Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Wg mnie Vegeta właśnie potrafił stworzyć ciekawe i mocne techniki. Goku miał ich znacznie więcej, jednak większej części z nich nie stworzył a nauczył się, a to jest zapewne łatwiejsze niż wymyślenie własnej.

I was buried alive...
I was born dead...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
No przyznaje wam racje ale większosć jego technik miała na celu zrobienie jak najwiekszego bum. Jeszcze ten jego "karabinek maszynowy" mi sie podobał.

W tej chwili nie mówie ze jego techniki były złe albo gorsze, ale po prostu nie przypadły mi do gustu tak jak niektóre techniki Krilana, Tiena czy nawet Yamchy. A najlepszy w wymyślaniu technik i ciosów był chyba Gotenks.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Albert Fish napisał(a):
No przyznaje wam racje ale większosć jego technik miała na celu zrobienie jak najwiekszego bum. Jeszcze ten jego "karabinek maszynowy" mi sie podobał.

W tej chwili nie mówie ze jego techniki były złe albo gorsze, ale po prostu nie przypadły mi do gustu tak jak niektóre techniki Krilana, Tiena czy nawet Yamchy. A najlepszy w wymyślaniu technik i ciosów był chyba Gotenks.
Zgodzę się, Vegeta uwielbiał popisy, dlatego jego techniki były na pewno [ ort! ] najbardziej efektywne, ale mniej dopracowane technicznie.

Gotenks to połączenie dwóch zapaleńców da walk;), mimo iż jego niektóre techniki śmieszyły i były słabe, na pewno [ ort! ] jest najbardziej płodnym twórcą.

I was buried alive...
I was born dead...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Vegeta wiele swoich technik podczas potyczki nie mógł używać kilkakrotnie, ponieważ w większości z nich musiał kumulować energię na co potrzebował trochę czasu(patrz Final Flash). W przeciwieństwie do innych bohaterów lubi wywołać strach w przeciwniku poprzez atak KI co mu udało się np. w przypadku Cella i jego spotkania z FF. ^.^

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Tak zamo był w stanie przestraszyć nawet Buu. Można nazwać go "efekciarzem", co nie zmienia faktu, że był także taktycznym geniuszem.

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nuruva napisał(a):
co nie zmienia faktu, że był także taktycznym geniuszem.
Prawdę mówiąc, sądzę, że to Goku był taktycznym geniuszem...
Potrafił w odpowiednich momentach używać ataków takich jak Kaioken i odpowiednio to rozplanować...
Vegeta natomiast atakował technikami (tymi potężnymi), wtedy kiedy przegrywał z przeciwnikiem. np. Garlic Gun, Final Flash itd.
Osobiście nie widzę w tym żadnej taktyki, jednak jestem skory do dyskusji .
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Taaa...
Ki No Tsurugi? Miecz Ki , taki jakiego użyj Vegetto. Bezlitosna technika, na Buu nic nie działa, ale postać z krwi i kości na żywca przebita...
Ring Jyou No - kółeczka którymi przypiął Goku do skały... denerwujące przeciwnika. trochę mnie tym zaskoczył.
Big Flash?? Nie pamiętam jak się nazywa technika z 6 kinówki, którą przypieprzył Coolerowi. Ładny błysk... i dostać tak z odległości 0,5m w facjate takim czymś .

To dzięki swojej okrutności dla przeciwników tworzył takie fajne techniki.
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Vegeta mógłby być wspaniałym strategiem gdyby nie ponosiły go emocje podczas walki.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Vegeta miał świetne techniki i był dobrym strategiem jednak rzeczywiście czasami ponosiły go emocje, nie zmienia to jednak faktu, że był świetnym wojownikiem, dla mnie lepszym niż Goku!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ania napisał(a):
Vegeta miał świetne techniki i był dobrym strategiem jednak rzeczywiście czasami ponosiły go emocje, nie zmienia to jednak faktu, że był świetnym wojownikiem, dla mnie lepszym niż Goku!
Ja w swoim poście powyżej twierdze inaczej...
Skoro nie umiecie na niego odpowiedzieć, to znaczy, że mam rację...
No chyba, że podacie mi dowód...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
No chodzi mi o to, ze gdyby Vegeta zmiast sie złościć że przegrywa, i nie atakował od razu [ ort! ] swoim najsilniejszym atakiem tylko zachował spokój [ ort! ] i spróbował wymyśleć jakiś inny sposób pokonania przciwnika, to mógłby być świetnym strategiem. Ale jego wybuchowy charakter mu to utrudniał, wręcz uniemożliwiał. Vegeta był inteligentny i obeznany w boju przez co miał duży potencjał.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
I na pewno [ ort! ] miał większe doświadczenie, ponieważ już od najmłodszych lat szkolono go na najlepszego wojownika, jego największą wadą jest narwanie. To na pewno [ ort! ] przeszkadza mu wykorzystać swój potencjał w pełni.

I was buried alive...
I was born dead...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
vegeta to spoko facet z charakterkiem w GT juz nie byl taki fajny te wasy go zepsuly dobrze ze je zgolil fajny byl zwlaszcza w buu sadze

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Nie znosze Vegety.... Oj tak, ksiąrzątko które ma problemy ze sobą.
"jestem księciem sayanów", szkoda, że Planata Vegeta została zniszczona z całym ludem a Żyjący sayanie nie słuchają Vegety.
Przez jego nonszalancję, Powstał perfect cell, buu został uwolniony.
A już najlepiej było vs brolly.
Kiedy dał ostro ciała...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
oceniasz go wg. jego porażek a nie wedle charakteru i tego co miał w sobie dobre.

I was buried alive...
I was born dead...
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
No dobra według ciebie powiniennem napisać tak:
Vegeta był bardzo dumnym i honorowym wojownikiem. Honor był dla niego wszystkim. Z zewnącz był twardy i zimny, ale w głębi duszy był dobrym kochającym ojcm.
Podczas walki nie raz udowodnił swoje umiejętności bojowe.

Nah...
Nawed podczas fuzji było widać prużność vegety.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
jeśli chodzi o Vegete to powiem tak-na początku nie lubiłem go za jego zarozumialstwo pewność siebie cwaniactwo, jednak z biegiem czasu gdy patrzyłem jak sie zmienia (mimo że charakter pozostał taki sam) nabrałem do niego przekonania.Najbardziej podobało mi się kidy przyznał że Goku to jego jedyny przyjaciel.Tak że w gruncie rzeczy Vegeta jest spoko
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Witam chciałbym odkopać temat. Vegeta był znaczącą postacią w DB ale nigdy niewygrał znaczącej walki on tylko pomagał dla Goku to troche dziwne co o tym myslicie ?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Vasson napisał(a):
Witam chciałbym odkopać temat. Vegeta był znaczącą postacią w DB ale nigdy niewygrał znaczącej walki on tylko pomagał dla Goku to troche dziwne co o tym myslicie ?
Zwycięstwo nad niektórymi członkami Ginyu Forces, pokonanie Ginyu w postaci Goku, nie zaprzeczysz, że są to ważne zwycięstwa.


Cóż nie jest to dziwne, gdyż Goku był głównym bohaterem i najpotężniejszym bohaterem w całym DB. Ale da się zauważyć, że wiele razy dzięki pracy zespołowej z Vegetą udawało mu się wygrywać i co najważniejsze przeżyć.
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Vegeta...wielki książę!Heh...Vegeta był zabardzo pewny siebie,zuchwały i arogancki...cóż nerwowy też!!!Ale trzeba przyznać iż jest suuuuuuper postacią i bardzo go sobie cenie Jest naprawdę cool!!!A jego riposty wymiatają...ma w sobie coś co sprawia,że po prostu nie da się go nielubić <jak dla mnie>

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook