Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
No,Shabranido,po Twojej ostatniej wypowiedzi na temat moich rysunkow czekalem szczegolnie na Twoja opinie o tych.I musze przyznac,ze jestem zaskoczony Wcale nie brakuje mi tych korniszonow,kabanosow i mutacji Mam jeszcze nie zeskanowanego Goku SSJ i zamierzam narysowac jakiegos Vegete.Jak bede mial troche wiecej,to pojde do kumpla i zeskanuje wszystkie i tez Wam pokaze.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Niezla z ciebie kalka kamyl

Trunk, jesli juz tak bardzo porywasz sie na martwa nature i te duperele to proponuje zlikwidowac kontury obiektow to psuje ogol. Ale moze byc.

bururi (?) ja bym juz leciala do japoni aby wygryzc Akire na twoim miejscu

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Megane: 03.01.2007, 20:49
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Co jeszcze jest zle w tych rysunkach?Co jeszcze powinienem zmienic?Powiedzcie,ktore bledy powinienem poprawic,zeby bylo jeszcze lepiej.Mnie sie nie podoba ta reka w kieszeni,jakos dziwnie zgieta w lokciu i te cienie na koszulce...Ale nie wiem,jak to poprawic...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rysuj ze łba , a nie przerysowój kreski. Wtedy dopiero można będzie ocenić co robisz najgorzej.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Kamyl, mnie to rozwaliłeś na całego!!! Kurde sam też coś wrzucę! Tak już grożę od jakiegoś czasu, ale już niedługo....
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jak tam,Paintball?Masz juz te rysunki?Kiedy zrobisz?Tez nie masz skanera?Tak sie zabieram teraz za Vegete,juz nawet wiem,skad rysowac,ale nie moge znalezc czasu...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
kamyl, Vegeta to będzie z głowy czy z gotowca (czyli patrzysz na obrazek)? Ja miałam zamiar wysłać link z ken-chanem i yachiru (pół z głowy, pół z gotowca, z gotowca dlatego, bo nie pamiętałam dokładnie jak wyglądał Zaraki i dlatego... ), ale mama się na mnie obraziła i nie chce mi zeskanować
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Z tzw "gotowca".Przynajmniej moze wyjdzie cos sensownego,bo z glowy to...Z pamieci nie potrafie oddac szczegolow twarzy,przez co ciezko poznac o jakiego bohatera chodzi.U Vegety np.narysuje zakola,ale wyraz twarzy itp.to juz zupelnie inna historia.Nie potrafie tego dobrze odwzorowac,dlatego rysuje patrzac sie na jakies zdjecie,obrazek itp.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Jutro wrzucę Trunksa (powiedzmy, że trochę "spolszczonego", ale przynajmniej z głowy), bo jak wcześniej Ktoś twierdził, że prawdziwy talent poznaje się nie po odrysowanych postaciach czy też z "patrzenia się na ekran". Jutro, ponieważ... muszę naprawić skaner

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
\/egeta
Ziemianin
Ziemianin
\/egeta
Dni na forum: 6.290
Posty: 3
No to czekamy...

powiedzmy, że trochę "spolszczonego",
Co to znaczy?
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
\/egeta
Ziemianin
Ziemianin
\/egeta
Dni na forum: 6.290
Posty: 3
Dziwny Czy Trunks był aż tak przypakowany? chyba nie... pomyłka (albo mix Brolly i Trunkso-podobnego Saiyanina). W skali 1-10 dam Ci 5/10.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
twarz jest nieproporcjonalna, źle jest pocieniowany na twarzy, wygląda jakby miał okulary, czy to był zamierzony efekt?? i w ogóle [ ort! ] jest taki jakiś hmm... spłaszczony, palce jak u goryla i nie widze tu żadnych zmarszczeń materiału i ogólnie wiele pracy przed tobą. Moja ocena: 3/10

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below

I was buried alive...
I was born dead...
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
http://img171.imageshack.us/img171/5789/blea ... hirrk5.jpg

prosze bardzo, artas mojego autorstwa niemal całkowicie z głowy (tylko twarz Zarakiego musiałam "wziąć" z gotowca, bo nie pamiętam szczegółów [ ort! ] jego twarzy, oczywiśnie naniosłam drobne zmiany, by niebyło całkiem zrzynane). Tym razem poeksperymentowałam z kontrastem i barwami. Mam nadzieję, ze się podoba prosze o komenty

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 09.01.2007, 20:02
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Trunk,ja wlasnie dlatego nie rysuje z glowy (albo b.rzadko i nie ujawniam swoich rysunkow z pamieci),bo mnie sie one nie podobaja.I w tym przypadku jest troche do zarzucenia,m.in.za mala glowa,ogolnie dziwny wyraz twarzy,tak jakby byl jakims pulpetem (w odroznieniu od mojego z twarza jak z Etiopii ), podobnie jak powiedzial \/egeta,zbyt szeroki w barach.Dam 4/10

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Trunk, Shab mi powiedział że czepiam się Ciebie. Nawet jeśli, to niezamierzenie. Teraz przyczepię się z pełną premedytacją. Bo rysunek jest tragiczny. Ten Trunks ma biceps jak stąd, gdziekolwiek jesteś, na Księżyc. Za to twarz jest... ech, mniejsza. Okrropność. :\.

Nuruva, całkiem przyjemne dla oka masz rysunki. Mi się barzo podoba.

Fanatyczko, niezmiennie świetne rysunki. Nie oglądam Blecha, ale dosłownie przed minutą Brat kończył oglądać filler z tejże serii. Na końcu pokazany był ten facio. Całkiem ciekawa postać. Dobrze Ci wyszła .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Fanatyczko, naprawdę urocze i pełne energii prace:D, oby tak dalej:).

Szarak, dziękuję za uznanie:).

I was buried alive...
I was born dead...
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Fanatyczko, oż, ten Zaraki jest świetny! <spogląda na leżący przed nim ładny rysunek Urahary i okropny rysunek Kuchiki Byakuy...> Świetnie zaprezentowała się twarz Kenpachiego - ten nos, kontury, rany, kości policzkowe! Brawo!

Nuruva, widzę, że mamy tutaj kolejnego zdolnego rysownika. Prace przednie. Szczególnie podoba mi się ten bliżej niezidentyfikowany przeze mnie mężczyzna. [bez skojarzeń ]. Ahh, znowu popadam w kompleksy.

Trunk, ten Trunks wygląda jak jego bułgarska wersja, która spędziła sporo czasu jako tester "środków wspomagających". Przedramiona jakieś dziwne. I cały taki pokraczny...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
arigatou gozaimasu Hid-kun i Szarak-kun (jeszcze troche, a zaczne chyba w całości po japońsku pisać ) w tego artasa włożyłam dużo serca i chyba sie ucieszysz Hidden, ale całkowicie zmieniam front na Bleacha (genialne anime) czyli będe rysowała postacie tylko z tego anime (no, może od czasu do czasu będzie też coś z FFVII:AC) i próbowała tym stylem rysować :} (<--zamierzone)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook