Forum Dragon Ball Nao

» Star Wars: Knight's of the Old Republic

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Świetna gra cRPG. Moim zdaniem najlepsza w jaką grałem, a jestem fanem cRPG-ów.
Fabuła jest dość tajemnicza. Mamy sen o dziewczynie, która z kimś walczy. Nic z niego nie rozumiemy. Budzi nas alarm. Okazało się, że jesteśmy na statku kosmicznym Endar Spire, który został właśnie zaatakowany przez flotę imperium. Nie możemy sobie nic przypomnieć. Do naszego pokoju wchodzi człowiek o imieniu Trask, który inforuję nas o naszych celach, kim i dlaczego tu jesteśmy. Tak więc wyruszamy z nim w niedaleką podróż po statku do wyjścia. Po pokonaniu kilku Sithów żołnierzy drogę zagradza nam Dark Master Jedi. Trask wchodzi do jego pomieszczenia i drzwi za nim się zamykają. Nie ma już dla niego ratunku. Po chwili kontaktuje się z nami oficer Karth Onasi, który kieruje nas do kapsuł ratunkowych. Rozbijamy się na planecie Taris. Mamy coś tam jednak do zrobienia, po czym będzie można odlecieć.
Na początku jesteśmy zwykłym żołnierzem republiki, ale okazuje się, że mamy zadatki na znamienitego Jedi.
Wszystko dzieje się 4000 lat przed narodzinami Anakina Skywalkera potocznie znanego jako Darth Vader.
Jakie są wasze wrażenia i odczucia na temat tej gry? Graliście, macie zamiar zagrać, a może nie lubicie tego typu gier?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Grałam w 2 części i powiem że gierka jest zarypista ciekawa fabuł,walki i wontek oraz ciekawe misje.Tylko 2 część dość dziwnie się zakończyła
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Gupia gra bo nie ma leweli
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
doctor_slums napisał(a):
Gupia gra bo nie ma leweli
Yyy ty w ogóle wiesz o jakiej grze jest mowa bo tak się składa że tam są levele (żenada )
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Gra jest super zresztą jak wszystkie które dotyczą gwiezdnych wojen.Grałóem zarówno w pierwszą jak i w drugą część , na ciemnej i na jasnej stronie (osobiście wole ciemną).Jak dla mnie druga część niewiele różni się od pierwszej ale przyjemniej mi się w nią grało, wprowadzonno pare ciekawych zmian (np:dodano więcej mocy i można grać Wookim).Co do zakończenia to twórcy mogli się bardziej postarać w jedynce było lepsze Malak to twarda była sztuka.Jest jeszcze trzecia część ale to na ps2 szkoda że nie na pc może się doczekamy
Niech moc będzie z wami
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Droga cześć w ogóle zrypali niektórych misji sie nie da przejsc:/
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
napzykład które to misje?
moim zdaniem wysokipoziom trudności (chć nie uważam [ ort! ] żeby [ ort! ] w ST:KotOR był specialnie wygórowany) sprawia że gra staje się ciekawsza , rozgrywka bardziej emocjonnująca. Co komu po grze którą mogło by przejść dziecko w wieku 5 lat
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Długo musiałem czekać aby sobie zagrać w tą grę, bo uruchomiłem sobie ją dopiero 2 dni temu ; p Zwyczajnie w roku 2003 nie miałem neta więc nie było jak "się zaopatrzyc" a oryginałka trochę kosztowała więc temat na trochę przepadł bo później pojawiły się inne gry i ogólnie wpływ miało to, że nie jestem największym miłośnikiem RPG.

No i cóz postanowiłem sobie sprawdzić fenomen KotOR'a i jak na razie na początku (jestem na Taris, po zdobyciu akceleratora szybkości) jestem pozytywnie zaskoczony, gra jak na 2003 jest bardzo fajna, zwłaszcza fabuła znikąd budzimy się na statku, który został zaatakowany przez Armię Sithów i naszym celem po ocaleniu jest odnalezienie Jedi - Bastili przy której jesteśmy żółtodziobami, bo nic nie wskazuje na to, abyśmy kiedykolwiek mieli do czynienia ze świetlnym mieczem. Poziom trudności jest dosyć spory, z reguły robię tak, że lvl wbijam co jakiś tutaj zmieniam częściej, bo zejście do dolnego miasta mnie naprostowało kiedy zginąłem już po drugiej potyczce, ale później dochodzi możliwość zabrania 3-kompana i jest łatwiej choć bossowie są wymagający - teraz zajmuje się walkami gladaiatorów w Kantynie i czeka mnie druga potyczka z Bendakiem Starkillerem, za pierwszym razem padłem, tak więc trzeba rzucać więcej granatów ; p . Sporo questów, nawet jak wydaje ci się, że w tym obszarze nikt Ci nic nie zleci zaskoczysz się bo będzie inaczej. Cóż czekam jak się to potoczy dalej na razie gra mnie wciągnęła

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Star Wars: Knight's of the Old Republic
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook