nie wymaga dużej sprawności ruchowej, a jednak dobre prowadzenie noża po śliskim talerzu, pomiędzy resztkami ziemniaków i kotleta to nie lada wyzwanie. Ja za to trzymam nóz, łyżkę, długopis, ołówek, myszkę, bilet w tramwaju w dłoni lewej, ponieważ "przypadkowo" leworęczny jestem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
eli Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
eli
Dni na forum: 6.615
Posty: 105
oprócz tego, że kobiety nie chorują na daltonizm, rzadziej też (o ile w ogóle) zapadają na hemofilię. oto plusy posiadania genotypu(?) xx
a ja mam pytanie.. czy muminki to anime??

... idż wyprostowany wśród tych, co na kolanach...
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Muminki to przede wszystkim bohaterowie cyklu bodajże dziewięciu książek fińskiej pisarki Tove Jansson. W drugiej kolejności należy rozpatrywać seriale animowane pod takim tytułem. Faktycznie, cztery spośród nich są produkcji japońskiej, czyli zaliczają się do anime. Piąty natomiast już nie - powstał w Polsce.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dziś na dworze temperatura wybosi 0 stopni. Ile wynosić będzie jutro, skoro synoptcy zapowiadają, ze będzie dwa razy chłodniej?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
2:0

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Będzie na tyle chłodno, że nerwy synoptyków zaczną wykazywać coś na kształt przewodnictwa, a ich ośrodkowe układy nerwowe zaczną pracować względnie poprawnie. Ewentualnie, podana sytuacja będzie miała miejsce w odniesieniu do osób zajmujących się pisaniem prognoz. Najprawdopodobniej to oni ukuli to określenie, wykazując się przy tym nadprzeciętnym kretynizmem.

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Najprawdopodobniej to oni ukuli to określenie, wykazując się przy tym nadprzeciętnym kretynizmem.
Nie wiem, kto jest autorem tego pytanka*, ale ta teoria jest bardzo prawdopodobna.

pozdraiwam

*) to pytanie nalezy do serii Zagwozdek Johna Tickleya. Ale to nie gwarantuje jego autorstwa.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja mam pytanie nieco innego rodzaju - jak szesnastolatek taki jak ja może udowodnić wierzącemu we własną nieomylność dwudziestolatkowi, że nie ma racji? Bo spotkałem się z przypadkiem studenta (ogółem niegłupiego, ale skrajnego humanisty), który zaprzecza istnieniu prawa zachowania pędu Czy jest jakiś sposób poradzenia sobie z takim, zdawałoby się, beznadziejnym przypadkiem?

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
kopnij go w dup[ę , i zobacz czy cię odżuci.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Niestety, na dzień dzisiejszy mam możliwość kontaktowania się z tą osobą wyłącznie przy pomocy Internetu, toteż jakiekolwiek interakcje fizyczne nie wchodzą w rachubę. Jedyne, co mógłbym zrobić, to nakręcić krótki film pseudoedukacyjny, jednakże brak odpowiedniego sprzętu mi to uniemożliwia. Zresztą, mój problem jest tu drugorzędny wobec bardziej ogólnego - ukazałem fakt, że do niektórych osób prawda zwyczajnie nie dociera, nawet jeśli poda im się niezbite dowody. Zwyczajna głupota.

Pozdrawiam
A.

PS Jeszcze raz w kwestii pytania zadanego przez Daia - może faktycznie należałoby wypróbować metodę francia i podzielić 0 przez 2? Mam tu na myśli zero stopni... właśnie, kogo? Celsjusza? I na jaką jednostkę należy to przeliczyć? Kelwiny? Stopnie Fahrenheita? Tickley podał za mało danych!

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dlaczego w reklamach podpasek chłonność demonstrują za pomocą wody?
i czego w takim razie powinni używać w reklamie Arctic czy nałęczowianki?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Czemu ludzie zadaja glupie pytania?
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Czemu ludzie zadaja glupie pytania?
Bo oczekują jeszcze głupszych odpowiedzi.

Dlaczego w reklamach podpasek chłonność demonstrują za pomocą wody?
Ty pewnie wolałbyś sok pomidorowy.
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
co to jezd: dugie , czerfone i rospływa siem w ustach?
łechtaczka trendofatej

Dobre nie? Tak mi tata powieział to ryłemze smiehu. Tylko nie wiem c to jest łechtaczka
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Co ma 102 zeby i chroni potwora????

Rozporek!!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
A czy rozporek zawsze ma 102 zęby? ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
no jak się mu nie wyłamią!
K2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
K2
Wiek: 30
Dni na forum: 6.354
Posty: 20
Skąd: Chełmno
Jakiego długiego ma bill Gates ??

Ile lat ma saddam husain :p

"Nigdy nie nauczysz się chodzić, dopóki nie upadniesz "
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jakiego długiego ma bill Gates ??
Przyjmując ogólnie utartą teorię, że skraca się wprost proporcjonalnie do wzrostu majątku, mogę oznajmić iż prawdopodobnie może mieć On długość w granicach 40 nanometrów . . . czyli jest równy dokładności wykonywania procesorów w dzisiejszych czasach


Ile lat ma saddam husain :p
Będziemy wiedzieć za kilka dni, gdy gnoja stracą, wtedy całe media będą o tym trąbiły . . .

Do czego eskimoson lodówka???

Pozdrawiam
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.472
Posty: 189
Do czego eskimoson lodówka???
Żeby się mogli ogrzać.

Dlaczego predator ma włosy łudząco podobne do dredów?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dobre pytania :D
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook