Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] King Cold - czy silniejszy od Freezy? w której był przemianie?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Kacman Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kacman
Dni na forum: 6.343
Posty: 15
Skąd: Częstochowa
Dręczy mnie słychanie jedno pytanie a mianowicie: Czy King Cold był silniejszy od swojego syna Freezera?? Odpowiedzi proszę uzasadnić . (Stadium Freezera - Cyborg)
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Muszę stwierdzic, że King Kold , jak i Freezer dysponowali podobną siłą. Jednakże zapewne jego ojciec był zapewne w 2 formie ( sądząc po wyglądzie) , więc dysponował jeszcze dwoma przemianami. Był więc o wiele silniejszy od Freezera. Tylko czy nie był za stary na przemiany ?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wiadomo czy King Coldowi udało się osiągnąć późniejsze przemiany. Wg. mnie wiedząc jak został potraktowany jego syn nie bawiłby się w 2 formę i przyleciał od razu na najwyższej . Z tego wniosek że prawdopodobnie King Cold nie osiągnął wyższych form i pewnie był słabszy od Friezy w formie cyborga

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jednak Freezer czuł respekt do swojego ojca, więc możliwe , że mieli podobny poziom mocy. Może , kiedy "naprawiali" go na statku, Kold miał dane na temat mocy freezera.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
franqey napisał(a):
Nie wiadomo czy King Coldowi udało się osiągnąć późniejsze przemiany. Wg. mnie wiedząc jak został potraktowany jego syn nie bawiłby się w 2 formę i przyleciał od razu na najwyższej . Z tego wniosek że prawdopodobnie King Cold nie osiągnął wyższych form i pewnie był słabszy od Friezy w formie cyborga
Ja sądzę inaczej, otóż Cold uważał się za najsilniejszego (a był na formie 2), i nie potrzebował się jak na razie zmieniać, nawet na formie 2 był silniejszy od Frezera, ponieważ ten miał szanse zostać panem rodu (a jak wiemy tyran zaryzykował by)...
majzel999 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.323
Posty: 1
a ja uważam że king cold był o wiele silniejszy bo freezer to ogólnie był lać jakich mało
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cold musiałbyć o wiele potężniejszy od Freezera, gdyż inaczej by go nie wychował, jednakże nie chwalił się mocą jak syn. Spójrzcie, skoro był w drugiej formie, to ktoś musiał go do tego zmusić . . . ciekawe kto . . .
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nic nie wskazuje na to, że Cold miał więcej przemian.

Wydaje mi się, że dyspomował tylko jedną przemianą, i tę własnie mieliśmy okazje zobaczyć(oczywiści jej wynik)

Bo jakim sensem byłoby walczyc z SSJ, który własnie pokonał Frezera-Cyborga, na tak niskim poziomie mocy, jeśli dysponowałoby się większym potencjałem?
Oczywiście można stwierdzić, że Cold nie docenił Trunksa...I to jest bardzo prawdopodobne...
Ale nie wydaje mi się, żeby go totalnie zlekcewazył...

Według mnie Frezer przewyższał siłą swego ojca.
Szkoda, że nie było okazji zobaczyć prawdziwych możliwośći bojowych Króla Lodówek...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic

Skąd te wnioski, każdy changeling miał kilka przemian i niewiele różnili się poziomem mocy, królowiec od razu [ ort! ] obliczył swoje szanse =0 i nie miał po co się przemieniać, szybko się poddał(tfu)...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cyceron napisał(a):

Skąd te wnioski, każdy changeling miał kilka przemian i niewiele różnili się poziomem mocy, królowiec od razu [ ort! ] obliczył swoje szanse =0 i nie miał po co się przemieniać, szybko się poddał(tfu)...
Nie on nie obliczył szans, on uważał, że frezer sobie poradzi, a kiedy zginął uznał, że Trunks wygrał tylko dzięki mieczowi...

A changelingowie, posiadali 4 przemiany...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A wcale nie Brat Freezera miał jedną przemianę więcej
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Brat Friezera to wymysł jakiś łosi od filmówek , więc nie ma się co tym przejmować. Fakt jest natomiast taki że sayanie posiadali minimum pięć form ( nie licząc popierdółek ) , a nie oznacza to wcale że Tronk potrafił osiągnąć ssj4

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Sprawa wygląda tak:

King Cold: 13,000,000
Cyborg Freeza: 12,500,000

Prawie na każdej szanującej się stronie o DB jest wykaz sił wojowników w poszczególnych sagach. Jak widać King Cold jest wyraźnie potężniejszy o 500 000 jednostek energii Ki. Skąd dane strony czerpią owe informacje to nie wiem i nie wiem także czy można na tym polegać. Być może Cold widząc łatwą śmierć Frizera wiedział, że nie ma szans walczyć z Future Trunksem i dlatego też próbował go przeciągnąć na Ciemną Stonę Mo... ekhm... na swoją stronę. Nie udało mu się i umarł także bardzo łatwo z rąk Super Sayjanina.

Odpowiedź jest prosta - informacje te czerpią z dupy.
No też mi się tak wydaje.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Avensus: 06.12.2006, 18:36
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Odpowiedź jest prosta - informacje te czerpią z dupy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie on nie obliczył szans, on uważał, że frezer sobie poradzi, a kiedy zginął uznał, że Trunks wygrał tylko dzięki mieczowi...
No więc wyliczył, że jest zasłaby kiedy trunks ma miecz ;] .

Odpowiedź jest prosta - informacje te czerpią z dupy.
Tak jest!!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kakarotto91 napisał(a):
Sprawa wygląda tak:

King Cold: 13,000,000
Cyborg Freeza: 12,500,000
Ja ci odpowiem:
Te dane to wymysły, przeczytałem nawet na pewnej stronie, że Goten (chibi) był silniejszy od Trunksa o 5 mln. jednostek.
A przecież Trunks pokonał Gotena na macie...
Te dane to tylko wymysł...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Brat Friezera to wymysł jakiś łosi od filmówek , więc nie ma się co tym przejmować. Fakt jest natomiast taki że sayanie posiadali minimum pięć form ( nie licząc popierdółek ) , a nie oznacza to wcale że Tronk potrafił osiągnąć ssj4
I za to lubię franqiego
Krótko i na temat.
To że Frezer potrafił transformowac sie trzy razy nie oznacza, że to samo potrafił jego ojciec.
Więcej- nic nie dowodzi przypuszczenia, że rasa Lodówek posiadała trzy transformacje poziomu mocy.
Coooler to inna rzeczywistośc Smoczego Świata, i nie wydaje mi sie, aby jego postyać mogła tu odegrac decydujacą rolę. Ale warto zauwazyć, że ilośc transformacji nie była jednakowa dla rasy, czego brat Frezera może byc i w pewnym sensie jest dowodem. Jednosta nie musi świadczyć o grupie.

Trochę odszedłem od tematu...

Choć nie mam na tę teze konkretnych dowodów, rto wciąż twierdze, że Frezer przewyższałą siłą swojego ojca.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Freezer był słabszy od ojca. I tak, King Cold myślał że Trunks wygrał dzieki mieczowi dlatego go zaatakował za jego pomocą i się zdziwił. A dlaczego twierdze, że Freezer był słabszy? Bo niby po co by zabierał staruszka na walke gdyby nie miał z niego żadnego pożytku. Poza tym na statku poprosił ojca by to on mógł rozprawic sie z Sajaninem.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Freeza był silniejszy od ojca. Po czym wnoszę? Bo King Cold SAM TO POWIEDZIAŁ!!! Freeza wziął ze sobą ojca, bo chciał się przed nim pochwalić jaki jest silny i zetrzeć plamę na chonorze. King Cold nie był silniejszy od syna, tak jak Vegeta od Goku. Oni są obaj SSJ, ale to Goku potrafio siągnąć SSJ3. To że są tej samej rasy nic nie znaczy.
Który z was jest równie silny jak "Pudzian" albo Dymek?.... no co? przecież WY też jesteście ludżmi, dlaczego nie dorównujecie im siłą?.....
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Specjalnie przeczytałem Mange i niema nigdzie kwesti gdzie King Cold mówi że Freezer jest od niego silniejszy. A wydaje mi się że jest skoro po tym jak Trunks bez problemu zabił Frezera ten wciąz był pewny siebie. I zgadzam się z tezą że ich rasa ma 4 przemiany i King Cold był dopiero przy drugiej.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Problem] King Cold - czy silniejszy od Freezy? w której był przemianie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook