Forum Dragon Ball Nao

» Skąd ten screen?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ani, fragey, ani slums, ani yogi nie zgadli.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Może jakaś scena walki z Yaiby?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kakarotto91 napisał(a):
Może jakaś scena walki z Yaiby?
Niestety nie Kakarotto, ale widzę, że zmieżasz w dobrym kierunku(mam na myśli samurajów <- taka mała podpowiedź).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Shiro , czy naprawdę jesteś takim łosiem że Q od G nie odrużniasz , czy tylko sobie jaja robisz?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
franqey napisał(a):
Shiro , czy naprawdę jesteś takim łosiem że Q od G nie odrużniasz , czy tylko sobie jaja robisz?
Nie bój duszy, na pewno, takim łosiem nie jestem. Nie zawsze mogę zakapować co kto miał na myśli, bo nie jestem wszechmocny. Nie zmienia faktu, że zauważyłem, że napisałeś "star wars" co kompletnie odbiega od Anime, bo w końcu jest to Sci-Fi. Jednak nie robiłem z tego jakiegoś szumu.

Powracamy do dalszego zgadywania co to za Anime.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm... Samurajowie? To nie wiem... Ubiór kojarzy mi się z gośćmi z
a) Bleach'a
b) Animatrixa
...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie, szarak. Próbujcie nadal

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
Shiro screen który zapodałes jest z Samurai Champloo :p(Mugen vs Jin :p )

super anime :p

Szarak napisał(a):
Hmm... Samurajowie? To nie wiem... Ubiór kojarzy mi się z gośćmi z
a) Bleach'a
b) Animatrixa
...
nie widziałem Animatrixa :p ale ty Szarak chyba Bleach'a na oczy nie widziałes...gdzie w Bleach'u ubierają sie tak jak jest to pokazane na scren'ie zapodanym przez Shiro ? olsnij mnie bo nie wiem (oglądałem wszytskie 101 ep'ów jakie wyszły do tej pory :p , jak mi pokazesz screen z podobnym ubiiorem to qrde padam na kolana przed Tobą )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez virtualboy: 05.11.2006, 21:24
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Czyżby Fate This Night ? Ale pewnie i tak się mylę . . .
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
Jack Marcus Navaro napisał(a):
Czyżby Fate This Night ? Ale pewnie i tak się mylę . . .
nom niestety sie mylisz kolego :p
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Virtual zgadłeś, zapodawaj swój screen

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie bój duszy, na pewno, aż takim łosiem nie jestem. Nie zawsze mogę zakapować co kto miał na myśli, bo nie jestem wszechmocny. Nie zmienia faktu, że zauważyłem, że napisałeś "star wars" co kompletnie odbiega od Anime, bo w końcu jest to Sci-Fi. Jednak nie robiłem z tego jakiegoś szumu.
Miałem na myśli bardziej FRANQEY a nie FRANGEY

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mała litere Q: q
Mała litera G: g

Wszystko dobrze napisałem...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
virtualboy napisał(a):
nie widziałem Animatrixa :p ale ty Szarak chyba Bleach'a na oczy nie widziałes...gdzie w Bleach'u ubierają sie tak jak jest to pokazane na scren'ie zapodanym przez Shiro ? olsnij mnie bo nie wiem (oglądałem wszytskie 101 ep'ów jakie wyszły do tej pory :p , jak mi pokazesz screen z podobnym ubiiorem to qrde padam na kolana przed Tobą )
A ten ubiór Shinigami to co czarny nie jest? Przyznaje się, czytałem tylko kilka pierwszych chapterów i kilka odcinków fillerów(Brat[Pozdro Michał!] bardzo się tym interesuje), ale widziałem, że Shinigami, czy jak-im-tam-znowu-było noszą czarne stroje ^_^

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ani, fragey, ani slums, ani yogi nie zgadli.
nawet bardzo dobrze

shiro: No dobra, N zjadłem, zdarza się, sorki

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
Szarak napisał(a):
A ten ubiór Shinigami to co czarny nie jest? Przyznaje się, czytałem tylko kilka pierwszych chapterów i kilka odcinków fillerów(Brat[Pozdro Michał!] bardzo się tym interesuje), ale widziałem, że Shinigami, czy jak-im-tam-znowu-było noszą czarne stroje ^_^
Stary przestan...prosze no jasne Shinigami mają czarne stroje :p , a gdzie ty taki zauważasz w Samurai Champloo ? nieodpisuj na mojego posta bo sie mozesz bardziej ośmieszyc w moich oczach :p

-___________________________________________________-

no a teraz mój screen :p

http://img133.imageshack.us/my.php?image=bleach13129if8.jpg

no zgadujcie :p
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Póki co, jedyną osobą, która przez swe zachowanie się tutaj ośmiesza, jesteś Ty. Nie znam człowieka, który widziałby wszystkie anime, toteż pomyłka nie jest niczym wstydliwym. Sam pomyliłem niegdyś Blood+ z Lunar Legend Tsukihime, choć anime te wydają się diametralnie różne. A co do kiecek, w których hasają bohaterowie - krój w Bleachu i Samurai Champloo jest dość podobny, barwy zaś tym bardziej. Czerni Ci u nas dostatek.

http://img421.imageshack.us/img421/5139/white1od7.jpg
http://img520.imageshack.us/img520/5742/white2ra7.jpg

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
Xan napisał(a):
Póki co, jedyną osobą, która przez swe zachowanie się tutaj ośmiesza, jesteś Ty. Nie znam człowieka, który widziałby wszystkie anime, toteż pomyłka nie jest niczym wstydliwym. Sam pomyliłem niegdyś Blood+ z Lunar Legend Tsukihime, choć anime te wydają się diametralnie różne. A co do kiecek, w których hasają bohaterowie - krój w Bleachu i Samurai Champloo jest dość podobny, barwy zaś tym bardziej. Czerni Ci u nas dostatek.

http://img421.imageshack.us/img421/5139/white1od7.jpg
http://img520.imageshack.us/img520/5742/white2ra7.jpg

Pozdrawiam serdecznie.
A.
po1) dostałem upomnienie od shiro :p (przez GG)postaram sie wymawiac bardziej łągodnie :p

po2)nie skomentuje tego (pogrubione)

po3)nie napisałem ze widziałem wszystkie anime :p i nie pisałem ze to wstyd ze nie odróznia Bleach'a od SC :p

po4)ten pierwszy screen jest jakis dziwny :p JIN o ile dobrze wiem :p nie miał czarnego kimona(całego)lecz granatowe(górna jego część) :p ubioru nie porównuje sie do jednej postaci :p(jak zrobiłes to ty:p pokazując JIN'a:p)w Bleach'u "kiecki"są całe czarne:p jedynie kapitanowie mają białe "narzuty" :p co ich odróżnia od reszty słabszych Shinigami :p vice kapitanowie posiadają na ramionach emblematy ze są "vice kapitanami" :p

po5) nie odpowiedziałes na mojego screen'a...co za anime na nim jest przedstawione:p
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dobra ja wiem, to jest bleach. Dobrze?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
virtualboy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
virtualboy
Dni na forum: 6.353
Posty: 17
nie qtwa :p dajesz tego screena i nie pytaj gOOpio :p sam sie wkopałem :p qrna :p
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Skąd ten screen?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook